Strona 597 z 1202
Pokaż wyniki od 5,961 do 5,970 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    No właśnie nie mam numerka ani I ani II ani III. Mam tylko opis, że mam się stawić na kolejne badanie za 3 lata.

Mira, trzymamy kciuki
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Femirabelka jesli następną kontrolę masz za 3 lata to jest dobrze ja przez pewien czas musiałam robić co pół roku.

Asia1988x doskonale Cię rozumiem. My też jeszcze 3 tygodnie bez przytulania, a już ledwo wytrzymujemy :P

Mój narzeczony też jest ode mnie młodszy, co prawda tylko 1,5 roku, ale ja nie narzekam
    26.10.2016 (*)9tc

Mira, ja w ciazach mialam cale piersi pokryte zylkami, ale i bez ciazy - na progesteronie tak bywalo. Jak masz leki na podtrzymanie to moze byc i tak i siak.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Tak też myślałam, że to może być albo to albo to. No nic, za 5 dni się okaże.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Hej Dziewczyny,

podczytuje Was od sierpnia i w końcu postanowiłam wyjść z ukrycia u nas starania zaczną się na dobre od końca grudnia, bo wtedy mąż kończy pracę za granicą i wraca na stałe do kraju. Od dawna planowaliśmy zacząć starania właśnie od nowego roku, ale w sierpniu prawie byśmy zaliczyli wpadkę (wtedy właśnie zaczęłam Was czytać) , jednak okres przyszedł, a my oboje byliśmy zawiedzeni. Ogólnie jestem w bardzo dobrej sytuacji, bo mam już wspaniałą córkę . We wrześniu skończyła 2 latka, więc MamoKai mamy rówieśnice codziennie dziękuję Bogu, że mam cudowną, zdrową córkę. Oczywiście chciałabym, żeby Maja miała rodzeństwo, ale doceniam to co mam szczególnie jak czytam, jakie tragedie spotkały niektóre z Was

Oczywiście jak my chcieliśmy teraz zacząć starać się o dziecko, to jak na złość coś mi się w cyklu pomieszalo. Ostatni cykl trwał 23 dni (a wcześniej zawsze 28 jak w zegarku) a okres po nim był tak skąpy, że długo rozkminialam, czy on się już zaczął czy to nadal plamienia. Zrobiłam badania i wyszła mi m.in. podniesiona prolaktyna. W poprzednim tygodniu byłam u gina, przepisał mi bromergon i nastraszyl skutkami ubocznymi, że mogą się zdarzyć omdlenia itp. Do tego naczytalam się historii na.necie jakie skutki uboczne miały dziewczyny zazywajace te tabletki. W końcu stwierdziłam, że na razie nie będę brała tego leku, bo jestem sama z dzieckiem i nie mogę sobie pozwolić na akcje typu omdlenia. Szczególnie że córka nadal nie przesypia nocy, a chcę uniknąć sytuacji,.ze wstaję do niej w środku nocy i mdleje a biedne dziecko nie wie co się dzieje... Poza tym łudzę się, że ten poziom prolaktyny podniósł się przez to ze tsh mi skoczylo w górę. Mam niedoczynność tarczycy wykryta na początku poprzedniej ciąży. W przyszłym tygodniu mam wizytę u endo to go dopytam, zobaczę co on powie i najwyżej poproszę o zapisanie dostinexu. Wiem, że jest drogi, ale podobno nie powoduje takich skutków ubocznych jak bromergon, a to jest dla mnie ważniejsze. W czwartek gin na wizycie widział spory pecherzyk i kazał działać. Mąż był teraz na weekend to poszalelismy, zresztą zawsze szalejemy, bo rzadko się widzimy (średnio co 1,5 miesiąca) to nadrabiamy wtedy zaległości

Mira trzymam kciuki za ładną betę za te 5 dni:-)

Jeszcze tak w tematach bieżących chciałam napisać, ze w 100 % zgadzam się z Asia1988 jeśli chodzi o starania. Naprawdę trzeba wyluzować i starania powinny być przyjemnością, a nie liczeniem dni, zmuszaniem się do seksu czy ciągłym stresem w drugiej fazie cyklu i robieniem testów na kilka dni przed terminem@ . Oczywiście jestem w stanie zrozumieć dziewczyny, które starają się już długo, ale dziewczyny starajace się od niedawna wrzucamy na luz MamoKai Ty w ogóle zaczynasz dopiero 3 cykl po odstawieniu tabletek, więc tak naprawdę nie wiesz czy organizm już wrócił do normy, daj sobie czas to że z Kają udało Wam się w 2 cyklu, nie znaczy że teraz też tak miało być. W końcu nam wszystkim się uda, zobaczycie jak nie w ten sposób to w inny, ale się uda

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    maggie_87 witamy serdecznie!
    Życzę powodzenia!

Dziewczyny, jak Was bolą jajniki podczas owu, to ten ból macie taki pulsujący czy bardziej ciągły?

Ja mam dzisiaj owu, działaliśmy wczoraj tuż przed północą i dzisiaj przypieczętujemy jeszcze. Więc testuję za ok. 2 tygodnie!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    maggie_87 witamy serdecznie!
    Życzę powodzenia!

Dziewczyny, jak Was bolą jajniki podczas owu, to ten ból macie taki pulsujący czy bardziej ciągły?

Ja mam dzisiaj owu, działaliśmy wczoraj tuż przed północą i dzisiaj przypieczętujemy jeszcze. Więc testuję za ok. 2 tygodnie!
    Cosima, ja mam ból po jednej stronie taki kłujący bardziej. Czasami aż wstać nie mogę wtedy wiem, że na 100% to owu!! mam tak raz na miesiąc więc innej opcji nie ma a co do testowania to idziemy łeb w łeb bo ja mam owu za 2 dni tzn powinna być.. zdaje się na moją intuicję i ból jajnika, ktory będzie to zwiastował :P także tez testuje za około 2 tyg 22.11 dokładnie ehh kupa czasu!!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ja czuję się wtedy tak jakby miał przyjść okres, tępy ból ale nie taki ciągły tylko jakby lekkie skurcze?

witaj maggie

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    No to ja mam dzisiaj taki kłujący, pulsujący ból, więc to na pewno owu.
    Tylko, że rano był tylko z lewej strony, a teraz i z lewej i z prawej strony!

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    A ja klocie jajnika miałam jak już było po owulacji, ale to odkryłam jak zaczęłam mierzyć temperature. Zawsze myślałam że jest odwrotnie - czyli kłócie jajnika to owu. A owu jest u mnie przed bólem jajników.
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów