Strona 620 z 1202
Pokaż wyniki od 6,191 do 6,200 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Wszystkie mamy górki i dółki, a hormony nam nie ułatwiają sprawy. Dlatego dobrze, że to miejsce istnieje, że można się wygadać, wyjęczeć. Wtedy się jakoś lżej na sercu robi. Nie ma sensu udawać silnej jak wewnątrz wszystko się wali. Tłumienie emocji nikomu nie pomaga, takie ja mam zdanie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Nie miałam efektów żadnego zagnieżdżenia. W tym cyklu jak udało mi się zajść mierzyłam tempki i obserwowałam śluz. Dokładnie wiem, kiedy miałam owulacje i doszło do zapłodnienia. No i miałam od momentu owu ból piersi, co było dla mnie normą, bo zawsze praktycznie cały miesiąc mnie bolą. No i kiedy w 30 dc nadal nie miałam okresu, odczekałam dwa dni i w 32dc zrobiłam test ciażowy. Pokazał bladą kreskę. I za waszą namową pognałam na betę, a że to była sobota, drugą zrobiłam w poniedziałek rano. Bolało mnie w 31, 32dc podbrzusze. Teraz też łagodnie pobolewa, ale to bardziej kłócie jest, przypominające taką kolkę, ale nie do końca. No i czuję jak mięśnie mi się rozciągają. Kiedyś, całkiem niedawno uprawiałam stretching a w wieku 32 lat śmigałam szpagat i sznurek - potem zaprzestałam, więc wiem mniej więcej jak potrafią rozciągać się nasze mięśnie. Podobno takie pobolewania są normalne w 8 tyg ciąży, a jestem na końcu 8 tc. Staram się nie stresować. Siostra nie miała żadnych objawów i jedna i druga - poza lekkim bólem brzucha, więc pocieszam się że i u mnie może być podobnie.

Myślę, że nie wolno zazdrościć innym że się zaszło w ciążę. To co ja mam powiedzieć jak moja siostra bliźniaczka nie może zajść już dwa lata a ja zaszłam za drugim razem? Wiecie jak ciężko było mi ją poinformować.

No i myślę od wklejeniem tu suwaczka ciążowego, bo męczy mnie liczenie co chwila tych zakończonych tygodni. Myślicie że to nie za wcześnie na suwaczek?
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta
    Nie miałam efektów żadnego zagnieżdżenia. W tym cyklu jak udało mi się zajść mierzyłam tempki i obserwowałam śluz. Dokładnie wiem, kiedy miałam owulacje i doszło do zapłodnienia. No i miałam od momentu owu ból piersi, co było dla mnie normą, bo zawsze praktycznie cały miesiąc mnie bolą. No i kiedy w 30 dc nadal nie miałam okresu, odczekałam dwa dni i w 32dc zrobiłam test ciażowy. Pokazał bladą kreskę. I za waszą namową pognałam na betę, a że to była sobota, drugą zrobiłam w poniedziałek rano. Bolało mnie w 31, 32dc podbrzusze. Teraz też łagodnie pobolewa, ale to bardziej kłócie jest, przypominające taką kolkę, ale nie do końca. No i czuję jak mięśnie mi się rozciągają. Kiedyś, całkiem niedawno uprawiałam stretching a w wieku 32 lat śmigałam szpagat i sznurek - potem zaprzestałam, więc wiem mniej więcej jak potrafią rozciągać się nasze mięśnie. Podobno takie pobolewania są normalne w 8 tyg ciąży, a jestem na końcu 8 tc. Staram się nie stresować. Siostra nie miała żadnych objawów i jedna i druga - poza lekkim bólem brzucha, więc pocieszam się że i u mnie może być podobnie.

Myślę, że nie wolno zazdrościć innym że się zaszło w ciążę. To co ja mam powiedzieć jak moja siostra bliżniaczka nie może zajść już dwa lata a ja zaszłam za drugim razem? Wiecie jak ciężko było mi ją poinformować.
    rozumiem
    Wiesz to nie jest zazdrość a raczej smutek, rozczarowanie i złość, że nam się nie udaje..

O mnie
    Wiem Madzia, ja doskonale rozumiem. Tylko to działa w dwie strony. Im szybciej człowiek wyzbędzie się żalu, smutku, zazdrości i złych emocji zacznie przyciągać do siebie dobrą energię Poza tym nie myślałam ile jest nerwów i stresów jak już się w tej ciąży jest. A jest tego naprawdę sporo.

Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Wiem Madzia, ja doskonale rozumiem. Tylko to działa w dwie strony. Im szybciej człowiek wyzbędzie się żalu, smutku, zazdrości i złych emocji zacznie przyciągać do siebie dobrą energię Poza tym nie myślałam ile jest nerwów i stresów jak już się w tej ciąży jest. A jest tego naprawdę sporo.
    Wiem bo mam już córcię z którą praktycznie całą ciązę musiałam leżeć i która zaczęła się rodzić w 21tc, dostałam sterydy na płucka etc... ale cudem urodziła się później, 5 dób ją rodziłam i dopiero jak przestała się ruszać zrobili mi cesarskie cięcie, także sporo przeszłam w ciąży piszą w mega skrócie..
    Ale teraz właśnie jestem z tej drugiej strony... Strony osoby starającej się bezskutecznie kilkanaście cykli i spojrzenie troszkę mi się zmieniło.. tym bardziej na moje koleżanki które "wpadły" i nie chcą ciąży i płaczą, że nie chcą, że to dramat życiowy etc, tak czy inaczej po tylu próbach po prostu odzywa się głos który mówi: o kolejne się udało a ja nadal nic.... co nie oznacza, że nie cieszę się z ciąży innych

Dobrze, że mamy forum na którym możemy się wspierać i dzielić radościami i smutkami
    Ostatnio edytowane przez Madzia_ ; 06-11-16 o 14:13

O mnie
    To super że masz chociaż jedno maleństwo jest to powód do ogromnej radości. Powinnaś się z tego cieszyć jak nie wiem co, bo jesteś na wygranej - bo masz już swoją pociechę. Jedną - nie ważne, po prostu ją masz.

Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    To super że masz chociaż jedno maleństwo jest to powód do ogromnej radości. Powinnaś się z tego cieszyć jak nie wiem co, bo jesteś na wygranej - bo masz już swoją pociechę. Jedną - nie ważne, po prostu ją masz.
    Wiem Kochana największy skarb na ziemi i właśnie dlatego, że jest taka cudowna to chciałabym mieć więcej dzieci

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    dlatego te z was które mają już jedną pociechę naprawdę powinny wyluzować i cieszyć się rodzinną bliskością na całego. A reszta sama przyjdzie. Poza tym życie znajdzie odpowiedni dla was moment na maluszka. A każda kobieta ma swój. Czasem niepotrzebnie wymuszamy na życiu pewne sprawy.

Ja mam dziesięć lat doświadczenia w zawodzie i znów muszę szukać nowej pracy w zawodzie, jak ok dziesiątego września tego roku pracodawca wprost mi powiedział, że woli mieć za darmo pracownika niż przedłużyć mi umowę. Po raz pierwszy w życiu zrozumiałam, że życie da nowe rozwiązanie. Postanowiłam nie szukać pracy na siłę, ale iść z prądem, tak jak los niesie. Zrobiło mi się dużo łatwiej po takim nastawieniu, naprawdę polecam. Wyrzućcie żal z siebie i pretensje typu dlaczego ja? Po prostu w życiu trzeba być wdzięcznym za przeszłość, mieć harmonię w tu i teraz, a przyszłość sama będzie dla nas tęczą. Takie myślenie nowe kosztowało mnie ponad 15 lat.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 06-11-16 o 14:25

Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    dlatego te z was które mają już jedną pociechę naprawdę powinny wyluzować i cieszyć się rodzinną bliskością na całego. A reszta sama przyjdzie. Poza tym życie znajdzie odpowiedni dla was moment na maluszka. A każda kobieta ma swój. Czasem niepotrzebnie wymuszamy na życiu pewne sprawy.

Z pewnością masz rację, też mam wrażenie że czasami aż za bardzo się nakręcam ale ciężko się nie nakręcać jak wszystko jest monitorowane i wszystko na czas..
    Ale zgadzam się z Tobą w zupełności
    Dobrze, że są osoby takie jak Ty na forum

O mnie
    Dzięki każdy w życiu ma jakieś przejścia mniejsze czy większe. Życie naprawdę pisze różne scenariusze. Głowa go góry i nie nakręcać się. Jakbym wam powiedziała że w tym miesiącu w którym się udało tylko 3 razy mieliśmy przytulanki to nie uwierzyłybyście, ale tak było. Wiele razy w swoim życiu flustrowałam się że nie wychodzi, nie udaje się to i to, że inni mają a ja nie. Zaczęłam inaczej patrzeć na to co mam, co mają inni, którym zazdroszczę i zaczęłam widzieć w tym także i te rzeczy które były przykre. Porzuciłam zazdrość. Więc uwierzcie kobitki, że każda z nas ma swój czas. Tak jak są momenty na wyszumienie się po imprezach - potem ustatkowanie się. Widocznie musicie zrobić coś jeszcze, zanim pojawi się wasze dzieciątko.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 06-11-16 o 14:42

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów