Strona 579 z 1202
Pokaż wyniki od 5,781 do 5,790 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    A propo takich historii. Moja koleżanka mi niedawno opowiadała ( tak a propo moich poronien ) ze jej nie powinno być. Gdyby jej mama posłuchała sie lekarzy. Jej mama poroniła przed nią dwie ciąże. Gdy zaszła z nią w ciążę lekarz powiedział ze dziecko jest najprawdopodobniej ciężko chore i ona i tak poroni. Powiedział ze ciążę trzeba usunąć żeby potem było jej "latwiej" się z tym pogodzić. Powiedział ze nawet jak urodzi to dziecko szybko umrze. Jej matka była już umówiona na zabieg. Gdy siedziala w poczekalni coś w środku jej powiedziało żeby tego nie robiła. Uciekła z tamtad. Mąż i wszyscy byli na nią źli. A po jakimś czasie urodziła się zdrowa piękna córeczka która dziś ma 25 lat
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Kasia_88 piękna historia
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Famirabelka mój mąż też miał jakoś mało punktów, w ogóle jego mama urodziła go sn z położenia pośladkowego, już nie pamiętam co było nie tak, ale lekarze dawali mu małe szanse, do tego miał sine nóżki długo, ale jakoś jest chłop jak dąb!

Kasia, to również taki cud i dar od Boga ta koleżanka!

U nas z pierwszym była taka sytuacja, że ja nie wierzyłam że się uda. Kiedy byłam w szpitalu na badaniach hormonalnych itp. i stwierdzono u mnie pcos lekarze mówili, że w moimi mega długimi cyklami i zblokowanymi jajeczkami nie uda się bez stymulacji hormonalnej, a i z tym nie obiecują. Do tego historia moich rodziców, którzy starali się o mnie 10 lat i już byłam przekonana, że będzie problem. Z mężem ślub zaplanowaliśmy na lato 2016 więc przekonałam go, żebyśmy zaczęli się starać jak najszybciej, im szybciej zaczniemy tym szybciej będą rezultaty a byłam pewna, że bez leczenia się nie obejdzie. Więc we wrześniu 2014 zaczęliśmy się starać. Dałam sobie rok, powiedziałam ok, nic nie biorę (oprócz kwasu foliowego), nie idę do żadnego lekarza, nie biorę hormonów, po prostu działamy - codziennie, co drugi dzień, bez spiny. Od czegoś trzeba zacząć. Zaczniemy więc od zera, jak po roku nic się nie uda idziemy do lekarza i niech myśli co kombinować. Co prawda nutka presji się pojawiła bo moje dwie jedyne przyjaciółki zaszły w ciążę 2 i 1 miesiąc przede mną! Ale na początku marca ujrzałam bladziutką drugą kreseczkę na teście, która teraz broi mi w domu. Także mimo, że trochę z każdym okresem byłam zawiedziona i tak bardzo pozytywnie się zaskoczyłam, no i ślub odbył się rok wcześniej tylko ciekawe co teraz będzie... 11 albo 13 listopada mam kontrolę u mojej lekarki i porozmawiam z nią co teraz, cały czas karmię piersią i nie wiem czy nie powinnam odstawiać powoli małego chociaż niby na zdrową ciążę to wpływu nie ma

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

O mnie
    Niesamowite historie naprawdę . Ja właśnie dostałam propozycję pracy - oferta na którą czekałam. Aplikowałam chyba w czerwcu tego roku. Niestety odmówiłam - bo jestem w ciąży. O losie, losie ale powiedziałam że po 9 miesiącach odezwę się do tej firmy i wzięłam kontakt.

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Piękne historie, taki balsam na nasze serca.
    Ja też mam taką historię z cudem w tle. Moja najlepsza koleżanka urodziła się jako wcześniak coś na początku 6 miesiąca ciąży. W szpitalu w którym przyszła na świat, pojawiły się dopiero co inkubatory to było prawie 30 lat temu. Nie dawano jej żadnych szans na przeżycie, ważyła nie cały kilogram, jej mama mówi "mniej niż torebka cukru". Przeżyła, jest zdrowa, piękna i została położną - 30 lat temu kiedy technika nie była tak zaawansowana jak teraz.
    Pozdrawiam i życzę miłego dnia

O mnie
    To prawie jak ja, nie ważyłam nawet torebki cukru, co trzydzieści pięć lat temu było szokiem. Urodziłam się wcześniakiem, 2 transfuzje krwi od razu, reanimacja. Ale byłam dzielna i waleczna Moja mama też używa tego określenia " mniej niż torebka cukru". Jedyną osobą która wiedziała ze dam radę - była moja mama i tata. Lekarze nie rokowali i mówili że nie przeżyję, mama się zawzięła, zrezygnowała z pracy i siedziała z nami, nas rehabilitując. Wtedy nie było takiego pojęcia jeszcze. Mina lekarzy na roczku ( bilansowe badanie) jak znałyśmy już literki - cały alfabet była szokiem. Lekarze nawet podjąć prób nie chcieli. Nie było nawet USG. To były naprawdę koszmarne czasy.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 27-10-16 o 11:21

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    "Bo cuda dzieja sie...."
    Oj dzieja. Zgodze sie ze nastawienie jest wazne. Ale nie zgodze sie z tym, ze to determinuje to ze nie mozemy zajsc w ciaze. Nie ma na to zadnych medycznych dowodow a to ze ciaze sie zdarzaja jak sie juz odpusci, mysle ze to zbieg okolicznosci i mysle ze te osoby jakby nie odpuscily, tez by w tym momencie zaszly w ciaze.
    Wbijam kij w mrowisko..
    Ale po prostu ja tak czuje i moj lekarz tez w to nie wierzy.
    Aczkolwiek kwestia cudow to odrebna sprawa, one sie na prawde zdarzaja i trzeba wierzyc ze nieraz wbrew nauce cos niemozliwego staje sie rzeczywistoscia i to jest piekne.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Famirabelka to Ty blizniaczka jestes?

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Famirabelka to masz siostrę bliźniaczkę? Może też będziesz miała duet w brzuszku

Burzujka ciężko stwierdzić, bo psychika ludzka jest niesamowita i potrafi nam różne figle płatać od chronicznej biegunki po stany przedzawałowe. Dużo rzeczy człowiek ma w głowie. Zgadzam się jednak z Tobą, że na pewno nie jest to jedyny powód niezachodzenia w ciąże. Na pewno nie wolno się obwiniać to przez moje nastawienie nie zachodzę w ciąże, bo to prowadzi jedynie do depresji. Swoja drogą ciekawe czy są amerykańskie badania na ten temat

O mnie
    Tak, jestem. Ale ciąża bliźniacza co drugie pokolenie. A jesteśmy pierwszymi bliźniakami w rodzinie, więc nasze dzieci dopiero mogą mieć bliźniaki. Moim zdaniem nie możecie się dziewczyny truć myślami że się nie udaje. Po prostu zacznijcie cieszyć się życiem, a nie narzekać że nie ma tego czy tamtego. Ja uczę się tego cały czas, raz wychodzi mi to lepiej lub gorzej, ale się staram by więcej było tego lepiej. I przede wszystkim staram się nie patrzeć do tyłu. Bo to nie prowadzi do niczego dobrego, tylko możecie się nabawić depresji.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów