Strona 580 z 1202
Pokaż wyniki od 5,791 do 5,800 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    haha burzujka, jeszcze nie dodałam dwóch historii

1. Krótko zanim moja mama zaszła w ciążę byli na Janie Pawle II bo miał akurat pielgrzymkę po Polsce, niby dużo kobiet po tym jak go widziały pozachodziły w ciążę mimo problemów

2. To dopiero dobre, w mojej miejscowości rozwaliło się bocianie gniazdo na słupie i tata z dwoma kolegami je naprawili. Słuchajcie wszystkim im w ciągu roku urodziły się dzieci! i to nie żart

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    A to historia, a Janem Pawłem II to akurat też u w naszej miejscowości się sprawdziło. Bocianie gniazdo super. A ja w tym roku po raz pierwszy widziałam latające bociany. Wcześniej widziałam tylko siedzące na łące lub stojące. A w tym roku po raz pierwszy w życiu to latające
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Ja wam powiem, że jak zaszłam w ciąże to widziałam jak bocian robi kupę z gniazda serio tak było hahaha obciachowa historia, ale powtarzam teraz rodzinie, że muszę widzieć srającego bociana, żeby zaciążyć :P

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    fistaszka

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

O mnie
    dobre uśmiałam się jak nie wiem co.

Dziewczyny - a macie jakieś sprawdzone przepisy lub książkę kucharską z której gotujecie? Bo ja posiadam jedną ale jest naprawdę wiekowa i czasy mamy mojej młodości pamięta i nie aktualne jest tam mnóstwo rzeczy już. Chciałabym nauczyć się wreszcie gotować i nie wiem jaką pozycję mam kupić. Może coś polecicie co się u was sprawdziło?
    jestem w pierwszej ciąży

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta
    dobre uśmiałam się jak nie wiem co.

Dziewczyny - a macie jakieś sprawdzone przepisy lub książkę kucharską z której gotujecie? Bo ja posiadam jedną ale jest naprawdę wiekowa i czasy mamy mojej młodości pamięta i nie aktualne jest tam mnóstwo rzeczy już. Chciałabym nauczyć się wreszcie gotować i nie wiem jaką pozycję mam kupić. Może coś polecicie co się u was sprawdziło?
    Ja tworzę swoją własną książkę kucharska. Drukuje przepisy z neta. Gotuje to i jak wyjdzie dobre to wklejam do dużego zeszytu. Juz mi nazbierało sie sporo pozycji a jak nie mam pomysłu to idę do sklepu kupuje fix lub pomysł na i gotuje
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Problem polega na tym że jak się jest w ciąży to tych fiksów nie można jeść. I się robi naprawdę problem, bo ja nie znoszę sosów zaciąganych mąką - a jak się robi bez mąki to każdy sos jest jak woda, a ma być gęsty. Pytanie jak to zrobić bez użycia mąki? Tak samo te wszystkie pomysły na... w składzie to sama chemia jest. Ja generalnie tego jeść nie mogę bo zazwyczaj mam ból żołądka, a teraz nie chcę podwójnie ryzykować.
    jestem w pierwszej ciąży

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Można dodać maki ryżowej/ z cieciorki lub jeśli robisz mięso z cebulką to potem miksujesz i jest piękny i gęsty sos

Ja jak robię sos pomidorowy z passaty pomidorowej takiej w szklanej butelce i tak redukuje, że mam gęsty zawsze ,a nic nie dodaje. Proste dania to np ciecierzyca/soczewica z warzywami. Nie gotuje z książek kucharskich, bo nie lubię, więc żadnej nie polecę. Pomysł Kasi z tymi przepisami jest bardzo dobry.

Dla mnie najlepsze dania to proste dania i przy których ubrudzę jeden no góra 2 garnki
    Ooo i jeszcze uwielbiam zupy krem teraz na czasie zupa krem z dyni z imbirem-POLECAM!!!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, serio, wierzymy w bociany?!
    Jestem osoba wierzaca ale w Boga, nie papieza. Takze wierze w takie historie
    Co do gotowania to robie mniej wiecej jak Kasia tyle ze sobie zrobilam folder kulinarny w zakladkach przegladarki
    Strona z ktorej najczescie korzystam to 'kwestia smaku' na gotowania a na cukiernicze fantazje polecam 'moje wypieki'
    Ja generalnie jest kucharka weekendowa bo wtygodniu karmie meza jedzeniem z przedszkola. Taki ze mnie leniuch
    Nie wiem czy poradzilabym sobie z gotowaniem codziennie...!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Krem z dyni z imbirem robie czesto jesienia mniam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów