Strona 613 z 1202
Pokaż wyniki od 6,121 do 6,130 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    fistaszka a miałaś wcześniej jakieś problemy z ciążą? jeśli nie to na becie i progesteronie bym poprzestała na dzień dobry jak jest cień cienia a wczoraj nie było to już jest coś! Trzymam kciuki

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Ja wczoraj musiałam kupić nowy stanik. Myślałam że moje C zamienię na D, a w sklepie przy przymiarce wyszło E!. Mój mąż się cieszy jak dziecko z tego tytułu. Nie myślałam że aż tak podskoczy mi rozmiar miseczki, bo obwód się nie zmienił, został 65. Mam nadzieję że chociaż trochę pochodzę w tym staniku.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Kamilaa to działajcie .
    Mira to czekaj z robieniem testu, bo jak to jest to co myślimy to test i tak wyjdzie negatywny.
    Ja czuje się dobrze jak bym nie miałam dostać okresu tylko cycki mnie bolą, ale przy dotyku i żyłki mi wyszły (tego nie miałam nawet przy okresie bo zawsze się obserwuję).

Powiedziałam córeczce, że ma na mnie nie wchodzić bo może mam dzidziusia w brzuszku a ona "moje dzidzi głaszcze mnie po brzuchu i się śmieje" slodka

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Famirabelka ja mam 75E normalnie, jak mi się uda zajść w ciążę to chyba sobie kupię dwa berety i gumkę jak w kawale ;]

Na razie czekam co z tego plamienia nieszczęsnego się rozwinie, jak nie dostanę okresu przez weekend to się będę zastanawiała kiedy pojechać na betę.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Mira oby plamienie się skończyło. Fistaszka, żyłki są bardziej widoczne w ciąży. Mnie biust boli od momentu owej owulacji i nie przechodzi. Trzymamy kciukasy za was kobitki
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Femirabelka tak jak piszą dziewczyny idz prywatnie na wizytę.
    Fistaszka cień cienia... trzymam kciuki
    Jeśli chodzi o plamienie implantacyjne to ja kilka dni przed spodziewaną miesiączką miałam takowe plamienie. Myślałam, że to okres się zaczyna, ale okres nie przyszedł. Więc trzymam za Was kciuki
    26.10.2016 (*)9tc

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Gratuluje Fistaszka mam nadzieję, że beta potwierdzi wynik trzymam mocno kciuki
    Ja ostatnio miałam plamienie "jednorazowe". Raz tylko zauważyłam na wkładce małą plamkę.... dni płodne się skończyły i za kilka dni zacznę testowanie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    W zeszłej ciązy brałam luteinę bez żadnych badań dostałam, bo miałam okropne bóle brzucha, że nie mogłam chodzić

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jakie tu wieści z rana fistaszka gratuluję ja na Twoim miejscu zrobilabym progesteron dla świętego spokoju. No i nie kojarzę teraz, czy też masz problemy z tarczyca (jak sporo z nas tutaj) , bo jeśli tak to też warto ją skontrolować.

Mira trzymam mocno kciuki za Ciebie!

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    No wreszcie radosne wieści .
    Cień cienia to pozytyw
    Gratuluję!
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów