Strona 573 z 1202
Pokaż wyniki od 5,721 do 5,730 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, a ja poszłam dzisiaj na kontrole do lekarza zeby sprawdzic czy moge sie starac bo ostatnio mialam paskudny wynik czstosci pochwy .... bleeee! No ale coz moj wynik tylko o 1 poszedl w gore czyli z 4 na 3.... i nastepne leki na 10 dni i oczywiscie z staran nici, bo akurat tak wyliczam ze owu moze byc za 7-8 dni .. ;/ Ech.

Mira ! trzymam kciukasy !!! Bądz szczesliwa kobieta!

2. dzieckozakupy.pl

Androstendion

Czy któraś z mam ( przyszłych mam) miała podwyższony Anrostendion?
    Moje wyniki Androstendion 3,31 ng/ml (0,30 3,30 H) robiłam badanie w 3dc. w godzinach porannych,Generalnie cykle mam regularnie, owulacja (raczej występuje-testy) progesteron po owulacji ,świetny... a nie wiem czym może być spowodowane to podwyższenie;/
    Staramy się już 3 cykl i lipa

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez DagusiaNi Zobacz posta
    Czy któraś z mam ( przyszłych mam) miała podwyższony Anrostendion?
    Moje wyniki Androstendion 3,31 ng/ml (0,30 3,30 H) robiłam badanie w 3dc. w godzinach porannych,Generalnie cykle mam regularnie, owulacja (raczej występuje-testy) progesteron po owulacji ,świetny... a nie wiem czym może być spowodowane to podwyższenie;/
    Staramy się już 3 cykl i lipa
    Dagusia pierwszy raz słyszę o czyms takim ale to jest podwyższone tylko o 0,01 wiec chyba nie ma czym się martwić (o ile to w nawiasie to norma)

Mira nikt nie ma zamiaru Cię oceniać. Trzymamy kciuki za powodzenie :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Ja dzis owuluje
    Wiec jeszcze troche jest przede mna czekania
    Burzujka, to w takim razie przyjemności życzę!
    Ja mam jeszcze jakiś tydzień do owu, więc testować będę najwcześniej za ok. 3 tygodnie.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No ale przynajmniej teraz nie mysl o czekaniu tylko sie dobrze baw
    A dzis wcale przyjemnie nie bylo bo w trakcie strasznie bolal mnie ten jajnik z ktorego jest owulacja..:/
    Poza tym dzis u nas 9 lat razem..

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Gratuluję rocznicy burzujka. 9 lat to ładny wynik. My jesteśmy ze sobą 3 lata, no i w tym roku był ślub
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dzięki kobietki za wszystkie ciepłe słowa, jesteście nieocenione
    Po Utrogestanie na razie żadnych skutków ubocznych. Jeszcze tylko 13 dni...
    Czy Groszek się odzywała w ogóle czy zniknęła na dobre? Ciekawa jestem co u niej.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dagusia, ja bym skonsultowała się z endokrynologiem. Czasami zbijają wyniki, które są niby w normie, ale dla kobiety chcącej zajść w ciążę za wysokie.

burzujka, bolesna owu potrafi zniszczyć nastrój, ale "poświęcic" się trzeba

sysia, mam nadzieje, ze leki dobrane zgodnie z antybiogramem?

My po pierwszym dniu szkolenia. Było fajnie, duuuuużo wiedzy, ale koniecznej. Trochę szok, bo jak się mówi o tych wszystkich sytuacjach, które muszą przeżywać te wszystkie maluchy to łezka może się w oku zakręcić. Ale warto tam być.
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Ja owu miałam według wyniku testu z piątku w sobotę i faktycznie bolało mnie podbrzusze w ten dzień. Nadal piję po 2 saszetki inofemu dziennie, ciekawe jak będzie tego efekt jeszcze tylko 12 dni, tzn aż 12.

Famirabelka jak się czujesz?

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Witam, i ja do Was dołączam!
    W następnym cyklu będziemy działać, co drugi dzień :P
    teraz jeszcze muszę dać troszkę dojść mojemu organizmowi do porządku ( 4 tygodnie temu poroniłam w 9 tc).
    Wtedy jeszcze się tak bardzo nie przygotowywałam, poszliśmy na żywioł i udało się za pierwszym razem, niestety nie do końca.
    Teraz już bardziej świadomie do tego podchodzę, oprócz kwasu foliowego biorę witaminę D i zaszczepiłam się przeciwko grypie.
    Czytałam o tym oleju z wiesiołka i chyba się skuszę. Któraś z Was to stosowała? Jak to wygląda?
    Muszę jeszcze trochę się poruszać na sportowo- basen, siłownia, bo po tych wszystkich przejściach jestem tak zastała, że aż stawy mnie bolą
    Powodzenia!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów