Strona 587 z 1202
Pokaż wyniki od 5,861 do 5,870 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Mira to idziemy łeb w łeb. U mnie najgorzej było wczoraj o dzisiaj rano. Teraz już mi trochę lepiej. Ale czuję że ten brzuch inny jakiś jest

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Nataly a widzisz

Mira a to taka drobna pomyłka powodzenia Dziewczyny kiedy chcecie testować?

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    No właśnie dziewczynki, kiedy planujecie testować ?
    Mam nadzieję, że ten cykl będzie dla Was owocny i zobaczymy tu na forum ładne, różowe kreseczki , a następnie wszystkie jak leci - się zarazimy
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Tak Asia1988x miałaś rację
    Tak jak napisała Anla3 czekamy na Wasze dwie różowe kreseczki, a następnie My się zarażamy ja jestem podatna na zarażanie, 4 koleżanki przede mną zaszły w ciążę... no i ja też się zaraziłam... szkoda, że tak to się skończyło... ale cóż...
    26.10.2016 (*)9tc

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Mnie się właśnie zaczynają dni płodne, najpóźniej w środę - czwartek powinnam mieć owu.

Póki co, skręcamy meble, ale wieczorkiem pewnie znajdzie się czas na małe co nieco.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jeżeli chodzi o mnie, to mam mocne postawienie być cierpliwą i iść na betę dopiero 14 dpo, czyli w przyszły poniedziałek 7.11, o ile oczywiście przebrzydła @ mnie wcześniej nie zaskoczy.

A mnie już korci testować. Może w czwartek w swoje imieniny zatestuje

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Dziewczyny czy to dobrze jak pojawia się uczucie ciagniecia w podbrzuszu?
    Nie chce Ci robić jakiś nadziei ale u mnie za każdym razem takie ciągnięcie w podbrzuszu oznaczało ciążę. Tylko wtedy miałam to uczucie. Ile u Ciebie po owu? Mi to pojawialo się jakoś około tydzień po owu. Nie rób tez sobie za dużej nadziei bo u Ciebie może to coś innego oznaczać ale trzymam kciuki :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    A mnie już korci testować. Może w czwartek w swoje imieniny zatestuje
    Ile dni do @ masz?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Jestem 7 dni po owu . Nie mam pojęcia ile mam do @ bo mam chyba najdłuższy cykl w całym swoim życiu. Owulacje dopiero miałam 32 dnia cyklu gdzie zawsze w 33. dostawałam najpóźniej okres . Różnie w życiu okres mi przychodzi ale nigdy dłużej niż 33.dni na niego nie czekałam .Dziś mam 39 dc i ciągle latam do toalety bo mi mokro jakoś no i ten brzuch ciągnie i kluje .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów