Strona 602 z 1202
Pokaż wyniki od 6,011 do 6,020 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Cześć Kochane .

Ło matko, chwilę nie zaglądałam, a tu tyle postów... Witam też nowe dziewczyny i życzę szybkiego zafasolkowania.

Ja w dalszym ciągu walczę z tym paskudnym przeziębieniem. Przez ostatnie dni zaczytywałam się w książce ("Motyl na uwięzi".), którą mąż podarował mi na te szare i długie wieczory. Przyznam szczerze,że nie pamiętam kiedy ostatnio miałam w rękach tak dobrą książkę. Gdyby któraś z Was miała ochotę na małą lekturę, to szczerze polecam.
    Wczoraj też odebrałam swój wynik histopatologiczny. Specjalnie pojechaliśmy do szpitala szybciej, żebym mogła z wynikiem udać się na planowaną wizytę u gina.
    Oczywiście naburmuszona pielęgniarka,kazała przyjechać później, bo była tak zajęta,że nie miała na to czasu. To nic, że zajęło by to jej max. 2 min... Ech... I takim oto sposobem, nie udało mi się wbić w wczorajszą wizytę, bo zanim go odebraliśmy, mój gin już nie przyjmował.

Widzę też, że lada dzień posypią się nam testy . Oczywiście trzymam kciuki, za same POZYTYWNE wieści .
    Ja już nasłuchuję zbliżającej się @ z ogromną nadzieją na owocny cykl.
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Anla a nie musisz odczekać 3 miesięcy? Mi lekarz w szpitalu kazał się wstrzymać z seksem miesiąc a ze staraniami trzy, oczywiście każdy przypadek jest inny, ale myślałam że z automatu tak zalecają

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Hej, ile po zastrzyku z pregnylu można zrobić test ciążowy?
    Zastrzyk miałam w sobotę rano

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_ Zobacz posta
    Hej, ile po zastrzyku z pregnylu można zrobić test ciążowy?
    Zastrzyk miałam w sobotę rano
    Madzia zastrzyk z Pregnylu wywołuje owulację, więc masz identycznie jak ja, tylko przesunięcie w czasie.
    Ja miałam 22.10 zastrzyk, 24.10 owulację, test będę robić 07.11, więc od zastrzyku 16 dni.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Więc Ty możesz robić test około 14go listopada.

Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Miałaś monitoring? ile miałaś pęcherzyków?
    jutro idę jeszcze na monitoring czy na pewno pękły bo miałam 3 dominujące

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Anla3 Zobacz posta
    Cześć Kochane .

Ło matko, chwilę nie zaglądałam, a tu tyle postów... Witam też nowe dziewczyny i życzę szybkiego zafasolkowania.

Ja w dalszym ciągu walczę z tym paskudnym przeziębieniem. Przez ostatnie dni zaczytywałam się w książce ("Motyl na uwięzi".), którą mąż podarował mi na te szare i długie wieczory. Przyznam szczerze,że nie pamiętam kiedy ostatnio miałam w rękach tak dobrą książkę. Gdyby któraś z Was miała ochotę na małą lekturę, to szczerze polecam.
    Wczoraj też odebrałam swój wynik histopatologiczny. Specjalnie pojechaliśmy do szpitala szybciej, żebym mogła z wynikiem udać się na planowaną wizytę u gina.
    Oczywiście naburmuszona pielęgniarka,kazała przyjechać później, bo była tak zajęta,że nie miała na to czasu. To nic, że zajęło by to jej max. 2 min... Ech... I takim oto sposobem, nie udało mi się wbić w wczorajszą wizytę, bo zanim go odebraliśmy, mój gin już nie przyjmował.

Widzę też, że lada dzień posypią się nam testy . Oczywiście trzymam kciuki, za same POZYTYWNE wieści .
    Ja już nasłuchuję zbliżającej się @ z ogromną nadzieją na owocny cykl.
    Ania a mogę zapytać co miałaś napisane na tym wyniku histopatologicznym? U mnie tam nie było nic innego czego nie wiedziałam. Jak zapytałam mojego gina po co to i czy czegoś z tego wyniku można się dowiedzieć to powiedział ze nie. Jak pytałam w szpitalu przed zabiegiem o to badane to naopowiadali bóg wie czego a i tak jak zwykle dupa. Wolałam mieć jakies info dlaczego serduszko przestało bić czy coś podobnego.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Ostatnio z krwi robiłam po 2 tygodniach wg zaleceń lekarza, myślałam, że można spróbować normalny test ciut wcześniej

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Kamilaa czasami wystarczy raz a porządnie :P mnie się tak udało z córeczką.
    Wysyłam mojego M do urologa, załatwiłam mu już wizytę. On choruje na wrodzone nadciśnienie i po urodzeniu córki miał zmianę leków i pomyślałam, że to może mieć wpływ na jego żołnierzyki. M się grzecznie zgodził ,więc wizyta za tydzień w środę.

Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    od kiedy zaczęliście starania i do kiedy?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów