Strona 6 z 1202
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    JagodowaMama musisz nam koniecznie zdawać relacje na bierząco Trzymam kciuki Mnie też brzuch pobolewa jak na @ i mam dziwne uderzenia gorąca, ale tak jak mówię- staram się nie wkręcać,żeby nie było rozczarowania. Jeśli okres spóźni się tydzień-jadę po test i robię go, wcześniej napewno nie

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Co do objawów - co ciąża, to inne w pierwszej zero bólów brzucha jak na @,nic kompletnie nie czułam, ale od ok.7 tyg.zaczęły się"miłości klozetowe",okropne mdłości .W końcu wylądowałam odwodniona w szpitalu pod kroplówkami. I tak w sumie do końca ciąży mnie trzymało. Pamiętam, że nawet przed pójściem na salę porodową musiałam zaliczyć wc,takie miałam nudności maszakra!

W drugiej natomiast ból brzucha jak na @ no i mdłości i wymioty ok.10 tyg. Ale tu to trwało krócej , bo ok. 5 m-ca ustąpiło Poród pierwszy - trauma, drugi- lekko poszło.. nie ma reguły.

Martulka ja nie miałam mdłości w ogole, tylko bardzo silnie odczuwałam zapachy, nawet ciezko było mi otworzyć lodówke bo odrzucał mnie zapach.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cześć dziewczyny. To i ja się przywitam. Przenosze się z wątku dla staraczek na 2016 bo wiem że nic z tego nie wyjdzie w tym roku.
    Staram się z mężem już od grudnia 2013r. Po drodze mam dwie ciąże, obie poroniłam we wczesnym etapie, wiec mam swoje dwa Aniołki. Niestety po woli brakuje mi sił ale podobno co nas nie zabije to nas wzmocni. W tym roku kończę 28 lat więc już najwyższa pora na pierwszego bobaska. Tak bym chciała.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

My również staramy się od dwóch miesięcy i nic ...dzisiaj miesiączka

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Cytat Zamieszczone przez JagodowaMama Zobacz posta
    Martulka ja nie miałam mdłości w ogole, tylko bardzo silnie odczuwałam zapachy, nawet ciezko było mi otworzyć lodówke bo odrzucał mnie zapach.
    Ja zapachy kulinarne tolerawałam. Mój M musiał perfumy zmienić, bo gdy go tylko wyczułam, to od razu do toalety biegłam w wiadomym celu

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Witaj kasia88. Dasz radę,musisz być silna :* Robiliście badania? Musi być jakaś przyczyna... współczuję, mogę sobie tylko wyobrazić przez co przeszliście. Pisz często, czasem gdy człowiek się wygada, to jakoś lżej na duchu :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Wiosenna, zobaczysz że sie uda. Jesteście na dobrej drodze Nie załamuj się. Kolejny miesiąc przed Wami

Kasia_88 robiłaś badania hormonalne? moze gdzies w tym tkwi przyczyna?
    Wiosenna 2 miesiące to naprawdę bardzo krótko, my się staramy od czerwca zeszłego roku ;p

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Witajcie dziewczyny
    ja tez właśnie dzisiaj przenoszę się do was. Dzisiaj zaskoczyła mnie @, bolesna i niechciana ;/
    Staram się od 4 miesięcy.
    Wcześniej rok brania tabletek anty, problemy z prolaktyną.
    Teraz leczę się luteiną i wiesiołkiem.
    Trzymam za was kciuki i za siebie również. Mam nadzieję, że wiosna okaże się dla nas owocna w staraniach

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów