Strona 578 z 1202
Pokaż wyniki od 5,771 do 5,780 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Mnie właśnie lekarze wymeczyli i zdolowali, bo ile można? I każdy twierdzi że wszystko z nami w porządku. Teraz mam przerwę z jakimikolwiek wizytami i trochę spokoju

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    burzujka, trzymam kciukasy za Twój mały cud!! <3
    cosima, choć do owu masz jeszcze troche czasu życze owocnych starań

A mnie nie było tu kilka dni a już tyle dziewczyn się pojawiło więc Witam Was dziewuszki
    U mnie jak pisałam przyszła w niedziele @.. eh pierwszy cykl więc za mną. Nie udało się choć starannie wszystko obliczyłam, tak mi sie przynajmniej wydawało no i oczywiście mam taka nadzieję, że tam na dole wszystko jest ok.. Załamana nie jestem o dziwo, bo jeszcze mam nadzieję ze do konca roku zaciążymy póki co zaczynamy 1 listopada przytulaski tym razem nie patrze na kalendarzyk (owu powinna się pojawić 4-6.11) i kochamy się co drugi dzień do końca cyklu. Życzcie mi, żebym na końcu nie padła z wycieńczenia :P Poza tym od jutra zaczynam brać femibion 1 (w aptece powiedzieli, że to witaminy dla "starających się") i olej z wiesiołka + kwas foliowy biore od wrzesnia codziennie. I jeszcze mam do Was pytanko co to jest ten inofem? moze zamiast femibionu pić inofem? Jak sądzicie?

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    A ja powinnam mieć od dzisiaj owulację ale po ostatnim cyklu zobaczyłam że owu mi się przesuwa bo mam długie cykle 32 dniowe więc płodne zaczną mi się pewnie w weekend.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    A ja powinnam mieć od dzisiaj owulację ale po ostatnim cyklu zobaczyłam że owu mi się przesuwa bo mam długie cykle 32 dniowe więc płodne zaczną mi się pewnie w weekend.
    więc Nati powodzenia kochana!! trzymam kciuki za trafioną owu i mały cud

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    czasem warto przestać myśleć o zajściu w ciążę. Jestem tego żywym przykładem. Moi rodzice (AŻ) 10 lat na mnie czekali. Starali się, jeździli po lekarzach, oboje byli teoretycznie zdrowi. Co prawda te 30 lat temu na pewno inaczej wszystko wyglądało niż teraz, ale mniejsza o to. Kiedy już ze starań o dziecko nic nie wychodziło zaczęli się starać o adopcję. Jak już przeszli całą papierologię i mogli zostać rodzicami mieli wybór (a chcieli małe dziecko), jak chłopca to dostaliby od razu, na dziewczynkę musieliby trochę poczekać. Chcieli dziewczynkę i jak czekali moja mama zaszła w ciążę. Z adopcji zrezygnowali. Także czasem ciało może mieć jakąś blokadę chociaż wszystko zdaje się być ok. Więc jak najmniej stresu.

Wiem, łatwo się mówi, ale chciałam żebyście poznały moją historię

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    I wzajemnie Kamila trzymam kciuki za ciebie. Też biorę podstawowy zestaw witamin, wiesiołek itp. żeby jakoś pomóc temu organizmowi "zaskoczyć".

Asia bardzo pozytywna historia słyszałam właśnie, że tak się dzieje czasem.
    Tylko tak ciężko o tym nie myśleć gdy chęć posiadania dziecka zaprząta komuś głowę przez długi czas...

O mnie
    Asia jesteś darem od Boga wyczekiwane i upragnione dziecko, to coś wspaniałego ja byłam z wpadki haha ale nie czuje sie jakaś gorsza z tego powodu a nawiązując do Twojej historii to ja także jestem przykładem tego, ze za bardzo nie ma co myśleć o tym wszystkim. Mam już synka, ma 2 lata i 8 miesiecy. O nasz pierwszy cud staraliśmy się dość długo (przynajmniej mi sie tak dłużyło) aż jednego dnia powiedzialam sobie "a pierdziele to wszystko, juz mam dosyc przyjdzie i na nas czas" i zrobiłam test grubo przed @ patrze a tam dwie kreski!!! Boze nie wiedzialam nawet jak oddychac Byłam wniebowzięta i przerażona. Przepłakałam tyle testów.. i się udało jak odpuściłam. Teraz za nami pierwszy cykl starań i jak narazie lipa.. bo wiem ze za duzo się staram o ten drugi cud i zdecydownie za duzo mysle, ale nie potrafię nie myslec o tym.. Kurde wiem ze trzeba odpuscic eh. Czekam na kolejne starania mam nadzieje już z lżejszą głowa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Kamilaa inofem to suplement( to kwas foliowy+ jakiś tam składnik, który poprawia funkcje jajników) .

Ja dziś mam załamkę do testowania jeszcze trochę czasu, ale jakoś czuje, że nic z tego. Ciężko jest nie myśleć, bo mimo wszystko z tyłu głowy zawsze ten głos " ciążą, owulacja, czy się uda". Staram się tylko, by przytulanie było miłe, choć już po mam ochotę leżeć z nogami w górze.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Kamilaa inofem to suplement( to kwas foliowy+ jakiś tam składnik, który poprawia funkcje jajników) .

Ja dziś mam załamkę do testowania jeszcze trochę czasu, ale jakoś czuje, że nic z tego. Ciężko jest nie myśleć, bo mimo wszystko z tyłu głowy zawsze ten głos " ciążą, owulacja, czy się uda". Staram się tylko, by przytulanie było miłe, choć już po mam ochotę leżeć z nogami w górze.
    ja od razu po, nogi na ściane i leże tak z 20 min czasami "świece" zrobie na jakieś 5 sekund ( to już nie te lata haha) ponoć to wskazane ;p

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Też słyszałam że leżenie po pomaga. Ja nie leżałam. No i orgazm pochwowy podobno ułatwia i to jest udowodnione naukowo - chyba wtedy go nie miałam. Wiecie czasem tak się dziwnie układa. Pisałam wam o mojej siostrze która się stara bardzo długo o drugie dziecko i nie może zajść i jak się dowiedziała ode mnie, że mi się udało to już w ogóle nie umiemy ze sobą rozmawiać, odkąd wyjechała i mieszka za granicą. Ostatnio powiedziała mi tyle niestosownych słów. Zazdrość jest chyba najgorsza. Podczytuję was kochane codziennie, ale nie zawsze odpisuję, i bardzo wam kibicuje. Może dlatego tak szybko mi się udało, bo nie nastawialiśmy się na to. Po prostu z racji mojego wieku wiedziałam, że może być tak, że nie będziemy mieć dzieci wogóle. Przecież nie mogę mieć pretensji do męża czy siebie że tak późno się poznaliśmy. Ważne że się poznaliśmy. Może nastawienie jednak ma duży wpływ na to. Mąż powiedział że będzie mnie kochał i tak ponad wszystko, bo jestem dla niego najlepszym darem od życia. Dzięki niemu nauczyłam się nie patrzeć do tyłu - wstecz. Po prostu jest tu i teraz. I z takim myśleniem człowiek jest szczęśliwszy, bo docenia to co ma i jest wdzięczny za to co ma. A nie każdy potrafi być wdzięczny.

Dlatego zastanawiam się jak wam pomóc. Myślę, że to zmiana nastawienia jest tu pierwszym krokiem. Choć powtarzam to siostrze od ponad pół roku - nie słucha. Myślę że do zmiany nastawienia trzeba dojrzeć. I przestać mieć do siebie żal i pretensje typu "dlaczego ja". Nie myślałam, że pierwszą myślą jaką będę mieć dziś po przebudzeniu jest "kocham dzisiejszy dzień i spotka mnie wiele dobrego". Czy wy też macie radosne myśli przed wstaniem z łóżka?

Asia - twoja historia jest baardzo ciekawa. Może kiedyś zamieszczę swoją - bo to cud że przeżyłam mając w punktach apar tylko 1 w ostaniej rubryczce (reszta to były zera).
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 27-10-16 o 09:14
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów