Strona 574 z 1202
Pokaż wyniki od 5,731 do 5,740 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    cześć Dziewczyny, postanowiłam dołączyć do tego wątku bo tak, chcę zostać mamą w 2017. W dodatku do soboty byłam w wątku majówki 2017, ale niestety, nie udało się, poroniłam. Często zaglądam do Dziewczyn, z przyzwyczajenia i żeby się przestawić mimo że bardzo im kibicuję, lepiej chyba żebym była tutaj dla mojej wewnętrznej harmonii widzę, że tutaj też się wspieracie i może dowiem się też od Was ciekawych rzeczy bo każda z Was to inny przypadek, inna historia. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do grona i rzeczywiście ten 2017 będzie dla nas szczęśliwy

To parę słów o mnie, mam 27 lat (jeszcze), męża i prawie rocznego synka. Oj, można powiedzieć, że to cudowne poczęcie bo lekarze straszyli mnie, że będzie ciężko (PCOS, strasznie nieregularne cykle, raz nawet trwał pół roku!), ale z mężem wyluzowaliśmy bo nie spieszyło się nam i tak po pół roku starań udało się i zaszłam w ciążę bez żadnych leków, niczego. Synek jest zdrowy i kochany i chcieliśmy dla niego jak najszybciej rodzeństwo bo marzyła nam się mała różnica wieku. Jednak ze względu na cc dobrze było trochę poczekać i jak po 9 miesiącach byłam na kontroli rany po cięciu, lekarka powiedziała, że wszystko ok i zaczęliśmy starania o drugie. Udało się w pierwszym cyklu starań i od początku miałam obawy, że coś za wcześnie... Jednak miałam nadzieję. Poszłam na wizytę wg moich obliczeń w 8tc, ale usg pokazało 6tc i pęcherzyk z ciałkiem żółtym, coś tam było widoczne w środku, ale jeszcze niewyraźnie i nie uznane za zarodek, kontrola za 3 tygodnie. Pomyślałam może jednak owu nie była wtedy kiedy czułam i się przesunęła, poczekamy zobaczymy. Jednak po dwóch tygodniach zaczęłam krwawić, pojechałam na ip, na usg wyszło można powiedzieć to samo 6tc. Także ciąża stanęła w miejscu, odesłali mnie do domu, żebym zrobiła podwójną betę, ale na drugi dzień już nie było sensu bo poroniłam. Przez 3 miesiące nie możemy się starać, ale pewnie szybko minie i mam nadzieję będzie dobrze.

Miłego dnia

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    Witam, i ja do Was dołączam!
    Czytałam o tym oleju z wiesiołka i chyba się skuszę. Któraś z Was to stosowała? Jak to wygląda?
    Ja brałam w formie kapsułek z firmy Oleofarm.72 kapsułki bodajże 17 zł kosztowały.
    Można też stosować formę płynną, ale dla mnie osobiście kapsułki są dużo wygodniejsze.

Witajcie dziewczyny

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Witam Was serdecznie .
    Przykro mi z powodu Waszych strat .
    Niestety większość z nas też to przeżyła...

Mam nadzieję, że wkrótce dla każdej z nas - zaświeci słońce...
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Anla Ty też byłaś w majówkach, pamiętam... uda nam się wszystkim, też w to wierzę

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    I ja Was pamiętam dziewczyny z majowek... cajafuerte Ty chyba tez byłaś w majowkach? Kurcze jakie to straszne rzeczy się dzieją. Okropienstwo. Trzymam za Was kciuki żeby szybciutko się udało :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ja byłam w kwietniówkach, na końcu, teraz mam nadzieję, że będę w sierpniówkach lub wrześniówkach

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja za Was wszystkie trzymam Kciuki!!!
    Dosyć tych złych i smutnych wiadomości!
    Ale fakt ze bardzo dużo kobiet cierpi z powodu poronień.
    Kiedyś (w 1 ciazy) nawet nie zdawałam sobie sprawy...

A teraz... po stracie..
    Bardzo może czasem nawet za bardzo wsłuchuje się w swoje ciało - i dużo rzeczy mnie nie pokoi.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Witajcie nowe dziewczyny
    Niestety w tych czasach ciezlo znalezc osobe, ktora nigdy nie poronila...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Arwen, fajnie, zejuz sie szkolicie! Mam nadzieje, ze Was naucza czegos wartosciowego co Wam sie przyda w przyszlosci.
    Kciukam za Was!

Famirabelka, my razem 9 lat ale po slubie dopiero prawie 2 lata..

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    A ja dzisiaj zaczynam od nowa, znaczy plamienie przed okresem się zaczęło. I ten cykl będzie już pewnie ze stymulacją...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów