Strona 609 z 1202
Pokaż wyniki od 6,081 do 6,090 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta
    Nie mam wpisanego.Jestem załamana. Nie wiem czy mam iść do niego dalej, czy szukać na gwałt innego lekarza. On pracuje w szpitalu i w przychodni, również prywatnie.
    Poszukaj prywatnie jakiegoś. Na nfz przysługuje Ci tylko 3 usg w ciąży za które nie płacisz. Czyli na 9miesięcy masz tylko 3 razy usg. Dlatego teraz nie zrobił. Zrobi Ci na następnej wizycie w 9 tc. A po co to się stresować ze coś może być nie tak. Do tego na nfz możesz chodzić tak czy siak żeby badania mieć bezpłatne ale i tak radzę znaleźć Ci jakiegoś prywatnie żeby móc do niego chociażby zadzwonić jak będzie coś się działo. Na nfz nie masz takiego komfortu a dla swojego spokoju warto mieć taką możliwość telefonu do gina w razie gdyby coś się działo.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Mam, tego samego u którego dziś byłam, bo pracuje w tym szpitalu i w przychodni i jest na porodówkach. Nie mam innego bliżej mnie. Mam jedną panią gin ale niestety przyjmuje tylko prywatnie, a w mojej przychodni pierwszeństwo mają lekarze z tej przychodni. Więc do niej mogę iść tylko dla siebie, a badania i tak nie będą uznawane przez przychodnię i będą zlecane ponownie. Ale mi się płakać chce dziś ((
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Famirabelka, ja stawiam na prywatna opieke.

Burzujka, mira, oj niegrzreczne z was dziewczynki. Poczekajcie jeszcze troche na ostateczne stwierdzenie ciazy

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    to ja bym chyba chodziła do niego prywatnie, a badania niech Ci wypisuje na nfz, zawsze wtedy tylko za wizyty będziesz płacić. Takie jest moje zdanie

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

O mnie
    Mam, tego samego u którego dziś byłam, bo pracuje w tym szpitalu i w przychodni i jest na porodówkach. Nie mam innego bliżej mnie. Mam jedną panią gin ale niestety przyjmuje tylko prywatnie, a w mojej przychodni pierwszeństwo mają lekarze z tej przychodni. Więc do niej mogę iść tylko dla siebie, a badania i tak nie będą uznawane przez przychodnię i będą zlecane ponownie. Ale mi się płakać chce dziś ((
    To jeżeli pracuje też prywatnie to tym bardziej chodź do niego prywatnie i na nfz mój gin jak jeszcze pracował w szpitalu to tak robił ze przyjmował prywatnie a jak trzeba było robić badania to wypisywal w szpitalu żeby nie trzeba było płacić. Niech Twój tez tak robi. Pogadaj z nim.
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    Ech dziewczyny w większości ostatnio jesteście tu nowe, krótko się starcie więc jesteście pełne optymizmu o pozytywnie nastawione. Z czasem to się zmienia czego oczywiście Wam nie życzę. Chodziło mi o naciskanie na drugą połowę że w tym i tym dniu MUSICIE koniecznie się kochać bo cykl będzie zmarnowany jak nie. Obserwuje ten wątek od początku, poprzedni rok też przez parę miesięcy i widzę co się z czasem dzieje jak kolejny miesiąc się nie udaje. Z mojej strony to była tylko dobra rada
    Każda się stara pozytywnie myslec i każda oczekuje pozytywu na sam koniec starań. Tak mi się wydaje bynajmniej czy ktoś się stara rok, dwa czy dopiero 2 miesiące.. ja akurat juz nie mam wyboru co do konkretnych dni i naciskania na mojego (chyba to "naciskanie" lubi a wrecz czeka na to ) bo zostały mi tylko weekendy także wiadomo ze przychodzi weekend to jest przytalunie sa ze jest akurat owulka to tym bardziej trzeba to wykorzystać

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Nie mam wyjścia, będę musiała. powiedzcie mi że będzie dobrze. Generalnie czuję się rewelacyjnie, nic mnie nie boli. Bardzo lekkie wieczorne mdłości się skończyły. Po prostu jestem przerażona lekarzami, bo nigdy wcześniej do nich nie chodziłam. Nie robiłam żadnych badań a teraz to wszystko... strasznie dużo jak na pierwszy raz.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Famirabelka szok, że nie zrobił Ci usg.. przecież usg na pierwszej wizycie jest jakby obowiązkowe! Czy to lekarz na nfz czy prywatnie... na temat prowadzenia ciąży na nfz nic Ci nie powiem bo po prostu nie zdecydowała bym się na to. Sa tylko 3 usg, a prywatnie masz z reguły co wizytę. Ja od samego początku jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży szukałam prywatnego lekarza żeby czuć się bezpieczniej. Moze glupie stwierdzenie ale naprawdę jakoś mi było lżej jak chodziłam do prywatnego może przez to ze miałam usg co wizytę i wiedziałam dokładnie jak dzidzia się rozwija. Oczywiscie nie przekreślam państwowych lekarzy, są na równi z tymi prywatnymi tylko mi najbardziej chodziło o te zdjęcia maluszka i wszystkie parametry. A co terminu porodu tez dziwne ze nie napisał i nie sprawdził.. radzę zmienić lekarza kochana.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    oczywiście że będzie dobrze Famirabelka dzwoń się umawiać do niego prywatnie i tyle. Będzie dobrze. Ja tam w ogóle lubię lekarzy, szpitale... żałuję, że nie poszłam na pielęgniarstwo bo mi mama odradzała

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

O mnie
    Nie mam wyjścia, będę musiała. powiedzcie mi że będzie dobrze. Generalnie czuję się rewelacyjnie, nic mnie nie boli. Bardzo lekkie wieczorne mdłości się skończyły. Po prostu jestem przerażona lekarzami, bo nigdy wcześniej do nich nie chodziłam. Nie robiłam żadnych badań a teraz to wszystko... strasznie dużo jak na pierwszy raz.
    Ja też przez 25 lat praktycznie nie chodziłam do lekarzy. Może raz na rok u jakiegoś byłam albo i rzadziej. A we wrześniu i październiku tego roku wyrobilam chyba swoją normę z całego życia. Raz w tygodniu lekarz i raz na tydzień bądź częściej pobieranie krwi... Dlatego mam dosyć lekarzy na długi czas.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów