Strona 605 z 1202
Pokaż wyniki od 6,041 do 6,050 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Ja mam taką cichą nadzieję, że tym razem się udało...i Tobie też tego życzę!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Też Wam tego życzę Dziewczyny!

Burzujka a Ty testujesz jutro czy jeszcze się wstrzymasz? Kciuki tak czy siak zaciskam

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Też trzymam kciuki

Mamakai jak się masz? Przeszedł dołek?

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    ja jutro sobie sikańca wykonam ale bez spiny bo jest wcześnie po owu. jak wyjdzie negatyw to spokojnie czekam na @ ktory nie wiem kiedy bedzie bo się mi cykle rozregulowały :/

też kiedyś sobie planowałam, że jak mi się uda to w jakim miesiącu urodzę kiedy bedzie już widać ciążę itp... teraz zupełnie przestałam to robić bo jak przychodziła @ to ból był jeszcze wiekszy...

Trzymam kciuki za nas wszystkie!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Maggie pisałaś coś o dostinexie zamiast bromka. Bromka nie brałam bo bałam się tych skutków ubocznych, biorę dostinex, mogę go polecić
    Bierze się go zazwyczaj raz w tygodniu i pierwsze dwa tygodnie miałam bóle głowy (do wytrzymania) i miałam takie lekkie zawiechy... potem jak organizm się przyzwyczaił już całkowicie żadnych objawów.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Burzujka dzięki za info właśnie też te skutki uboczne bromka skutecznie mnie od niego odrzuciły. We wtorek będę u endo to go poproszę o przepisanie tego dostinexu. A badalas po nim poziom prolaktyny? Długo trwało zanim spadł? Czytając o tej prolaktynie natknęłam się też na castagnus, ziołowy lek, który niby też obniża prolaktyne (no ale na pewno nie tak jak tamte leki) i już go kupiłam, bo stwierdziłam, że ziołowy to może nie pomoże, ale też nie zaszkodzi no a później doszukalam się info, ze castagnus najlepiej brać od pierwszego dnia cyklu, bo inaczej może wydłużyć cykl, więc na razie się wstrzymalam. No nic, we wtorek na wizycie dowiem się więcej

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    To meldujcie jak tam wasze sikacze jutro, czekam na dobre wieści

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    burzujka, trzymam kciuki! I czekamy niecierpliwie na 2 kreseczki.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    burzujka, Mira jak tam Wasze testowanie dziś??

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    do mnie wczoraj mój dzwonił, że przyjedzie w sobote około 14tej załamka. i już piątek całkowicie odpada czyli mamy sobote, niedziele i pon rano. Ja pierdziuuu.. bardzo małe szanse żebyśmy akurat trafili.. chyba teraz podejde do tego na luzie bo z góry wiem, ze bedzie porazka spróbujemy na początku grudnia drugi raz o ile trafimy z owu na weekend. Przerąbane

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów