Strona 60 z 1202
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Ja brałam tabletki kilka lat Ale na szczęście miałam tak dobrane ze nie miałam żadnych skutków ubocznych. robiłam też często badania (próby watrobowe) więc wiedziałam że dobrze je toleruje. potem odstawiłam i zaszłam w ciążę od razu. po porodzie znowu brałam Ale takie dla karmiących. I teraz od 8 miesięcy bez jestem. I kilka cykli było "dziwnych" - o różnej długości - ale od 3 mam już wszystko regularnie.
    A od dziś okres. I dobrze - widziałam że będzie także tym razem bez stresu na niego czekałam teraz zaczynam nowy cykl, oby nie stracony jak poprzedni....

A pogoda taka że słabo się robi. A miał być grill. eh. czas na drugą już kawę. mąż czyta małej więc trochę spokoju i ciszy żeby tylko jeszcze brzuch mnie nie bolał...

Miłego weekendu!

2. dzieckozakupy.pl
    Ejna,nowy cykl i nowe nadzieje. Kciukam

Ktoras trstuje w najblizszym czasie?

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja wlasnie po normalnych tabletkach anty zaszłam w pierwszym cyklu ponodstawieniu. Ale wtedy owulacje miałam w połowie cyklu wiec idealnie a teraz odstawiam tabletki wlasnie te dla karmiących 1 kwietnia. Pierwsza owulacja (jeśli to była owulacja ale bolał mnie jajnik i troszkę śluzu płodnego było ) była juz koło 10 kwietnia a porem długo nic i teraz kolejna około 10 maja i tym razem śluzu miałam duzo i tez mnie jajnik bolał. Ehhh no nic. Trochę sie denerwuje ze tak wszystko rozregulowane. Nie wiem czy po raz drugi sie zdecyduje na takie tabletki. Jak do końca maja okresu nie dostanę a test bedzie negatywny to chyba sie do ginekologa przejdę.

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja wlasnie po normalnych tabletkach anty zaszłam w pierwszym cyklu ponodstawieniu. Ale wtedy owulacje miałam w połowie cyklu wiec idealnie a teraz odstawiam tabletki wlasnie te dla karmiących 1 kwietnia. Pierwsza owulacja (jeśli to była owulacja ale bolał mnie jajnik i troszkę śluzu płodnego było ) była juz koło 10 kwietnia a porem długo nic i teraz kolejna około 10 maja i tym razem śluzu miałam duzo i tez mnie jajnik bolał. Ehhh no nic. Trochę sie denerwuje ze tak wszystko rozregulowane. Nie wiem czy po raz drugi sie zdecyduje na takie tabletki. Jak do końca maja okresu nie dostanę a test bedzie negatywny to chyba sie do ginekologa przejdę.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Ejna,nowy cykl i nowe nadzieje. Kciukam

Ktoras trstuje w najblizszym czasie?
    O ile nic sie nie zmienilo to ja i burzujka w poniedzialek

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Jak tam dziewczyny mija weekend? U nas pół dnia pada a wręcz leje deszcz. Chociaż nie musze warzywek moich podlewać a zaraz idziemy ze znajomymi na piwko. Oczywiście parasol w dłoń bo tak pada.

U mnie zbliża się okres. Cały tydzień lekko bolały piersi a dziś czuje ze bolą bardziej i mam wrażenie ze są większe. Na pewno są pełniejsze. Także pewnie w pon przyjdzie. I dobrze bo za długie te moje cykle. Za długi musze czekać na kolejne szanse.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    U mnie nie pada ale za to zimno i wieje mocno więc cały dzień tkwimy w domu. Może jutro będzie lepsza pogoda. Ja w ciąży miałam taką ginekolog ze większość badań musiałam sama we własnym zakresie zrobić. Teraz szukam dobrego ginekologa który ma usg w gabinecie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    U mnie pogoda też tragedia. Ale niech się wypada to będzie zielono. My działamy bo są te dni

Kasiu, a masz pewnosc, ze to nie pasazer na gape?

Aguska, dzieki za info, to czekamy

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Arwen wiatropylna nie jestem więc raczej jestem pewna nie przytulalismy się jak miałam owu wiec raczej nic tam się nie kluje. Niestety
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów