Strona 603 z 1202
Pokaż wyniki od 6,021 do 6,030 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_ Zobacz posta
    Miałaś monitoring? ile miałaś pęcherzyków?
    jutro idę jeszcze na monitoring czy na pewno pękły bo miałam 3 dominujące
    Tylko jeden dominujący (na usg w piątek miał 19,5 mm, w poniedziałek już był pęknięty), bo cykl był naturalny, bez stymulacji Clo.

Miałam inseminację właśnie w ten poniedziałek jak pęcherzyk był już pęknięty, zabieg był o 12, o 6 rano jajnik mnie tak bolał, że to musiała być owulacja, bo gin na usg stwierdził "że jest świeża".
    A w niedzielę wieczorem jeszcze było przed wszystkim, bo test owulacyjny wyszedł pozytywny.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 03-11-16 o 10:12

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Madzia moja córeczka urodziła się w 27.03 tylko 2014 roku . Czy twoja Mała też jest takim niespokojnym duszkiem i lubi postawić na swoim?

Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Madzia moja córeczka urodziła się w 27.03 tylko 2014 roku . Czy twoja Mała też jest takim niespokojnym duszkiem i lubi postawić na swoim?
    tak bardzo stanowcza jest

Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Tylko jeden dominujący (na usg w piątek miał 19,5 mm, w poniedziałek już był pęknięty), bo cykl był naturalny, bez stymulacji Clo.

Miałam inseminację właśnie w ten poniedziałek jak pęcherzyk był już pęknięty, zabieg był o 12, o 6 rano jajnik mnie tak bolał, że to musiała być owulacja, bo gin na usg stwierdził "że jest świeża".
    A w niedzielę wieczorem jeszcze było przed wszystkim, bo test owulacyjny wyszedł pozytywny.
    rozumiem, ja stymulowana byłam clo i gonal f. Zobaczymy co będzie

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Anla a nie musisz odczekać 3 miesięcy? Mi lekarz w szpitalu kazał się wstrzymać z seksem miesiąc a ze staraniami trzy, oczywiście każdy przypadek jest inny, ale myślałam że z automatu tak zalecają
    No właśnie nie.
    Jak byłam na kontroli swojego ginka, po badaniach i usg powiedział mi,że jeśli będę się czuła ok to po pierwszej @ możemy się zacząć starać i nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Oczywiście dopytywałam o tą kwestię, ponieważ na zaleceniach z wypisu była wskazana 3 miesięczna przerwa w staraniach. Lekarz wyjaśnił mi,ze to stara szkoła, która kiedyś głosiła,że przerwa powinna wynosić 6 m-cy, później 3 -m-ce, a tak naprawdę przy tak wczesnej ciąży, już po pierwszej @, jeśli nie ma medycznych przeciwwskazań, organizm kobiety jest już gotowy na kolejną ciążę.
    Mam całkowite zaufanie do swojego lekarza,dlatego wiem, że nie wpakowałby mnie na minę .

Kasiu Mnie też lekarz uprzedzał, że to badanie tak naprawę niewiele nam powie. A na wyniku mam:
    Ciąża 2.poród 2, tydzień 6/9
    Dość liczne fragmenty błoniasto-gąbszastej, brunatno-wiśniowej tkanki wym.do 2 cm, pośród których elementów zarodka nie stwierdza się.
    Fragmenta ovi Hbd <10
    Fragmenta deciduae cum inflammatione auta.
    Z tego co do tej pory udało mi się rozszyfrować to, to,że te fragmenty to - szczątki łożyska, że ciąża poniżej 10 tyg i,w fragmentach jaja płodowego stwierdzono ropne zapalenie tkanek. Zobaczymy co powie lekarz.
    Poniżej też zamieszczam link do niektórych łacińskich pojęć używanych w ginekologii:
    https://www.poronienie.pl/materialy/.../hist_alf.html
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Anla to super, że już możesz się starać 11 albo 13 listopada będę na kontroli u mojej gin to jej dopytam bo ten lekarz, który mi to mówił miał 60 lat jak nic. Muszę w ogóle się ogarnąć do kolejnych starań, z tym karmieniem chciałam ograniczyć, ale też chciałam poczekać do roczku małego... no nic, o wszystko muszę ją powypytywać żeby wyszło jak najlepiej

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Ale się rozpisałyście a nie było mnie tylko od wczoraj :P
    Witam nowe dziewczyny i życzę szybkiego zafasolkowania
    Ja we wtorek idę na wizytę kontrolną do mojego lekarza, zobaczymy co mi powie... ale trochę się martwię, bo od zabiegu cały czas krwawię...
    26.10.2016 (*)9tc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Anla to super, że już możesz się starać 11 albo 13 listopada będę na kontroli u mojej gin to jej dopytam bo ten lekarz, który mi to mówił miał 60 lat jak nic. Muszę w ogóle się ogarnąć do kolejnych starań, z tym karmieniem chciałam ograniczyć, ale też chciałam poczekać do roczku małego... no nic, o wszystko muszę ją powypytywać żeby wyszło jak najlepiej
    Ja też się cieszę, tylko oczekiwanie na to @ mnie dobija . Planowo powinna się zacząć w niedzielę, ale różnie może z tym być...
    Mam nadzieję, że na wiz.kontrolnej lekarka rozwieje Twoje wątpliwości, zbada, wyjaśni co trzeba i,że wszystko będzie ok.
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ania to ja mam podobne informacje na tym wyniku. To zupełnie nic nie oznacza. Nic czego niewiemy
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Nataly to dopiero ponad tydzień po zabiegu. Nic się nie przejmuj. Ja krwawilam ponad dwa tyg. I to jest normalne. Takze spokojnie
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów