Strona 584 z 1202
Pokaż wyniki od 5,831 do 5,840 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Dziewczyny proszę czy możecie mi doradzić jakie badanie hormonalne i kiedy je robić, bo w internecie jest pełno informacji i do tego różnych. Chce je zrobić jak najszybciej wiem, że raczej wszyscy się starają przez rok, a potem badania, ale ja nie chce tracić czasu.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny czy to normalne czekać aż 5 tygodni na wynik z cytologi? Robiona na NFZ w salve. Myślałam że uda mi się owy wynik na 4.11 pokazać lekarzowi, ale widzę że chyba do tego czasu nie odbiorę tego wyniku. Wydzwaniam cały czas do nich i ciągle to samo - proszę dzwonić. Kurcze mogłam pojechać do swojej pani ginekolog ponad 1,5 godziny tramwajem, miałabym wynik na NFZ po 2 tygodniach - zwykła przychodnia). Koszmar czekania, jak wynik jest ci kurcze potrzebny. Panie mówiły że wynik będzie do 30 dni. Kurcze dla mnie do 30 dni to cholera powinien być tydzień temu.

Najgorsze ze nie pracuję, i raz w roku przypada darmowa cytologia. Więc jak wyniku nie będę mieć do tej wizyty to będę musiała z własnej kieszeni placić za badanie.
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Prolaktyna, TSH, T3, T4, Testosteron, LH, FSH.
    Mi lekarz kazał robić między 2 a 4 dniem cyklu.

No i progesteron, ale to się robi dopiero po owulacji, ok 20 dnia cyklu.

Można też zrobić Anty-TPO (nie wiem w jakim momencie cyklu), toksoplazmozę, cytomegalię i różyczkę (obojętnie kiedy).
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 28-10-16 o 10:17

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta
    Dziewczyny czy to normalne czekać aż 5 tygodni na wynik z cytologi? Robiona na NFZ w salve. Myślałam że uda mi się owy wynik na 4.11 pokazać lekarzowi, ale widzę że chyba do tego czasu nie odbiorę tego wyniku. Wydzwaniam cały czas do nich i ciągle to samo - proszę dzwonić. Kurcze mogłam pojechać do swojej pani ginekolog ponad 1,5 godziny tramwajem, miałabym wynik na NFZ po 2 tygodniach - zwykła przychodnia). Koszmar czekania, jak wynik jest ci kurcze potrzebny. Panie mówiły że wynik będzie do 30 dni. Kurcze dla mnie do 30 dni to cholera powinien być tydzień temu.

Najgorsze ze nie pracuję, i raz w roku przypada darmowa cytologia. Więc jak wyniku nie będę mieć do tej wizyty to będę musiała z własnej kieszeni placić za badanie.
    Masz jakiegoś wybitnego pecha, bo w mojej przychodni (zwyczajnej z NFZ) wyniki z cytologii są do odbioru w rejestracji do dwóch tygodni.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    No właśnie - w mojej poprzedniej przychodni również miałam po 2 tygodniach.Nigdy więcej zachwalanej SALVE! Chciałam mieć tylko bliżej do przychodni - bo 10 min. Więc różnica jest w pokonaniu odległości.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 28-10-16 o 10:33
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ja też czekałam długo na cytologię, 5-6 tygodni, chyba zależy też od lekarza kiedy da próbkę do badania ? wiem, że u mnie są dwie lekarki i każda daje gdzie indziej do robienia

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Prolaktyna, TSH, T3, T4, Testosteron, LH, FSH.
    Mi lekarz kazał robić między 2 a 4 dniem cyklu.

No i progesteron, ale to się robi dopiero po owulacji, ok 20 dnia cyklu.

Można też zrobić Anty-TPO (nie wiem w jakim momencie cyklu), toksoplazmozę, cytomegalię i różyczkę (obojętnie kiedy).
    DZIĘKI Mira.
    anty-tpo już robiłam (trzeba robić rano) i wszyło mi leciutko po za normą i lekarka powiedziała, że kiedyś może mi się z tego zrobić chyba niedoczynność tarczycy, ale na razie jest ok.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i dwóch Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    DZIĘKI Mira.
    anty-tpo już robiłam (trzeba robić rano) i wszyło mi leciutko po za normą i lekarka powiedziała, że kiedyś może mi się z tego zrobić chyba niedoczynność tarczycy, ale na razie jest ok.
    Ja jeszcze robiłąm estradiol (też na początku cyklu, a potem przed owulacją).

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    dziewczyny dzięki za wsparcie... z Wami będzie mi łatwiej...
    26.10.2016 (*)9tc

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczynki

Nataly - Strasznie mi przykro... Ściskam mocno.

Wracając z pracy zakupiłam sobie ten olej z wiesiołka, o którym ostatnio pisałyśmy. Kupiłam też nowy termometr, bo stary już trochę przeszedł... Normalnie już mnie nosi na samą myśl, że niedługo zaczniemy kolejne starania... Mąż zapewne nie będzie narzekał na moje libido... Będę go szarpać jak Reksio szynkę, hyhyhy.
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów