Strona 59 z 1200
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 11993

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Moja znajoma ma męża tylko w weekendy , a już w drugim cyklu udało im się "wstrzelić" i niedawno urodził się im trzeci synek
    Ja mam swojego na zawołanie, teraz 5 cykl leci i nic :/ ehhh
    Ale - walczymy dalej - nie odpuszczamy!

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Jak byłam w ciąży z pierwszym dzieckiem to tydzien przed okresem bolał mnie brzuch i to taki denerwujacy bol. Myślałam że lada dzień dostanę a tu nic i zrobilam test i wyszły dwie kreski ☺a najlepsze było to że cały miesiąc staraliśmy się i nic a później tylko raz kochalismy się przez cały moj cykl bo mój mąż chorował więc wiedziałam że z tego nic nie będzie i bach stało się... wiec ten jeden raz okazał się celny ☺
    Ostatnio edytowane przez Alicja87 ; 13-05-16 o 09:37

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Alicja, bo to był tzw. "Złoty strzał"
    Miejmy nadzieję, że podczas kolejnych staranek traficie tak samo

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Martulka dzięki ☺ oby oby bo u nas ciężej jest ze względu na pracę męża i nie wyobrażam sobie tego by nie było go przy porodzie. Trochę mam obawy czy sobie poradzimy z dwójką maluchów ale najciezej jest zawsze na początku. Pozniej jak podrosna będzie lżej.

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. Nie odzywałam sie bo byłam zawiedziona. Wydawało mi sie ze juz mam wszystkie objawy ciąży a test wyszedł negatywny wiec nic jie czytałam o ciąży i starałam sie o tym nie myśleć. Nadal nie dostałam okresu a to juz 43 dzien od odstawienia pigułek.... Za to myśle ze teraz miałam owulacje po raz drugi bo miałam duzo śluzu płodnego i bolał mnie jajnik. Kochaliśmy sie w tym czasie co drugi dzien wiec mam nadzieje ze nie przegapiliśmy tego dnia. Wcześniej trochę głowę uwolniliam od myśli o ciąży bo przygotowywałam drugie urodziny synka. Cieszyłam sie bardzo bo moi rodzice przyjechali. My mieszkamy w Niemczech wiec aż tak często nie możemy sie widywać.
    A tak to jakoś leci. Trochę jestem przygnębiona bo koleżanka zaszła w ciąże i cieszę sie jej szczęściem ale js tez bym juz chciala. Co orawda to dopiero drugi (?) cykl ale z synem zaszłam w pierwszym i teraz tez miałam nadzieje ze tak sie uda. No niestety... A jeżeli teraz znowu nie zaszłam to bardzo bym chciała dostać chociaż juz miesiączkę zeby chociaż wiedzieć kiedy mi sie cykl zaczyna.

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Myślicie ze to w ogóle możliwe zeby miec miec owulacje, niedostarczoną okresu i znowu owulacje ? Miedzy nimi było około 30 dni tylko okresu nie było... Trochę sie martwię ze cos jest nie tak...

Yelina ja po odstawieniu tabletek nie miałam @ ponad 2,5 miesiąca. potem miałam jakieś odstępy od 25 dni do ponad 40. dopiero teraz od 3 cykli mam coś mniej więcej równo tzn ok 30 dni cykl. choć teraz chyba wczoraj powinnam mieć @ a nie mam. po odstawieniu tabletek dlugo organizm może wracać do siebie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Witam Alicję powodzenia w staraniach mojego M też nie ma na codzień w domu pracuje za granicą więc wiem co czujesz. Zjeżdża do domu akurat w te dni gdy możemy ewentualnie coś zmajstrować. Chociaż od 4 miesięcy ciągle nic. Pewnie w tym cyklu też nic nie wyjdzie...
    Aguska ja w tamtym cyklu też miałam praktycznie wszystkie objawy wczesnej ciąży. Bardzo się nastawiłam że to może jednak to, ku mojemu zdziwieniu dostałam @ i bardzo się rozczarowałam. Ryczałam w poduszkę kilka dni. Dlatego teraz już nie nastawiam.
    Zastanawia mnie tylko dlaczego? Mam wszystko oprócz dziecka....
    Yelina ja po odstawieniu tabletek po ok 37 dniach dopiero dostałam @ .

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    arwen ja też trzymam mocno kciuki! mam nadzieję, że beta będzie rosła

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Hejka nati89 ☺ ja chciałabym mieć teraz chłopczyka chociaż moja córka ucieszylaby się pewnie z siostrzyczki. Szkoda mi jej jak widzę jak siedzi sama w kącie pokoiku i bawi się a na dworze ciagnie ja do dzieci.ja z kolei nie stosuje tabletek antykoncepcyjnych mimo że z moim M jesteśmy już 8 lat. Zawsze bałam się skutków ubocznych a i moja ginekolog mnie nie namawiala. Poza tym zawsze p ragnelam dziecka i nie balam się gdybym nagle zaszła w ciążę. Ale mimo to i tak jest ciężko kiedy się planuje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów