Strona 619 z 1202
Pokaż wyniki od 6,181 do 6,190 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Spanko najlepsze ja pospałam wczoraj, ale dziś jakoś nie mogę. Może dlatego że przespałam po raz pierwszy całą noc, nawet zasnęłam po nocnych eskapadach do łazienki, więc powoli się przyzwyczajam. Jak się czujesz Mira i Fistaszka?
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Famirabelka miałaś jakiś objawy zagnieżdżenia?

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Asia Ty będziesz z Nami... Musi być osoba, która będzie przesyłała Nam pozytywną energię i zrobi porządek z Nami panikarami
    26.10.2016 (*)9tc

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-22 zobacz kalendarz
    Madzia, wiem, że za pierwszym razem może być trudno choć bardzo bym chciała
    Tobie życzę żeby to był ostatni cykl starań

Fistaszka odpoczywaj teraz przyda Ci się

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Mira a czy drożność nie powinna być sprawdzona przed inseminacją?
    Jeszcze a propos clo, czytałam, że jest to lek, który ma wywołać owulację, powstawanie i wzrost pęcherzyków. Dlaczego więc skoro masz pęcherzyk, lekarz chce jeszcze dołączyć clo? to pytanie też do Illusive i Kasi
    Ja zdaję się całkowicie na mojego lekarza który mam nadzieje wie co robi.

Ps. Własnie się dowiedziałam ze koleżanka jest w 4 m-c ciąży....nie odzywała się wcześniej bo bardzo źle się czuła. Nie umiem udawać że się cieszę, zdołowało mnie to baardzo. Czy jestem złym człowiekiem?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Emocjonalnie raz lepiej, raz gorzej. Mam napady płaczu, mam i totalnego spokoju.
    Fizycznie dobrze. Plamię "czekoladowym budyniem", czasem coś mnie poboli w podbrzuszu. Nie jest to obiektywnie mocno uciążliwe fizycznie, ale psychicznie to tortura.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Illusive nie jesteś! Nie wolno Ci tak o sobie myśleć. Jesteś poraniona i przewrażliwiona na tym punkcie, to normalna reakcja i nie ma się co obwiniać. Głowa do góry

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-22 zobacz kalendarz
    Ilusive nie ma w tym nic złego. Po prostu w tym momencie trudno cieszyć się z takich wieści nie martw się nie jesteś złym człowiekiem

Dziękuję Dziewczyny:*
    Mam końcówkę cyklu i czuję ze znowu nic z tego i zawsze mam taką huśtawkę nastroju przed @. Byle powód i płaczę. A obiecałam sobie że będę silna, też przed mężem i że zatestuję dopiero parę dni po spodziewanej @. A tu lipa pierwszy plan poszedł się.....ykhm.. bo właśnie się rozpłakałam mężowi i jemu to dziś tez popsuło humor.
    No nic, słucham się Was i jego, postaram się podnieść głowę do góry...

Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Ilusive ściskam Cię mocno :* mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i może tym razem się uda
    Ja też się wkurzam, że wszyscy dookoła w ciąży a ja nadal nic ale to nie oznacza, że jesteśmy złymi ludźmi po prostu to jest trudne, że innym się udaje a nam ciągle nie....
    Ostatnio edytowane przez Madzia_ ; 06-11-16 o 13:39

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów