Strona 615 z 1202
Pokaż wyniki od 6,141 do 6,150 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_ Zobacz posta
    ile dni po owulacji go przyjmujesz?
    Od dnia owulacji.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_ Zobacz posta
    tak myślałam ale wolałam Was dopytać. Nam jeśli nie uda się do końca roku to myślę, że w styczniu-lutym zrobimy inseminację..
    Madzia to jedziemy na tym samym wózku. my też bierzemy się za inseminację na początku roku. A badaliście już nasienie męża?

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Mira, Fistaszka - 3 mam za Was cały czas kciuki! i Za wszystkie nas Dziewczyny chociaż mało tu moich postów to sledzę wątek od samego początku mamakai:*

Mira, broń Boże nie chcę odebrac Ci nadziei bo moje plamieni było inne: ale w zeszłym cyklu plamiłam od 19 dc tylko wydzielina u mnie była bardziej brazowa, było jej mało, lekko na wkładce i przy podcieraniu. Była ze mną aż do @ tyle że przd @ ze 4 dni przeszła bardziej w wodnistą brunatna wydzielinę.
    Też miałam nadzieję że to zagnieżdżenie... ale przyszła @ i była rozpacz. Nawet byłam z tym u gina bo owu wtedy miałam z chorego jajnika i bałam się że torbiel się zrobiła albo coś nie tak z nim. Okazało się że w porządku i teraz owu równiez była z tego chorego prawego jajnika.
    Dziś byłam znów u gina żeby sprawdzić czy pecherzyk pęknięty (21dc) i pęknięty więc jajnik sprawny.
    Niemniej jednak plan mojego gina jest taki ze od 2dc do 6 dc będę brała teraz closilbegyt, a w środku cyklu monit. Aż do skutku - tak powiedział jak to nie pomoże to badanie drożności jajowodów.

Co do męża i jego "tylko" 6 mln plemników oraz podwyższonej prolaktyny to mój endokrynolog powiedzaił, że już dawno nie widział wyników nasienia żeby były powyżej 15 mln, a u mojego męża jest dużo ruchliwych. Powiedział też że podwyższona prolaktyna może rzeczywiście odgrywać tu znaczną rolę i przepisał mu 1/2 tabl dostinexu raz na tydzień. Wiec wcinamy dostinex razem Jednak u mnie utrzymał dawkowanie 2 x 1/2 tabl bo staram się o ciążę a prl nie spadła do zera.

Więc Dziewczynki jestem znów pełna nadziei jak i obaw co będzie dalej. Za 5-6 dni @ lub jej brak....A jeśli przyjdzie to clostilbegyt.
    Czy któraś z Was ma owocne doświadczenie z CLO?

Aha i biore też castangus i Inofem więc chyba wszystko co możliwe mi włączyli żeby tylko mnie zafasolkować

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ja brałam clo przez dwa cykle ale niestety. Jest tu na forum taki wątek z CLO i tam jest sporo dziewczyn którym po clo się udało. Także głowa do góry
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Plan mojego ginekologa jest identyczny. Jak ten zabieg się nie uda, to jak zdecyduję się na kolejne podejście to w danym cyklu od 4 do 8 dnia cyklu mam brać Clo, potem monitoring a w międzyczasie obowiązkowo badanie rezerwy jajnikowej i drożności jajowodów.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Plan mojego ginekologa jest identyczny. Jak ten zabieg się nie uda, to jak zdecyduję się na kolejne podejście to w danym cyklu od 4 do 8 dnia cyklu mam brać Clo, potem monitoring a w międzyczasie obowiązkowo badanie rezerwy jajnikowej i drożności jajowodów.
    Mira a czy drożność nie powinna być sprawdzona przed inseminacją?
    Jeszcze a propos clo, czytałam, że jest to lek, który ma wywołać owulację, powstawanie i wzrost pęcherzyków. Dlaczego więc skoro masz pęcherzyk, lekarz chce jeszcze dołączyć clo? to pytanie też do Illusive i Kasi

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Ja teoretycznie jestem zdrowa, tylko chłopa mi brak. Wyniki badań mam dobre, owulacja jest, dlatego przed pierwszym zabiegiem nie kazali mi robić tego badania. Być może był to jakiś błąd w sztuce, ale teraz już nie ma sensu tego rozpamiętywać, bo czasu nie cofnę.
    A CLO chcą włączyć żeby pęcherzyków było więcej, żeby szansa na ciąże była większa. Aczkolwiek też mnie to do końca nie przekonuje, bo boję się ciąży wielorakiej.
    Mam mnóstwo wątpliwości... dlatego tak się boję tej porażki, bo boję się tego momentu zapętlenia się w tym... I tak już większość mojego życia się kręci wokół tematów okołociążowych i jak zacznę w to brnąć dalej to będzie to jeszcze trudniejsze.

Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    ja teraz jestem czwarty cykl na clo w tym dodali mi gonal f i standardowo pregnyl i zobaczymy co przyniesie ten cykl poza tą torbielą :/
    jeśli teraz się nie uda to wówczas zbadamy nasienie.
    Ja natomiast jestem gotowa na ciążę mnogą i powiem Wam, że nawet bardzo bym chciała. Jak mi powiedziała moja gin, że są 3 dominujące to strasznie się ucieszyłam ale wiadomo, że tyle na pewno nie będzie...

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczyny jeszcze raz. Mam nadzieję, że Wy też zobaczycie ten chociaż cień cienia na teście. W pon idę pobrać krew i zobaczymy co wyjdzie z tego, oczywiście napiszę co i jak.

Mira jeszcze raz piszę, że Cie podziwiam też kiedyś miałam takie plany, ale pojawił się mój M i wszystko się zmieniło. Mam nadzieję, że nie będziesz potrzebowała kolejnych zabiegów.

Madzia trzymam kciuki mam nadzieję, że będziemy mogły się pochwalić np tą sama data urodzenia kolejnych dzieci.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów