Strona 595 z 1202
Pokaż wyniki od 5,941 do 5,950 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Ponad trzy lata temu, gdy po ujrzeniu dwóch kresek na teście umówiłam się do ginka, żeby potwierdzić ciąże, co też się stało. Zaraz dostałam reprymendę, żeby nikomu nie mówić do 12tyg., bo w tak wczesnej ciąży to różnie bywa, bo tyle a tyle % kobiet traci swoje dziecko bardzo wcześnie. Po wyjściu od lekarza miałam zaraz setki negatywnych myśli, jednak stwierdziłam, że co ma być to będzie no i jest moja cudowna 2,5 latka. Powiedziałam bliskiej rodzinie, która jest bardzo liczna, stwierdziłam, że mam w nosie te wszystkie złe informacje. Jednak dużo kobiet, gdy coś takiego usłyszy może nastawia się na najgorsze, a w medycynie już od dawna wiadomo, że psychika dużo może i złego i dobrego. Lekarze powinny to wiedzieć.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny. Mam trzydzieści pięć lat. U mnie w rodzinie już wiedzą bo i tak by się dowiedzieli. Oczywiście dam wam znać.

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Fakt psychika to dużo. Ja jakoś nie ukrywałam ciąży, bo musiałam iść od razu na zwolnienie, ze względu na to, że pracuje w warunkach rakotwórczych i mutagennych. Dlatego też w pracy większość wiedziała. Najbliższa rodzina też... ale niestety stało się jak się stało... cięzko mi, ale nie mogę ciągle płakać... teraz już musi być tylko lepiej...
    26.10.2016 (*)9tc

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Femirabelka... siostra mojej mamy pierwsze dziecko urodziła mając 39 lat, druga siostra mając 36... moja koleżanka z pracy lat 38 jest w pierwszej ciąży, poród w grudniu... więc spokojnie
    26.10.2016 (*)9tc

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Też mam prawie 36 lat (kończę w grudniu) i nie uważam się za potencjalnie starą pierworódkę. Takie czasy, takie życie.

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta
    Dzięki dziewczyny. Mam trzydzieści pięć lat. U mnie w rodzinie już wiedzą bo i tak by się dowiedzieli. Oczywiście dam wam znać.
    Famirabelka, mnie Mama urodziła mając 43 lata i byłam jej pierwszym dzieckiem. Ojciec też był młodszy. Jak się urodziłam miał 24 lata.

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Wiele kobiet decyduje się na macierzyństwo po 30stce. Ja nie uważam, że to za póżno. Tak jak Mira napisała. Takie czasy...
    26.10.2016 (*)9tc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Dziewczyny możecie powiedzieć mi co ja robię źle???
    Dostałam okres znowu jak w zegarku, robię wszystko, żeby się udało a tu cisza. Idę na te badanie nie będę czekać roku, żeby je zrobić to bez sensu. Przecież jak coś się dzieje to lepiej wiedzieć wcześniej.

Fistaszka to co też Cię widzę czeka testowanie w grudniu ? Ja też robię wszystko żeby się udało i dupa. Chyba coś robię źle.
    My podjęliśmy decyzję że ostatni cykl próbujemy . Nie uda się to nie. Zostanie jedynaczka. Ja nie mam siły co miesiąc czekać czy będzie owulacja i celować konkretnie w te dni :/ ostatnia próba.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    ilee czytaniaaa.. szok dziewczyny ;p Wchodzę tu raz na kilka dni, żeby nie przytłaczać się myślami o ciąży... wrzucam na luz totalny więc zobacze co z tego wyniknie.

Mamakai ja też wczoraj miałam taka kłótnie z moim, że sąsiedzi powiedzieliby, że my to jakaś patologia... eh. Także się nie przejmuj, nie jesteś sama Szły wyzwiska z jego strony i dostał w twarz. To wszystko na oczach synka, który na koniec się popłakał i był cały roztrzęsiony. Mega jestem na siebie zła i mam ogromne wyrzuty sumienia bo staram się unikać jakichkolwiek kłotni przy dziecku i jak mamy coś sobie powiedzieć to po prostu zamykamy się w pokoju i mowimy...Ale wczoraj już nie wytrzymałam, nie wiem co mi do głowy strzeliło żeby przy synku takie rzeczy robić no nic. Juz nigdy więcej!! Strasznie się przez to czuje dziewczyny, tak bardzo jestem przywiązana do synka... jak każda mama Spędzam z nim 24/7 i "siedzę" w domu jak to nazywają faceci. Ehh musiałam troszkę się pożalić sory dziewuszki

Famirabelka ja też jestem zarejestrowana w UP i żadnego zaświadczenia nie zanosiłam.. z tym, że ja byłam się zarejestrować w 7 msc ciąży także wystarczyło spojrzeć :P
    Ale fakt, jakis papierek musisz mieć, że jesteś we wczesnej ciąży. Ja taki dostałam jak byłam u gina w 5 tyg ciąży. Powiedzial, że widać tylko mały pęcherzyk ale napisał mi na zwykłej kartce, że jestem w ciąży i dał pieczątke. Karty nie zakładał.

Fistaszka, ja też chyba coś źle robie bo okres dokladnie jak Ty "jak w zegarku" biore femibion, olej z wiesiolka, kochamy się w dni płodne, kładę nogi do góry na pol godziny na sciane tuż po , nie pale, nie pije, bez problemu zaszłam i donosiłam pierwszą ciąże (ciąża super i urodziłam w 42tyg!!!) więc myslalam, że będzie bez większych problemów.. Ale jak pisałam natura płata figle.

Mira, czekam na dobre wieści. w piątek tu zajrze trzymam kciuki kochana!!

i w ogóle trzymam za Was kciuki Dziewczyny! Za każda Fistaszka nie martw się, jeszcze dołączymy do sierpniówek
    A u mnie oprócz tej strasznej kłótni, mój wyjechał dziś na delegacje.. kurde a to moje dni płodne wraca w piątek wtedy powinnam mieć owu ale jak po tej kłótni możemy robić drugie dziecko? Akurat wypada mi owu a tu taka sytuacja!! eh nie wiem czy nie odpuścić tego ciśnienia na ciąże w tym miesiącu. i najgorsze, że mój teraz będzie tylko w weekendy więc mam bardzo małe szanse na zajście.. tak chyba musiało być.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów