Strona 571 z 1202
Pokaż wyniki od 5,701 do 5,710 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Funta klakow? Dobre
    Noo to jestes gotowa na jutro!
    Zdawaj relacje!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Mira, oczywiście, że Cię pamiętamy. Nawet się martwilam co tam u Ciebie?
    Będę za Ciebie jutro trzymać kciuki, aby wszystko poszło zgodnie z planem!

U mnie właśnie kończy się @ , więc zaczynamy najprzyjemniejszą część cyklu. Jak tym razem nie wyjdzie, to za miesiąc idę na HSG.

Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Hej, chciałabym dołączyć do Waszego tematu Bardzo chciałabym zajść w kolejną ciążę, jednak kiepsko to idzie :/ obecnie jestem 4 cykl (z przerwą) z clo + pregnyl w tym cyklu dodatkowo zastrzyki z gonal f w 3 i 5 dc, clo od 3dc przez 5 dni 2 tabletki. Piję jeszcze zioła o. Sroki nr 3 i biorę olej z wiesiołka. Czy którąś miała podobnie rozpisane lek? Co sadzicie o takim planie?
    29.10 idę na monitoring i zastrzyk z pregnylu. Mam nadzieję, że tym razem się uda

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Mira dzięki to mnie pocieszyłaś, bo ja te właśnie teraz używam i przed wczoraj mi też wyszła piękna 2 reska Powodzenia jutro!!!

Cześć Madzia a czy 1 dziecko, też z takim problemami poczęte???

Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Tak, ale łatwiej poszło tamtym razem było bardzo niespodziewanie cała ciąża była zagrożona a od 21 tygodnia ciąży moje dziecko praktycznie się rodziło, sterydy na płucka etc i ciągłe leżenie... niewydolność łożyska i macicy, zwężenie miednicy ogólnie ciężka ciąża bardzo ale za to córcia zdrowa i najcudowniejsza na świecie
    mam PCOS, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, ogólnie problem z autoimmunologią :/

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Dziewczyny ja przy was to blado wychodzę...zastanawiam się własnie jak was czytam czy nie podjąć dalszych kroków co do moich starań.
    Ja jedynie biorę euthyrox, wiesiołka, kompleks witamin i kwas foliowy.
    Nic nie wiem na temat zastrzyków, nie chodzę na monitoring itp. Ba! nawet nie używam testów owulacyjnych. Bo boję się że już całkiem na tym punkcie zeświruję. I tak całe moje życie kręci się wokół starań.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_ Zobacz posta
    Hej, chciałabym dołączyć do Waszego tematu Bardzo chciałabym zajść w kolejną ciążę, jednak kiepsko to idzie :/ obecnie jestem 4 cykl (z przerwą) z clo + pregnyl w tym cyklu dodatkowo zastrzyki z gonal f w 3 i 5 dc, clo od 3dc przez 5 dni 2 tabletki. Piję jeszcze zioła o. Sroki nr 3 i biorę olej z wiesiołka. Czy którąś miała podobnie rozpisane lek? Co sadzicie o takim planie?
    29.10 idę na monitoring i zastrzyk z pregnylu. Mam nadzieję, że tym razem się uda
    W sprawie leków nie pomogę, ale mam pytanie o Pregnyl. Miałaś monitorowane po ilu godzinach od podania pęcherzyk pękł?

Za kciuki przesądnie nie dziękuję. Jutro zdam relację. Zeszła mi duża część napięcia po dobrym wyniku testu (bo całkiem to się nie da) i mam nadzieję, że dziś choć coś pośpię.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    W sprawie leków nie pomogę, ale mam pytanie o Pregnyl. Miałaś monitorowane po ilu godzinach od podania pęcherzyk pękł?

Za kciuki przesądnie nie dziękuję. Jutro zdam relację. Zeszła mi duża część napięcia po dobrym wyniku testu (bo całkiem to się nie da) i mam nadzieję, że dziś choć coś pośpię.
    Monitoring miałam różnie 4-6dni po zastrzyku

Ostatnim razem zastrzyk dostałam koło 14 w sobotę a od niedzieli wieczorem gin kazała przejść do dzieła, po tym akurat w piątek poszłam na usg, powiedziała, że pęcherzyk pękł bo nie ma torbieli etc (3 dominujące pęcherzyki) i że wygląda dobrze i po tygodniu od wizyty zrobić bhcg ale niestety się nie udało :/

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Hej dziewczyny....... No niestety, znowu przeczucia mnie zawiodły.....Znowu jest @.......Można nawet powiedzieć że terminowo....

Ściskam was mocno.....

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    No i wróciłam

Po wszystkim. Owulacja była bardzo świeża, więc mój napad bólu dziś o 6 rano to to było to. Zapaskudziłam śluzem cały fotel, więc kijanki mają catering.
    A sam zabieg. Równie odczuwalny jak pobieranie cytologii, czyli wcale. Najmniej przyjemne było gmeranie wziernikiem, bo szyjka była bardzo wysoko, ale była tak mocno otwarta, że wprowadzanie cewnika było nieodczuwalne. Trwało to moment.
    Mam brać Utrogestan na zagnieżdżenie 2 razy dziennie i jak będę w ciąży to potem jeszcze kolejne dwa tygodnie.
    Z zaleceń: nie brać gorących kapeli, nie nosić ciężko, nie robić w domu wielkich porządków, generalnie kolejne dwa tygodnie raczej się oszczędzać.

A jak nie będę i się zdecyduję na drugą próbę to mam brać Clo od 4 do 8 dnia cyklu i znowu wprowadzić niepokalanka. I zrobić badania rezerwy jajnikowej i drożności jajowodów.

Po zabiegu odpoczywałam pół godziny i do domu. Mogę plamić, ale razie jest czysto, nasienie też nie wypłynęło jak to jest naturalnie, więc rzeczywiście podali je głęboko.

Także rozpoczynam najgorsze dwa tygodnie mojego życia.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 24-10-16 o 13:58

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów