Strona 624 z 1202
Pokaż wyniki od 6,231 do 6,240 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    a ja nie jestem katoliczką

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jakiego wyznania jesteś, jeżeli to nie tajemnica? Z czystej ciekawości pytam.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Mira bardzo szkoda że jednak nie wyszło bardzo liczyłam na ciebie że ci się uda i pociągniesz łańcuszek.

fistaszka będzie dobrze z dnia na dzień druga kreska będzie coraz ciemniejsza w takim razie to ty musisz pociągnąć ten "dobry" łańcuszek

Również uważam że żadne harmonie duszy, równowagi itp. nie pomagają w zajściu w upragnioną ciąże.
    A co mają powiedzieć kobiety które "mają tą harmonię" w życiu osiągnęły już wszystko w życiu pragną jedynie już tylko dziecka?
    Aby zajść w ciąże trzeba być po prostu zdrowym (mam tu na myśli problemy z różnymi hormonami) i mieć trochę szczęścia i tyle.

I nie zrozumieją nas te które zaszły w pierwszym drugim czy trzecim cyklu w ciąże i koniec kropka

O mnie
    boje się, że jak powiem kim jestem z wyznania to zrobię moim współwyznawcom wioche

Prawda jest taka, że wychowałam się i jako prawie dorosła dziewczyna ochrzciłam się z własnego wyboru w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego.

W tym momencie mojego życia nie skupiam się na tym, jakiej jestem 'religii' czy 'wyznania' a bardziej na mojej osobistej więzi z Bogiem, który jest ponad podziałami. W KADS wiele mi się nie podoba... Ale z drugiej strony nie ma innego Kościoła na świecie, który nie byłby bardziej wierny temu co jest napisane w Biblii, więc nadal najbliżej mi do tego Kościoła.

O mnie
    Nati, szkoda, że nie ma tutaj opcji "lubię to" bo bym kliknęła pod Twoim postem

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-22 zobacz kalendarz
    Moim zdaniem nie harmonia jest potrzebna tylko troszkę więcej dystansu do efektów starań. Jednak o ten dystans trudno czasem. Ja staram się nie myśleć o ciąży i dziecku. Choć jeszcze kilka dni temu tylko to miałam w głowie. Grunt to nie zadręczać się myślami tylko zająć się czymś co sprawia nam przyjemność

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-22 zobacz kalendarz
    Mira bardzo mi przykro lecz wierzę, że każdej z nas się uda.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Jak to mowia "syty glodnego nie zrozumie". Z calym szacunkirem Famirabelka, nie masz pojecia co to jest starac sie latami, nie wiesz co to jest stracic kilka ciaz (w moim przypadku 6). Jak mnie ktos jeszcze raz powie, ze mam sie rozluznic to wbije widelec miedzy oczy, bo jak czlowirek jrest bezplodny to jest bezplodny i zadna harmonia tego nie zmieni.

Mira, bardzo mi przykro. Z lekarzy na slasku moge poleciv dr cholewe z angelius provita

Senior Member
    monia-p

O mnie
    Staram się o ciążę
    Witam Was wszystkie cieplutko.
    Byłam na forum w 2015r i wróciłam po długiej nieobecności.
    Chciałabym BARDZOOOOOOOOOO zostać mamą w 2017r. Chciec nie znaczy móc w wielu przypadkach niestety.
    Staramy się już sporo (ponad 2 lata) , mamy Aniołka. 2.11.2016r miałam II-gą IUI i czekam.
    Coraz częściej myślę o klinice niepłodności. Leczę się u ginka który pracował w Novum a teraz jest u niego w gabinecie ośrodek współpracujący.
    Kiedyś musi się nam udać wszystkim dziewczyny !!!!!!
    Arwen1988 pamiętam Cię z czasu jak byłam na forum. ( Ty mnie pewnie nie pamietasz Co tam u Ciebie?????

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów