Strona 570 z 1202
Pokaż wyniki od 5,691 do 5,700 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mouse na tak wczesnym etapie to co robisz nie ma najmniejszego wplywu...

Mira my jeszcze naturalnie sie staramy do konca roku. Teraz dostalam zastrzyk bo w poprzednim cyklu monitorowanym wyszlo ze pecherzyk nie pekl. Wiec moj lekarz postanowil wlaczyc zastrzyki na iui wybieramy sie po nowym roku. Takze z ciekawoscia sledze Twoje poczynania i goraco Ci kibicuje!
    Zastrzyk sobie zaaplikowalam dzis rano wiec jeszcze zadnych objawow nie mam... Zobaczymy jutro..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Dziewczyny u mnie dupa.. dostałam okres. No nic.. zobaczymy w drugim cyklu. A ogólnie co to jest ten inofem? On jest na receptę?

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Dziękuję ślicznie za opinię na temat tsh. Jutro idę z Młodą do pediatry i przy okazji wejdę do laboratorium by wykonać aktualniejsze badanie. Będę musiała pomyśleć o wizycie u endo.
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Mouse bardzo mi przykro z powodu twojej straty to niesprawiedliwe jak wiele kobiet to spotyka...

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Mouse292 Zobacz posta
    Hej. Napisałam tak bo miałam wszystkiego dość.. non stop mam koszmary i jestem strasznie senna...
    Na pewno trochę z mężem poczekamy i jeszcze lepiej sie przygotujemy do tego i przestane sie tak stresować i skakać w domu przy sprzątaniu... a testy, w dniu spodziewanej @ przy podejrzeniu ciąży bede chodzić na betę. Może gdybym wiedziała wcześniej to nie czepialabym sie w domu - wieszanie firanek i trzepanie dywanów (dopiero na następny dzień zrobiłam test) wiec widzę tylko swoją winę i głupotę w tym wszystkim..

Zastanawia mnie jedynie fakt, ze dzis jest 3 dzień a ja tylko delikatnie plamie. Doktor w szpitalu powiedział, ze krwawienie będzie trwało tyle co okres, a ze tak powiem już go prawie nie ma. ?? Na kontrol idę pod koniec tygodnia... Trochę to dziwne, jakoś tak wszystko za szybko moim zdaniem sie oczyściło, za szybko krwawienie ustało. Tak ma być?
    Pewnie, ze będę tu zaglądała dziewczyny! Trzymam za Wasz wszystkie kciuki!
    Mouse mi lekarz powiedział, że jak ciąża kończy się na tak wczesnym etapie to raczej jest problem jakościowy, a nie tego, że coś robiłaś. Także absolutnie nie miej o siebie pretensji.

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Mouse u mnie po ciąży biochemicznej też krwawienie było dość krótkie- normalny okres. I podobnie jak Ty myślałam, że będzie to trwało i trwało. U mnie te kilka dni wystarczyły, żeby wszystko się ładnie oczyściło. U Ciebie może być podobnie.

mouse, może być tak, że to co jest teraz (małe krwawienie) to wynik tego, że ciało pozbywa się ciąży, walczy z nią, a normalny okres możesz dostac jak beta się wyzeruje. Ja podkrwawiałam parę dni w ciążach z małą betą, a jak przyszedł okres to był porządny. A co do obwiniania się - każda to pewnie przerabiała, ale prawda jest taka, że przy tak wczesnym etapie to natura i tyle. Zazwyczaj jakiś błąd przy połączeniu komórek, wada genetyczna. Teraz trudno Ci tak racjonalnie myśleć, ale tak było, a to że sprzątałaś to normalne życie, nikt nie kładzie się do łóżka, bo "być może jest w ciąży", "bo był seks bez zabezpieczenia". Zrozumiesz, tylko potrzebujesz czasu :*
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Właśnie zrobiłam test owulacyjny. Druga krecha jest aż fioletowa, nigdy wcześniej takiej nie widziałam, czyli mam piękny pik LH, owulacja w nocy zgodnie z planem. Ale ulga

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    *Mira a jakiej firmy testów używasz?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Z Rossmanna firmy Facelle (5 szt. ok 20 zł). Te z Allegro z mojego doświadczenia są funta kłaków warte.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów