Strona 594 z 1202
Pokaż wyniki od 5,931 do 5,940 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Ja też jestem jakaś przygnębiona... ta pogoda, to poronienie, zabieg, krwawienie i przeziębienie... za dużo tego...
    26.10.2016 (*)9tc

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    U mnie cały dzień pada deszcz dziś.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Nataly trzymaj się cieplutko. Strasznie dużo na Ciebie spadło.

Famirabelka kiedy masz dokładnie wizytę u gin, bo czekam na wieści i może na jakieś zdjęcie potomka

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    dzięki fistaszka oby teraz było już tylko lepiej...
    Femirabelka przynieś nam dobre wieści...i oby ta Twoja ciąża pozarażała nas wszystkie...
    26.10.2016 (*)9tc

O mnie
    Mam wizytę w ten piątek z samego rana, mąż mnie zawiezie, więc będę szybciej w domu. Szczerze to nawet nie wiem jak i na czym taka wizyta polega. Całe szczęście że jutro jadę odebrać wreszcie te wyniki z cytologii, a że ponad miesiąc temu robiona - to nie będę musiała jej robić ponownie. Przynajmniej jedno badanie mam do przodu. Powiem tak, cieszymy się bardzo, ale równie bardzo denerwujemy i przejmujemy czy wszystko będzie OK, bo u mnie jak na pierwszą ciążę to bardzo późna jest.

Jak tu pisałam - my pogodziliśmy się że możemy dzieci nie mieć, bo jestem dużo starsza niż mąż, więc może takie nastawienie jak się uda będziemy kochać maluszka a jak nie to będziemy cieszyć się sobą naprawdę wiele zmienia. U mnie w rodzinie siostra stara się prawie 2 lata o drugie i się nie udaje, więc może coś chyba w naszym nastawieniu jest.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 01-11-16 o 20:53

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Ja na pierwszej wizycie miałam USG dopochwowe, zwykłe badanie i ginek dał mi masę badań do zrobienia. Jak byłam w 5 tyg to nawet nie dał mi karty ciąży. Czasami nie zakładają, bo twierdzą, że wszystko się może zdarzyć... jednak myślę, że dobrze jest ja mieć i się upierać.

O mnie
    Też uważam że dobrze ją mieć, bo jak człowiek często np jeździ - np do teściów to warto taki dokument mieć. Też się będę upierać, mi pokazuje skończony 7tc. Strasznie się boję że mnie uszkodzi podczas tego badania - bo rożnie z tą delikatnością lekarzy jest. Poza tym ja muszę mieć taki dokument, gdyż muszę w UP pokazać zaświadczenie że jestem pod opieką lekarza i że jestem w ciąży. Wizytę w UP mam 10.11, więc zaraz w następnym tygodniu. Mam nadzieję że przepuszczą mnie w mega kolejce w tym UP. Bo tam swoje trzeba odstać, czasem i 5 godzin nawet.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 01-11-16 o 21:05

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Ja na pierwszej wizycie też nie miałam założonej karty ciąży. Był to 5 tydzień, więc było widać tylko pęcherzyk ciążowy. Żadnych badań mi nie zlecił. Na drugiej wizycie też nie bo za wcześnie...A na trzeciej już diagnoza ciąża obumarła. Także ja wogóle nie miałam karty ciąży.
    Femirabelka nie stresuj się. Będzie dobrze. Trzymamy kciuki
    26.10.2016 (*)9tc

O mnie
    No właśnie jak człowiek był młody to myślał ze tak szybko się w ciąże zachodzi. A nie jest sztuką zajść w ciążę, tylko sztuką jest ją donosić bez problemów. Mam nadzieję że dobrze to napisałam. I tak się zastanawiam nad co nataly napisałaś - może właśnie dlatego że lekarze tak zbywają - to jest przyczyna poronień? W każdym razie muszę wyjść od lekarza z jakimś dokumentem potwierdzającym że jestem w ciąży by UP mi dał dalej ubezpiecznie. Dam znać co i jak, kochane jesteście.

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Ja zawsze myślałam, że będę mieć problemy z zajściem w ciążę. A jak już zajdę to będzie luz... zaszłam bardzo szybko, niespodziewanie... ale teraz wiem, że zajście w ciążę to połowa sukcesu.
    Femirabelka mogę wiedzieć ile masz lat? Bo u mnie w rodzinie późne macierzyństwo jest bardzo popularne... Wszystkie kobiety miały problemy z zajściem w ciąże lub problemy z jej utrzymaniem (niektóre po 10 poronień miały za sobą). Ale wszystkie są szczęśliwymi mamami... dlatego mam nadzieję, że i mi się uda
    A co do lekarzy... mojemu lekarzowi bardzo ufam... bardzo mi pomógł, bo miałam poważne problemy zdrowotne. A, że lekarze mają takie podejście może i lepiej skoro nawet 15% potwierdzonych ciąż kończy się poronieniem. W sumie to sama nie wiem...
    Femirabelka Ty się teraz nie stresuj i w piątek czekamy na dobre wieści...
    26.10.2016 (*)9tc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów