Strona 617 z 1202
Pokaż wyniki od 6,161 do 6,170 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Ja sama już nie wiem, co myśleć, bo zrobiłam dziś test kreska jest, ale dalej jasna. Czy beta nie powinna rosnąć szybciej ehhh oczywiście mam już wkręta, że to ciąża pozamaciczna.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Najlepiej zrobić badanie z krwi a potem powtórzyć za 48 godzin, wtedy będziesz miała jasność czy beta odpowiednio przyrasta.

Moje cholerne plamienie jest mocniejsze, zmieniło się w takiego brązowego gluta. Jest go na tyle dużo, że w nocy zostawiło ślad na podpasce.
    W zasadzie straciłam już nadzieję na cokolwiek i tylko czekam aż to się rozkręci w regularny okres.

O mnie
    Zrobię, ale już mnie głowa boli ze stresu.

Mira mi podczas plamienia też jeden dzień zostało tego więcej na podpasce.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Też mi łeb pęka. Jak się czymś stresuję, to od razu nie umiem spać, więc wyglądam i czuję się jak zombie.
    Też pojadę jutro na betę, bo muszę mieć dowód na papierze, że mam odstawić leki, na czuja tego nie zrobię.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 06-11-16 o 08:23

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, testy ciażowe są różnej czułości i to że jest jasna kreska nie oznacza że beta słaba. U mnie była blada krecha a miałam 715,13 betę za pierwszym podejściem. Czasem to wina testu ciążowego jest, może już jest bliżej końca daty ważności, więc z tym jest różnie. Jak mi ciągle powtarza mój maż: " nie zamartwiajmy się na zapas, nie dodawajmy sobie niepotrzebnie problemów, a skoncentrujmy się na dniu dzisiejszym". Trzeba wierzyć że będzie dobrze ja uczę się podejścia męża cały czas.

No i nie porównujmy się do innych kobiet - bo każda z nas ma inny organizm i objawy są inne.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 06-11-16 o 08:40
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-22 zobacz kalendarz
    Madzią zaczynamy testowanie tego samego dnia mam nadzieję, że @ nas nie uprzedzi
    Burzajko, mam nadzieję, żę nasze forum nie jest pechowe tylko za chwilę pojawią się same dobre wieści dla każdej

O mnie
    Dzięki Famirabelko :* będę to czytać za każdym razem jak najdą mnie wątpliwości. Jadę do teściów na obiad mam nadzieję, że u nich nie będę myśleć.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Fistaszka po 1 dniu nie będzie widać za bardzo różnicy haha wyluzuj, najprawdopodobniej jesteś w ciąży po tygodniu to widać różnicę na sikaczu a najlepiej jak piszą dziewczyny zrób betę i powtórz po 48 godzinach, powinna się podwoić

Ja mam nerwa od wczoraj na męża i tylko na telefonie weszłam więc rozpiszę się pewnie bardziej jutro.

Miłego dnia!

O mnie
    Dzięki Asia. Ja od zawsze jestem panikarą. Dlatego z góry przepraszam za moje posty .

Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Madzią zaczynamy testowanie tego samego dnia mam nadzieję, że @ nas nie uprzedzi
    Burzajko, mam nadzieję, żę nasze forum nie jest pechowe tylko za chwilę pojawią się same dobre wieści dla każdej
    też byłaś stymulowana?
    ja troszkę zacznę przed czasem bo moja gin kazała od 15.11 co jest dla mnie troszkę dziwne bo zawsze duphaston brałam 10 dni a teraz mam brać 12 dni, nie wiem może to przez tą torbiel..
    Zobaczymy co będzie
    Ostatnio edytowane przez Madzia_ ; 06-11-16 o 10:33

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów