Strona 608 z 1202
Pokaż wyniki od 6,071 do 6,080 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Mira nie martw się, dzisiejszy test może absolutnie nic nie zmnaczyć głowa do góry!
    paatryszka, mój tak szybko się nie zniechęci... po prostu wie, że jak mam owu i planujemy drugie dziecko to raczej musimy się kochać w ten dzień i następne. On wie i czeka cierpliwie oprócz dnia owulki tez się przytulamy, ale on czeka na ten dzień tak samo jak ja więc... no już się tłumaczyć nie będe a ja dlatego tak naciskam teraz bo on zdaje sobie sprawę, że to bedzie w ten weekend i naprawde postara się wrocic jak najszybciej. choć i tak znaczenia to nie ma czy to zrobimy 4 godziny pozniej czy wcześniej.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Ech dziewczyny w większości ostatnio jesteście tu nowe, krótko się starcie więc jesteście pełne optymizmu o pozytywnie nastawione. Z czasem to się zmienia czego oczywiście Wam nie życzę. Chodziło mi o naciskanie na drugą połowę że w tym i tym dniu MUSICIE koniecznie się kochać bo cykl będzie zmarnowany jak nie. Obserwuje ten wątek od początku, poprzedni rok też przez parę miesięcy i widzę co się z czasem dzieje jak kolejny miesiąc się nie udaje. Z mojej strony to była tylko dobra rada

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Ja sama nie wiem co mam o tym myśleć, zawsze przed @ mam brązowe plamienia ok 1-2 dni potem okres się rozkręca. Od wtorku tak właśnie mam (wg kalendarzyka termin @ to środa) test owu 13 dniu temu pozytywny robiłam go od 10 dc, Teraz właśnie od wtorku te plamienia i nic więcej nie mam okresu :/ czy to po inofemie czy jak??? Zrobiłam z głupoty test o 11, ale wiadomo negatyw. Czy któraś tak miała co mi radzicie.

Byłam pewna, że @ przyszła a tu cisza. Śluz jak przepraszam, że tak pisze jak budyń czekoladowy widoczny tylko podczas wizyt w wc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    hej hej

dziewczyny nie przekreślajcie jeszcze tych cykli, powtórzcie test w przyszłym tygodniu!

mój mąż jest przeszczęśliwy jak się staramy bo wie jakie mam nieregularne cykle i że wtedy po prostu codziennie będzie miał przyjemność, a ja nie mam wtedy wymówki

dziś już mam trochę lepsze samopoczucie, wczoraj do końca dnia było okropne więc mam nadzieję, że ten weekend będzie miły.

Dla Was też miłego dnia!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Jestem załamana dziś naszą polską służbą zdrowia. Wstyd mi że muszę mieszkać w tym kraju z taką służbą zdrowia.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    co się stało famirabelka?

22.10.2016(*)6tc

O mnie
    Byłam na pierwszej wizycie u ginekologa na NFZ.

Miałam w ramach NFZ:
    - badanie zwykłe, tradycyjne bez wziernika.
    - otrzymałam skierowania na badania chyba mocz, morfologia, toksoplazmoza, grupa krwi - ale gwarancji nie dam bo nie mogę się rozczytać po lekarzu.
    - skierowanie na badania prenatalne - do konkretnego miejsca w mieście - dzwoniłam dziś i nie mają funduszy z NFZ więc będę musiała za nie płacić.
    - otrzymałam zaświadczenie do UP że jestem w ciąży
    - otrzymałam kartę ciąży

Nie wiem czy dziecko się dobrze rozwija i czy wszystko jest OK ponieważ w 7 tc lekarz nie zrobił mi USG. Więc dalej jak byłam niepewna tak jestem, wręcz nawet bardziej wystraszona. Cóż dostałam wszystkie z możliwych badań na NFZ. Lekarz oczywiście bardzo miły, sympatyczny a samo badanie wspominam najmilej z badań jakie miałam robione do tej pory. Potwierdzam facet ginekolog jest delikatniejszy.

No i w ten pn idę robić badania które mi zlecił. Problem w tym że następną wizytę mam 18 listopada, czyli 9 tygodniu, a jedno z tych badań jest robione od 11 tyg ciąży - a mam przyjść z wynikami na badania. Dla mnie to paradoks jakiś, więc chyba chodziło mu o jedno ze skierowań? No i dowiem się o ceny prywatnych wizyt, może będzie na nich USG potwierdzające bicie serduszka.

Z badań jakie miałam ze sobą - cytologia robiona 27.09 b.r jest nieważna, bo nie była robiona u nich w labolatorium. Beta mam bardzo dobry wynik. Nie miałam mierzonego ciśnienia, ani wagi. Idąc do lekarza jest taki mętlik w głowie że człowiek naprawdę gubi się o co miał zapytać. Zresztą to moja pierwsza ciąża i nawet nie wiem o co mam pytać.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kurczę Famirabelka, nie dziwię się, ze się zdenerwowałas. Dlatego ja chodzę zawsze prywatnie. Na NFZ to nie ma co liczyć. Ja na Twoim miejscu zrobilabym te badania (jedyny plus wizyty na NFZ, ze Masz skierowanie i badania będą darmowe) i poszlabym do jakiegoś gina prywatnie, chociażby po to żeby zobaczyć serduszko i się uspokoić, bo wiadomo że nerwy w ciąży są niewskazane

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    hm akurat na pierwszej wizycie powinno być chyba usg żeby właśnie potwierdzić zdrowo rozwijającą się ciążę. Ale ja nie wiem bo przestałam chodzić na nfz w pierwszej ciąży jak usłyszałam, że nic nie da mi na plamienie w 6tc bo jak widać serce bije i dziecku to nie szkodzi, a zdrowa ciąża i tak się obroni czy coś takiego. Poszłam prywatnie ioczywiście dostałam duphaston, żeby dmuchać na zimne. Ja się nie nadaję do wizyt na nfz czy zrobi mi usg czy nie i ile czasu na wizytę mi przysługuje. Oczywiście są pewnie lekarze, którzy robią usg na każdej i mają dużo czasu dla pacjentki, ale ja nie miałam czasu już szukać. I chodzę prywatnie, niestety albo stety. Ale najlepiej mieć takiego lekarza, który pracuje też w szpitalu i w razie czego pomoże też na nfz/odbierze poród czy inne podobne. Mój poprzedni lekarz brał 150 zł za wizytę, nowa pani dr bierze tak samo, ale np. moja koleżanka chodziła za 130 zł w ciąży a i za 100 zł można znaleźć. Jest to pewien koszt bo za badania też wtedy się płaci, no ale. Coś za coś. Famirabelka a termin porodu Ci jaki wpisał? wg OM? bo jaki inny skoro usg nie było, z lekka szok :/

22.10.2016(*)6tc

O mnie
    Nie mam wpisanego.Jestem załamana. Nie wiem czy mam iść do niego dalej, czy szukać na gwałt innego lekarza. On pracuje w szpitalu i w przychodni, również prywatnie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów