Strona 563 z 1199
Pokaż wyniki od 5,621 do 5,630 z 11981

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Lolcia witam a w którym jesteś dniu cyklu, bo ja po raz pierwszy w moim życiu robiłam testy owu i zawsze jednak ta moja kreska jest bledsza od kreski kontrolnej a to jest mój 16dc. Zastanawiam się czy moja owulacja jeszcze nie przyszła.
    Dziś mam 15 dc, test robiłam wczoraj rano i były dwie ładne kreski, dziś druga kreska zbladła.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Hej. Widze ze tutaj coraz wiecej sie dzieje. Troche dziewczyn pouciekało ze swymi 2 kreskami ale i przybylo . Witam nowe staraczki ! A ja dzisiaj 6 dc. Pojechalam z kolezanka do rossmana i kupilam sobie przy okazji testy owu i planuje zaczac robic od 12 dc zobaczymy co bedzie sie dzialo Co cykl to inne pomysly . Wczesniej pisalam Wam że moja przyjaciolka jest w ciąży no i niestety w 9 tyg okazało sie ze pusty pecherzyk i poronienie. Miała łyżeczkowanie. Tylko teraz mam takie do was pytanie jak myslicie kiedy moze zaczac sie znowu starac ? bo co lekarz to inne informacje slyszy ..

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witajcie,
    Ja nie uciekłam, cały czas śledzę forum i jestem na bieżąco, generalnie mało się udzielam kibicuję wszystkim dziewczynom na tym forum, (jak i na majowkach), mam do Was bardzo duży sentyment życzę Wam samych dwóch kreseczek

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Madzia, a jak Ty sie czujesz?

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Też dziś kupiłam testy owu z rosmanna, bo były w dobrej cenie (16 zł promocja i to na dodatek testy sikacze) i już nic nie wiem Wczoraj robiłam test z tej firmy 'domowe labolatorium' i wyszła mi kreska prawie, podkreślam prawie taka jak ta testowa i dziś już miałam nadzieję, że moja krecha będzie mega wypasiona aaa tu rozczarowanie --- blada

https://naforum.zapodaj.net/cb7201417081.jpg.html ostatnie zdjęcie dzisiaj. Wszystkie z dzisiaj. Co myślicie? Ja już nie wiem czy to możliwe żeby owulacja była?

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Jak najbardziej. Masz taaak mocno wyrażne paski, u mnie był 1 tylko wyraźny, taki bladziutki. Zobacz jakie jasne kreski ja miałam na swoich testach owulacyjnych - w zasadzie 1 kreska tylko na 1 pasku. (testy owu z allegro) Dlatego tych testów z allegro nie polecam. Generalnie zostało mi ich 10 sztuk.
    https://zapodaj.net/c166ab5f7499b.jpg.html

Ja zaglądam i kibicuję wszystkim wam kobitki które się staracie i tym którym się udało - kibicuję za szczęśliwe rozwiązanie
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Arwen, na razie wszystko dobrze, w poniedziałek byłam na wizycie, czekam teraz na badania prenatalne, które mam mieć 8 listopada i mam ogromną nadzieję że to będzie tylko formalność, że tym razem los okaże się dla nas łaskawy. Oczywiście obaw co niemiara, ale staram się myśleć pozytywnie cały czas uprawiam akupunkture brzucha (mam clexane), sumiennie biorę acard i inne witaminy. Oczywiście w międzyczasie przyplatalo się zapalenie dróg moczowych, więc już jestem po antybiotyku, więc wesoło poza tym siedzę na L4 i bardzo mi z tym dobrze :P na szczęście większe ciążowe dolegliwości mnie omijają (czyt. mdłości np) i tak sobie rosniemy. Trzymam kciuki i bardzo Was podziwiam że zdecydowaliscie się na adopcję, bo to niełatwe. Za Kasię też trzymam kciuki, żeby te wizyty w Łodzi przyniosły upragnione szczęście, no i za wszystkie kobitki oczywiście

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_Q89 Zobacz posta
    Arwen, na razie wszystko dobrze, w poniedziałek byłam na wizycie, czekam teraz na badania prenatalne, które mam mieć 8 listopada i mam ogromną nadzieję że to będzie tylko formalność, że tym razem los okaże się dla nas łaskawy. Oczywiście obaw co niemiara, ale staram się myśleć pozytywnie cały czas uprawiam akupunkture brzucha (mam clexane), sumiennie biorę acard i inne witaminy. Oczywiście w międzyczasie przyplatalo się zapalenie dróg moczowych, więc już jestem po antybiotyku, więc wesoło poza tym siedzę na L4 i bardzo mi z tym dobrze :P na szczęście większe ciążowe dolegliwości mnie omijają (czyt. mdłości np) i tak sobie rosniemy. Trzymam kciuki i bardzo Was podziwiam że zdecydowaliscie się na adopcję, bo to niełatwe. Za Kasię też trzymam kciuki, żeby te wizyty w Łodzi przyniosły upragnione szczęście, no i za wszystkie kobitki oczywiście
    Madzia teraz na pewno będzie dobrze a ja cały czas trzymam kciuki i daj znać po prenatalnych
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Mamakai owulacja jak się patrzy!!!

Famirabelka czy Ty zaszłaś w ciążę mimo takich bladych pasków na testach owu???
    Ostatnio edytowane przez fistaszka ; 20-10-16 o 22:06

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów