Strona 589 z 1202
Pokaż wyniki od 5,881 do 5,890 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    W kluczowym momencie cyklu (czyli przykładowo przy cyklu 28 dni od 10 dc) możesz robić nawet 2-3 razy dziennie, aczkolwiek raz też starcza (wtedy najlepiej robić je o tej samej porze codziennie). Jak druga kreska będzie taka sama albo nawet ciemniejsza niż kontrolna to masz 24-48 godzin do owulacji i wtedy należy działać.

2. dzieckozakupy.pl
    Mamakai, ale dowalilas z tym testem hehehe. wczoraj mialas testowac pod koniec przyszlego tygodnia

Mira, brawo za postawe, po co sobie serwowac negatywne emovje?

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Ja z testami owulacyjnymi nigdy nie miałam do czynienia, chociaż chyba ułatwiają one sprawe.
    U mnie pomiary tempki, obserwacja szyjki i śluzu - chyba jestem staroświecka
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Dziewczyny, życzę Wam cierpliwości! Na betę najwcześniej 10dpo, a najlepiej w terminie @ .

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Popieram, więcej cierpliwości. Po 7 -8 dniach od owu test nie wyjdzie prawidłowo. Ale po 7-8 od ostatniego dnia @ tak. Za bardzo się spieszycie z wykonywaniem testów kochane. Cierpliwości - poczekajcie chociaż do 1 dnia po @. Także te które testowały - testy są do powtórki.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    cześć dziewczyny
    obserwuję Was już jakiś czas, ale dopiero teraz odważyłam się dołączyć

pierwsze dziecko "wyszło" nam od razu. z drugim jest juz mniej kolorowo... póki co 3 miesiące starań i cisza. teraz pewnie też nie mam co liczyć na II, więc czekam na @ 6.11 i działamy od nowa. owu jest na pewno, bo na dwóch wizytach w dwóch miesiącach lekarze widzieli pod koniec cyklu, że była. sęk w tym, że jakby mi się coś z hormonami zrobiło od kiedy przestałam karmić...

Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    trzymam kciuki za wszystkie mamy i gratuluję tym, którym się już szczęśliwie udało

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witaj neira

Dzięki za info odnośnie testu owu my po prostu działaliśmy cały cykl i się trafiało w końcu ale nie wiem czy nie zacząć używać po to by wiedzieć, że ta owu była i kiedy. Bo cykle mam po 1,5-2 miesiące po porodzie. Wcześniej nawet i po 3-4 miesiące :/ max.6

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Czesc Neira co mam Ci powiedziec na powitanie hmm zycze slicznych dwoch kreseczek w tym cyklu!!

A co do dziewczyn, które testują już.. ja też jestem taka niecierpliwa, że szok. CIagle tylko kupowałabym testy i najlepiej codziennie robiła po dwa ;P
    Wiem, że ten czas do @ tak sie dłuży... ale dziewuszki po co się stresować!! teraz obiecałam sobie, że pierwszy test zrobie jeden dzien po spodziewanej @. i koniec kropka.
    Robilam testy 10 dni po owu i dupa blada i tak co dwa dni pozniej i po co? Tylko mi sie udzielało pozniej przez ten negatyw.. od razu cały dzien zje*any.
    Trzymam za Was mocno kciuki dziewczyny, zeby w tym cyklu Wam się poszczęściło a jak już się poszczęści, żeby się utrzymało
    A co do mnie.. 28.10 skonczyła mi się wredna @ i od dziś już powoli zaczynamy przytulanie. Bez nerwów, bez stresu co dwa dni. Nie patrze na kalendarzyk w tym cyklu. 22.11 dopiero testuje!! Także czeka mnie duuuuuuużo cierpliwości. Zazdroszcze Wam, że juz możecie za kilka dni testować powodzenia Kochane!!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Anla ja też nie używałam nigdy testów owu jak teraz się nie uda, chyba zakupię :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów