Strona 593 z 1202
Pokaż wyniki od 5,921 do 5,930 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Przykro mi

Mnie też jak cholera jest przykro. Jeszcze się z mężem pokłóciłam tak że nawet na mnie nie patrzy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Nie chcę Cię dołować, ale robiłaś jakieś badania hormonów? Bo masz bardzo krótką II fazę cyklu.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 01-11-16 o 07:47

Nie robiłam żadnych badań. Jestem po odstawieniu anty dwa cykle teraz zaczynam 3 więc wydaje mi się że różne wahania mogą być. Czy nie ?!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ano tak, w takim wypadku to rzeczywiście może być różnie. Organizm jeszcze nie doszedł do siebie po tabletkach.

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Mamakai jeszcze musi się to wyregulować. Długo brałaś anty?

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Jak odstawiłam tableki anty, które brałam tylko 1,5 roku to mój organizm chyba przez ok 2 lata dochodził do siebie po nich, zanim wszsytkie sztuczne hormony zeszły. Całe szczęście że zrobiłam to na tyle wcześniej, by w razie co mieć te dwa lata. Mamakai2014 piszesz że odstawiłaś tabsy dopiero 2 miesiące? - musisz poczekać, bo organizm ma niezłą huśtawkę nastrojów. Znam owszem przypadki, gdzie lekarze przepisują specjalnie tabsy na pobudzenie owulacji - bo ponoć jest wzmożona po odstawieniu - u mnie tak było, ale wtedy nie mieliśmy ślubu jeszcze i musiałam poczekać rok. Ale nie znam pary która zaszłaby zaraz po odstawieniu tabletek anty. Choć twój organizm może być inny. Zbadałabym poziom hormonów i do tego wątrobę - bo nie wiem jak długo brałaś te anty.

Niestety większość ginekologów nie mówi o wadach tabletek anty.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 01-11-16 o 15:55
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

Narazie nic nie będę badać. Jeszcze jeden cykl spróbuję z inofoliciem o ile w ogóle spróbuję.Brałam tabletki dwa lata i chyba gorzej na tym wyszłam niż jak brałam JE 7 lat.

No nic. Wieczorem powazna rozmowa z mężem bo wczoraj usłyszałam takie słowa ze ja już nie wiem czy w ogóle będziemy się starać o drugie dziecko. Wszystko stoi po znakiem zapytania.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    to bardzo długo. Moje 1,5 roku dla mnie było długo, a tu 9 lat. Moim zdaniem powinnaś poczekać na unormowanie hormonów w organiźmie. Ten infolic to kwas foliowy jak sprawdzałam w aptece? Czemu kosztuje aż tak dużo? Ja za swój płacę 5 zł. Lekarka ginekolog powiedziała, że nie ma znaczenia jakiej firmy bierze się kwas foliowy. Zapytam o to na piątkowej wizycie, bo irytuje mnie rozbieżność cenowa. Nie denerwuj się mamakai2014, zresztą również pozostałe kobietki też, spokoju życzę.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 01-11-16 o 18:30
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Ja zaszłam w ciążę 2 miesiące po odstawieniu tabletek anty. Brałam je 3 lata. Niestety ciąża zakończyła się w 10 tc Czasami się zastanawiam, że to za wcześnie po odstawieniu... Nie wiem czy to miało jakiś wpływ.
    mamakai2014 będzie dobrze :*
    26.10.2016 (*)9tc

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Właśnie są opinie lekarzy, że pod ostawieniu tabletek jajniki tak bardzo chcą się wykazać i większość kobiet szybko zachodzi w ciążę.
    Ja nie brałam tabletek i też mam problem z zajściem w ciąże nie wiem czy to nie przez cc. Chyba mi się zaczyna okres jestem przygnębiona

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów