Strona 583 z 1202
Pokaż wyniki od 5,821 do 5,830 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Hej dziewczyny! Ale tu sie dzieje!!
    Wracam do Was ale do starań dopiero za 3 miesiące.. Byłam dzisiaj na wizycie kontrolnej, beta spadła do <1.2 wiec już śladu nie ma po ciąży Jakos trochę to już strawiłam ale dalej jest mi z tym ciężko.. Jak we wtorek zobaczyłam 2 kreski na teście to już podobno był koniec (beta już spadała).
    Teraz wiem, ze po staraniach jak naszybciej biec na badanie i brać leki na podtrzymanie.
    Ale trzeba żyć z tym dalej, trudno.. Kolejne starania dopiero za 3 miesiące - to usłyszałam.

Musiałam to z siebie wyrzucić, przepraszam :*

To powiem Wam moja dość krótka historie - mnie miało nie być moi rodzice mieli już 2 swoich dzieci i 2 dzieci jako rodzina zastępcza a ja byłam zwykła wpadka. Moja mama panikowała, ze co ludzie powiedzą, bo już tak dużo dzieci itp. Aborcja była jeszcze legalna wiec mój wspaniały tata podsuną mamie pomysł by mnie usunęli i w tym momencie mama sie postawiła "to Ty sobie utnij ptaszka" :P i w taki sposób jestem Rodzice stale pracowali. Pewnego dnia, mama w 9mies wracając z pracy z koleżanka poczuła, ze to chyba już i poszła spacerkiem do szpitala i mnie urodziła a potem dawałam tacie popalić jak ze mną zostawał! Podobno tak sie darlam jak był ze mną sam ze szok a gdy tylko mama wracała była cisza i tak pół roku !
    Wiec dostał za swoje )

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Mouse jak dobrze Cię widzieć

Czyli odpłaciłaś tatusiowi, za głupie gadanie. Fajnie, że masz taka dużą rodzinę. Ja mam tylko siostrę, ale u mojego taty była 5 rodzeństwa i uwielbiam się z nimi spotykać. Chciałabym mieć 3 dzieci, na razie mam 1, ale wierzę , że będzie więcej.

Member
    nataly

O mnie
    Staram się o ciążę
    Maj piękny miesiąc, ale niestety nam nie Majówkom nie sprzyjał... Kasia88 jak Ty się trzymasz?
    26.10.2016 (*)9tc

No to racja, nie sprzyjała pogoda. Ale trzeba być optymistą i czekać na lepsze, cieplejsze dni, na pewno nadejdą
    Ostatnio edytowane przez grazzyn122 ; 01-11-16 o 12:29

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Mouse jak dobrze cię widzieć Bardzo ciekawa ta twoja historia fajnie że masz tak dużą rodzinę. U mnie w rodzinie nie podtrzymuje się kontaktów, odkąd pamiętam jakoś tak było że dziadkowie byli skłóceni z rodzicami, do nich się nie chodziło. Nie wiem dlaczego i o co poszło do tej pory. Dziadkowie nie żyją już dawno, a swoich chrzestnych widziałam z siostrami tylko na chrzcinach i komunii. Nawet na ślubie nie, bo rodziny są skłócone. Dlatego my z siostrami staramy się podtrzymywać relacje między sobą - ale jest to naprawdę trudne. Myślę, że czasami ludzie są winni takiej sytuacji a reszta dorastającej rodziny potem cierpi. Dlatego ważne jest mieć dużą rodzinę i umieć z tą rodziną potrzymywać kontakty. Moi rodzice tego nie umieją robić.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

O mnie
    Nataly bardzo mi przykro

to straszne ile kobiet traci swoje dzieci, bardzo to smutne...

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    nataly bardzo, bardzo się cieszę, że jesteś!

taka byłam dzielna, a wczoraj dopadł mnie dołek bo pierwszy raz pomyślałam, że to moja wina... z góry założyłam, że będzie dobrze a nie zrobiłam nic by tak było. Tak jak Ty mouse, jak tylko zobaczę że się udało następnym razem robię badanie na poziom progesteronu, i idę do lekarza, będę brać duphaston czy luteinę, no i ograniczę albo przestanę karmić małego. Do tego gdzie teraz nie spojrzę, a jestem chociażby w kilku grupach na fb dziewczyny dodają zdjęcia pozytywnych testów, udziela mi się...

ale przecież będzie dobrze, prawda?

i mouse, my też ruszamy za 3 miesiące ze staraniami

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Asia to karmienie może, ale nie musi mieć wpływu. Moja siostra tez poroniła w czasie karmienia piersią , ale myślę, że na tak wczesnym etapie ciąży to niestety są odpowiedzialne wady genetyczne.

Na pewno będzie dobrze
    Ostatnio edytowane przez fistaszka ; 28-10-16 o 09:13

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez nataly Zobacz posta
    Maj piękny miesiąc, ale niestety nam nie Majówkom nie sprzyjał... Kasia88 jak Ty się trzymasz?
    Ja jako tako. Raz lepiej raz gorzej. Ostatnio pół nocy przeplakalam. Ale staram się trzymać
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jak czytam Wasze przerażające historie, to dziękuję losowi, że postawił na mojej drodze lekarza, który widząc progesteron na pograniczu od razu po owulacji nakazał mi branie leków. Mają wstrętne skutki uboczne (biedny technik z Orange był dziś ich ofiarą, bo mam takie wahania nastroju, że wyżyłam się na niewinnym człowieku), ale czego nie robi się w wyższym celu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów