Strona 599 z 1202
Pokaż wyniki od 5,981 do 5,990 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Testuję w piątek.
    Kupując zapas foliku dostałam test ciążowy w gratisie więc go wykorzystam. a co to bedzie 11dc

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta
    No chyba że tak, choć zawsze wydaje mi się dziwne by trafić akurat z wizytą na monitoring cyklu. Zazwyczaj u mnie wizyty są co 4 tyg i nie ma możliwości by umówić się wcześniej, więc nie za bardzo pojmuję jak lekarze monitorują owulacje? gdzie nie ma szans by trafić w ten dzień z wizytą. Ale może w innych miastach lekarze szybciej wyznaczają kolejne wizyty.
    Tak jak pisze burzujka. Monitorujesz cykl prywatnie i czasem tak bywa że nawet co dwa dni jesteś u gina.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Wróciłam już z mojego wyjazdu. Było bardzo intensywnie nie miałam czasu żeby odpocząć i pomyśleć o czymkolwiek. Codziennie zasypiałam o 22 z wyczerpania.
    W poniedziałek zepsuł mi się mój ajfon srajfon i straciłam wszystkie swoje dane...! Dziś byłam w serwisie, nic się z tym nie da zrobić. Dlatego chodze wściekła jak osa.
    Wybaczcie

Mira oby to był objaw!

Witajcie nowe dziewczynki

Mamakai, serio po 3 cyklach chcesz rezygnować???! Kobieto nie przesadzaj...! Idź do lekarza ale jakiegoś dobrego, przebadaj sobie hormony i sprawdź czy wszystko jest wporządku. Działaj - nie poddawaj się!!!
    Mamakai uważam tak jak burzujka. Nie którzy do pół roku starań dopiero zaczynają jakakolwiek obserwacje cyklu. A Ty po prostu wyluzuj. Nie licz dni cyklu ani kompletnie nic. Co najwyżej przebadaj hormony.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Famirabelka może mieć rację dziewczyny.. to, że jedna ma ból jajników akurat w dzień owulacji tak jak ja np mam to szczęście, to nie znaczy, że kazda po kolei ma mieć owu jak ją boli jajnik. Taka prawda niestety.. najlepiej jeszcze dobrać sobie jakąs metode wyznaczania tej owu zeby byc na bank pewną ze w konkretny dzień jest owulacja
    burzujka, zapomniało mi się o Tobie tyle tego testowania tuu :P POWODZENIA!!!

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Czuję się jak dziecko we mgle jeśli chodzi o lekarzy... nigdy do nich nie chodziłam bo nie miałam takiej potrzeby i czasem wybaczcie moje dziwne pytania tutaj.

Dziewczyny, nie wolno wam się poddawać! Głowa do góry ja cały czas czekam na wieści o jakiś dwóch kreseczkach!
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    nic nie szkodzi Kamilaa

Teraz bedę bardziej aktywna, nie dam się o sobie zapomniec...
    Chociaż ja to tylko na telefonie korzystałam z forum teraz przez najblizsze dwa trzy tygodnie będę tu zaglądać tylko z laptopa a niestety włączam go mniej więcej co drugi dzień...

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    No właśnie śluz...ja go nie mam podczas tej owulacji.

burzujka w takim razie testujesz pierwsza i ciągniesz za sobą łańcuszek pozytywnych wiadomości kochana!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Nati możesz go mieć po owu - czyli jak już będzie po uwolnieniu komórki jajowej i jej 24h. Poczytajcie sobie o metodzie roztera, naprawdę wiele się nauczycie i dowiecie, a to nie kosztuje. http://iner.pl/metoda-rotzera/ Naprawdę są przypadki kobiet że mimo że mają owu nie mają śluzu. Możesz mieć owu wcześniej niż objaw śluzu czy ból jajnika. Naprawdę każda kobieta ma inaczej a niepotrzebnie się porównujecie do innych (nieświadomie) zamiast przyjrzeć się własnemu ciału.

U mnie siostry śmiały się (bo takie przestarzałe metody stosuję) jak się dowiedziały że zaszłam w ciąże po zastosowaniu wskazówek z tej metody i że za drugim razem (za pierwszym zapomniałam mierzyć tempki i nie wyszło) więc coś musi być w tej metodzie - teraz każda z nich prosiła mnie o linka.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 02-11-16 o 19:09
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta
    Nati możesz go mieć po owu - czyli jak już będzie po uwolnieniu komórki jajowej i jej 24h. Poczytajcie sobie o metodzie roztera, naprawdę wiele się nauczycie i dowiecie, a to nie kosztuje. http://iner.pl/metoda-rotzera/ Naprawdę są przypadki kobiet że mimo że mają owu nie mają śluzu. Możesz mieć owu wcześniej niż objaw śluzu czy ból jajnika. Naprawdę każda kobieta ma inaczej a niepotrzebnie się porównujecie do innych (nieświadomie) zamiast przyjrzeć się własnemu ciału.

U mnie siostry śmiały się jak się dowiedziały że zaszłam w ciąże po zastosowaniu wskazówek z tej metody i że za drugim razem (za pierwszym zapomniałam mierzyć tempki i nie wyszło) więc coś musi być w tej metodzie - teraz każda z nich prosiła mnie o linka.
    Kurcze.. to ja się teraz poważnie zastanawiam nad moją "stuprocentową" owulacją, czy rzeczywiście jest stuprocentowa. Mam to po mamie, że w dzień owulacji jak ona odczuwam ten kłujący ból. Zbadał to u niej lekarz więc stwierdziłam, że u mnie jest to samo ze na bank mam owu kiedy bolą mnie jajniki.. ale już zgłupiałam. Nie mierze temperatury, obserwuję tylko śluz zawsze w dni okołoowulacyjne mam charakterystyczny przejrzysty, ciągnący się na naprawdę sporą odleglosc haha no i mówie "dziś już się zaczyna" i w ten dzien jeszcze dochodzi ból na dole i w sumie stwierdzam zawsze ze to owu
    juz sama nie wiem..

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Mira trzymam kciuki żeby to był dobry znak u ciebie

cosima ja od wczoraj mam czasem lekko pulsujący lewy jajnik ale pobolewa mnie minimalnie cały brzuch na dole momentami.
    Chociaż powiem Ci, że trochę się martwię bo w ogóle śluzu nie mam. A ty masz?

Kamilaa to działajcie skoro za 2 dni owu Fajnie masz, że tak mocno ją czujesz. Przynajmniej wiesz że na 100 % masz owu.

witaj maggie87 powodzenia w staraniach
    nati , ja też nie mam go za wiele , ale od wczoraj jest zdecydowanie ciągnący.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów