Strona 610 z 1202
Pokaż wyniki od 6,091 do 6,100 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Dzięki kochane kobitki jesteście.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 04-11-16 o 17:21
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Kasiu, ja tez mam dosyc, swoje normy wyczerpalysmy. U maliny jeszcze troche przezyjesz, ale bedzie warto jak zadziala

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Kasiu, ja tez mam dosyc, swoje normy wyczerpalysmy. U maliny jeszcze troche przezyjesz, ale bedzie warto jak zadziala
    Oj wyczerpałysmy. Tyle ile ja chodziłam po lekarzach przez ostatnie dwa lata. A ostatnie dwa miesiące to już w ogóle katastrofa. Dlatego chyba trochę odciągam to zapisanie się. Zawsze kilka miesięcy przerwy będzie od lekarzy. No ale mam nadzieje ze będzie warto.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Oj Famirabelka, ale przejścia na samym początku. Współczuję ;/

Przydał mi się taki zimny prysznic na rozgrzaną głowę, bo tak bym cały weekend co chwile myślała "a może jechać po test" a tak wiem, że mam siedzieć na d.... i spokojnie czekać.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Wiecie, uspokoiła mnie mama. Jak to mówi mój mąż nie dajmy sie zwariować. Będzie dobrze. Czuję to cała sobą i nie umiem tego wytłumaczyć.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta
    Wiecie, uspokoiła mnie mama. Jak to mówi mój mąż nie dajmy sie zwariować. Będzie dobrze. Czuję to cała sobą i nie umiem tego wytłumaczyć.
    pewnie, ze bedzie dobrze!! nie zamartwiaj się kochana, jak najdalej od stresów i nerwów teraz

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Famirabelka, współczuję przeżyć. Ja chodziłam do gina na nfz jak jeszcze o ciąży nie myślałam bo miałam na prawde świetną lekarkę tylko ciężko było się dostać na wizytę dlatego przerzuciłam się na prywatę. Żeby było śmiesznie jak chciałam usg to i tak 100zł musiałam zapłacić. nie było czegoś takiego jak darmowe usg.

Pokłóciłam się strasznie z mężem. nici z fajnego wolnego weekendu... :/ ostatniego w tym miesiącu..
    ale wściekła jestem jak nie wiem co... on na mnie też. i tak oto siedzimy w dwóch oddzielnych pomieszczeniach.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Famirabelka, współczuję przeżyć. Ja chodziłam do gina na nfz jak jeszcze o ciąży nie myślałam bo miałam na prawde świetną lekarkę tylko ciężko było się dostać na wizytę dlatego przerzuciłam się na prywatę. Żeby było śmiesznie jak chciałam usg to i tak 100zł musiałam zapłacić. nie było czegoś takiego jak darmowe usg.

Pokłóciłam się strasznie z mężem. nici z fajnego wolnego weekendu... :/ ostatniego w tym miesiącu..
    ale wściekła jestem jak nie wiem co... on na mnie też. i tak oto siedzimy w dwóch oddzielnych pomieszczeniach.

burzujka, ja też jestem po mega kłótni z moim i to meeeeega spina była. Ogolnie MASAKRA.... no ale Zawsze po burzy wychodzi słońce także ten kto zawinił niech przeprosi i będzie fajny weekend

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    tylko że ja uważam że to on mega zawinił i się zachował przeokropnie a on się wściekł na mnie i jest wściekły. Ja uważam, że nie miał prawa się na mnie wściec... i tak w koło macieja. oboje jesteśmy strasznymi uparciuchami więc tak łatwo nie będzie...
    Mam nadzieję, że Wam szybciej przejdzie

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    tylko że ja uważam że to on mega zawinił i się zachował przeokropnie a on się wściekł na mnie i jest wściekły. Ja uważam, że nie miał prawa się na mnie wściec... i tak w koło macieja. oboje jesteśmy strasznymi uparciuchami więc tak łatwo nie będzie...
    Mam nadzieję, że Wam szybciej przejdzie

uuu.. tak to jest z uparciuchami kurcze no ale ktoś musi zrobić ten pierwszy krok, fajniej byłoby gdyby to był mąż oni zawsze winni wszystkich kłótni!! ktoś musi schować dumę i wyjsc pierwszy z rozmową. U nas raz ja idę pierwsza choć to np nie z mojego powodu była spina, raz mój od rana przeprasza (co jakiś czas kwiatka dostane nawet :P ) Na szczęście nam mija bezpowrotnie na drugi dzień także już po wielkiej kłótni. Ja często idę na kompromis z tego względu, że po pierwsze zdaje sobie sprawę, ze kłocimy się o banały a po drugie nasz synek woli widzieć nas szczęśliwych także burzujko powodzenia.. czasami warto zdeptać tą swoją dumę, upartość, wyjść i zwyczajnie pogadać i wyjasnić sobie wszystko.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów