Strona 611 z 1202
Pokaż wyniki od 6,101 do 6,110 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    uuu.. tak to jest z uparciuchami kurcze no ale ktoś musi zrobić ten pierwszy krok, fajniej byłoby gdyby to był mąż oni zawsze winni wszystkich kłótni!! ktoś musi schować dumę i wyjsc pierwszy z rozmową. U nas raz ja idę pierwsza choć to np nie z mojego powodu była spina, raz mój od rana przeprasza (co jakiś czas kwiatka dostane nawet :P ) Na szczęście nam mija bezpowrotnie na drugi dzień także już po wielkiej kłótni. Ja często idę na kompromis z tego względu, że po pierwsze zdaje sobie sprawę, ze kłocimy się o banały a po drugie nasz synek woli widzieć nas szczęśliwych także burzujko powodzenia.. czasami warto zdeptać tą swoją dumę, upartość, wyjść i zwyczajnie pogadać i wyjasnić sobie wszystko.
    Kamila tylko ze to nie jest zawsze takie łatwe. Przynajmniej u nas. My też oboje jesteśmy uparci. Póki ja nie zacznę się pierwsza odzywać nawet jeżeli wina jest męża to nie pogodzimy się. Jeżeli ja jestem twarda i czekam na jego pierwszy krok to zazwyczaj ciche dni trwają kilka dni, po drodze pokłócimy się o kilka pierdół a na koniec zaczynamy rozmawiać bo obojgu nam zaczyna przeszkadzać sytuacja. A kłótnia ginie śmiercią naturalną. Co też nie jest dobre no nawet nie wyjaśnimy nic
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Kamila tylko ze to nie jest zawsze takie łatwe. Przynajmniej u nas. My też oboje jesteśmy uparci. Póki ja nie zacznę się pierwsza odzywać nawet jeżeli wina jest męża to nie pogodzimy się. Jeżeli ja jestem twarda i czekam na jego pierwszy krok to zazwyczaj ciche dni trwają kilka dni, po drodze pokłócimy się o kilka pierdół a na koniec zaczynamy rozmawiać bo obojgu nam zaczyna przeszkadzać sytuacja. A kłótnia ginie śmiercią naturalną. Co też nie jest dobre no nawet nie wyjaśnimy nic
    Kasia, wiem ze to nie łatwe. U nas było dokladnie jak Ty to opisałaś. Słowo w słowo. Ja jestem bardzo uparta ale przy moim nauczyłam się nie przeginać z tym i naprawdę uświadomić sobie czy ta kłótnia jest aż tak powazna, zeby nie odzywac się do siebie kilka dni. Dlatego napisałam wcześniej, ze nauczyłam się iść na kompromis czyli idąc tym tokiem myslenia isc pierwsza z rozmową mimo, ze czasami to nie z mojej winy byla klotnia! Bardzo to dotykało moją dumę ale po 3 latach (jestesmy 7 lat razem) już po prostu wiem, ze nie mozna tyle czasu chodzic naburmuszonym bo na drugi dzien moze tej osoby juz nie byc, moze akurat cos sie stać.. róznie to w zyciu bywa. No i do tego mamy synka, on to wszystko wyczuwa od nas. Choc dlugo mi to zajęło, to teraz moge z sukcesem powiedziec, ze juz mi przeszla ta upartosc choc czasami wraca

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jestem przerażona. Zaczęłam w nocy plamić. Póki co wygląda to na książkowe plamienie implantacyjne - różowe, bezbolesne i bardzo skąpe (w zasadzie jedynie co to zostaje na papierze toaletowym, mocz jest czysty, tak samo wkładka), ale nie wiadomo czy za kilka(naście) godzin nie rozkręci się z tego @

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira to trzymam kciuki oby było to plamienie implantacyjne! Dawaj znać jak tam i jak będzie ok w poniedziałek testujesz czy dłużej poczekasz?

Co do kłótni z mężem my się nigdy nie nawyzywaliśmy czy coś, taki jest mój mąż, powie co go boli, ale normalnie i jest obrażony i ma focha tyle z kłótni. Potem zaczynamy rozmawiać (ja zaczynam) mówię co też mnie boli i jakoś zazwyczaj dochodzimy do porozumienia. W poprzednim związku to szły pioruny, wyzwiska, masakra... Na szczęście to już za mną. A mój mąż jest mistrzem focha. Ze swoją mamą jak mieszkali to przez rok się do siebie nie odzywali bo mają takie same charaktery.

Dziś pojechał grać w charytatywnym meczu więc znowu sami z synkiem. Mam nadzieję, że nie wróci za późno, ale co tam pewnie i tak będzie zmęczony potrzebował odpoczynku

Miłego dnia!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Mira trzymam kciuki .

Chociaż mój poprzedni post został niezauważony chciałam napisać tak: test owu chyba zadziałał, to co brałam za początek @ było chyba czymś innym wczoraj test o godz. 11 rano negatywny , dziś rano cień cienia 2 kreski. Jak @ się nie pojawi do poniedziałku lecę na bete i progesteron? Czy jakiś hormon mam jeszcze zrobić?

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Nie wiem, nie myślę o tym, bo może nie być po co testować, więc jaki jest sens cokolwiek planować. Zobaczymy co przyniosą kolejne godziny.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Ale Ci fajnie!! Gratuluję!!
    Jak u Ciebie wyglądało to plamienie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mistrz focha to jest idealne określenie na mojego męża! mnie już nawet ta złość przeszła ale jestem tak uparta, że pierwsza się do niego nie odezwę i koniec kropka. wczoraj mocno przegiął i musi zdać sobie z tego sprawę. Jestem taka, że nawet mu dziś obiadu nie zrobię.

Mira, trzymam kciuki bardzo mocno, żeby się nie rozkręciło to plamienie w @...

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Mira trzymam kciuki .

Chociaż mój poprzedni post został niezauważony chciałam napisać tak: test owu chyba zadziałał, to co brałam za początek @ było chyba czymś innym wczoraj test o godz. 11 rano negatywny , dziś rano cień cienia 2 kreski. Jak @ się nie pojawi do poniedziałku lecę na bete i progesteron? Czy jakiś hormon mam jeszcze zrobić?
    Fistaszka, nie widziałam Twojego wcześniejszego posta...! wow! gratuluje ))))

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Mira trzymam kciuki .

o jaaaa Ciee!! wstępnie gratuluję cień cienia, ale jest! nawet nie wiesz jak się cieszę, nie ze swojego szczęścia miejmy nadzieję, ze to co bierzesz za cień będzie za kilka dni piękną ładną drugą kreseczką. Trzymam kciuki, zeby nie przyszła jednak @ i czekamy na wiadmości w pon z bety

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów