Strona 614 z 1202
Pokaż wyniki od 6,131 do 6,140 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Evlin za Ciebie też trzymamy kciuki może listopad będzie owocnym miesiącem jakby nie patrzeć na porodówkach oblężenie głównie latem i wczesną jesienią niby wieczory dłuższe itp coś w tym musi być bo rzeczywiście lipiec sierpien i wrzesień czasem ciężko o miejsce w szpitalu

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Możecie polecić coś wspomagającego zagnieżdżenie? Poza duphastonem??

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_ Zobacz posta
    Możecie polecić coś wspomagającego zagnieżdżenie? Poza duphastonem??
    Ja biorę Utrogestan, jest niedostępny w Polsce, ale jest dużo lepszy niż Duphaston bo to progesteron naturalny a Duphek to syntetyk. Luteina to też progesteron naturalny, ale jest lekiem starszej generacji niż Utrogestan i ma więcej skutków ubocznych.

Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Ja biorę Utrogestan, jest niedostępny w Polsce, ale jest dużo lepszy niż Duphaston bo to progesteron naturalny a Duphek to syntetyk. Luteina to też progesteron naturalny, ale jest lekiem starszej generacji niż Utrogestan i ma więcej skutków ubocznych.
    ile dni po owulacji go przyjmujesz?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Fistaszka gratulacje tak jak dziewczyny mówią zrób betę i progesteron. Na tym poprzestaj. No chyba ze masz chora tarczyce to jeszcze te tarczycowe skontroluj.

Mira ja też miewam plamienia implanyacyjne także trzymam kciuki za dobre wieści
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Kasia_88 może Ty mogłabyś polecić coś na zagnieżdżenie? Ile dni po owulacji u Ciebie występowało zagnieżdżenie?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_ Zobacz posta
    Kasia_88 może Ty mogłabyś polecić coś na zagnieżdżenie? Ile dni po owulacji u Ciebie występowało zagnieżdżenie?
    Na zagnieżdżenie nic nie polecę bo chyba nic takiego nie ma. Jedynie duphaston bo to progesteron. Nic więcej nie znam. Ja różnie to miałam ale około tygodnia po owu. A tydzień po zagniezdzeniu test może juz wyjść pozytywny.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Na zagnieżdżenie nic nie polecę bo chyba nic takiego nie ma. Jedynie duphaston bo to progesteron. Nic więcej nie znam. Ja różnie to miałam ale około tygodnia po owu. A tydzień po zagniezdzeniu test może juz wyjść pozytywny.
    Ok dziękuję planuję pierwszy test zrobić pod koniec tygodnia tj. 11-12.11 to będzie około 12-13 dpo

Fistaszka, super!! Gratulacje. Teraz beta i jeslu czujesz potrzebe to progesteron.

Madzia, poza progesteronem to niewiele mozna poradzic. Kliniki maja swoje sposoby np drapia sluzowke, zeby latwiej bylo wniknac komorce, ale to juz skrajna rzecz i zazwyczaj przy in vitro.

Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Fistaszka, super!! Gratulacje. Teraz beta i jeslu czujesz potrzebe to progesteron.

Madzia, poza progesteronem to niewiele mozna poradzic. Kliniki maja swoje sposoby np drapia sluzowke, zeby latwiej bylo wniknac komorce, ale to juz skrajna rzecz i zazwyczaj przy in vitro.
    tak myślałam ale wolałam Was dopytać. Nam jeśli nie uda się do końca roku to myślę, że w styczniu-lutym zrobimy inseminację..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów