Strona 560 z 1202
Pokaż wyniki od 5,591 do 5,600 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Kamilka - trzymam kciuki i głowa up up!

Mam wynik bety... w diagnostyce maja dziwne normy... moje wyszło 65 mIU/ml. Wydaje mi sie ze to strasznie mało jak na 34dc w piatek robię powtórkę ..
    Dzis cały dzień boli mnie brzuch i co chwile chodzę do toalety sprawdzić czy nie krwawię bo mokro mi strasznie. Tak bardzo sie boje.

A normy były do wyniku takie:

Kobiety nie będące w ciąży < 5 mIU/ml
    5 - 25 mIU/ml - wynik może wskazywać na wczesny okres ciąży, wskazane powtórzenie badania po min. 48 godz.
    > 25 mIU/ml - ciąża, wskazane powtórzenie badania po min. 48 godz.
    1-10 tydzień 201,64 - >225000,00
    11-15 tydzień 22536,49 - >225000,00
    16-22 tydzień 8006,62 - 50238,60
    23-40 tydzień 1599,80 - 49412,65

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Mouse292 Zobacz posta
    Kamilka - trzymam kciuki i głowa up up!

Mam wynik bety... w diagnostyce maja dziwne normy... moje wyszło 65 mIU/ml. Wydaje mi sie ze to strasznie mało jak na 34dc w piatek robię powtórkę ..
    Dzis cały dzień boli mnie brzuch i co chwile chodzę do toalety sprawdzić czy nie krwawię bo mokro mi strasznie. Tak bardzo sie boje.

A normy były do wyniku takie:

Kobiety nie będące w ciąży < 5 mIU/ml
    5 - 25 mIU/ml - wynik może wskazywać na wczesny okres ciąży, wskazane powtórzenie badania po min. 48 godz.
    > 25 mIU/ml - ciąża, wskazane powtórzenie badania po min. 48 godz.
    1-10 tydzień 201,64 - >225000,00
    11-15 tydzień 22536,49 - >225000,00
    16-22 tydzień 8006,62 - 50238,60
    23-40 tydzień 1599,80 - 49412,65
    Mouse jeszcze nie panikuj. Nie masz po co. Pamiętaj ze najważniejszy jest przyrost a ten na pewno będzie duży. Mogłaś mieć owu trochę później albo dłuższy etap zagnieżdżenia. Także spokojnie
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Mouse, zrob kolejna betr w odstepire 48h, brdziesz spokojniejsza. Duza nie jest, alre moze owu byla pozniej. W ktorym dc obstawiasz?

Kasiu, Arwen bardzo dziękuje :*

Jutro na pewno pójdę jeszcze raz, nie zostawię tak tego! Owu nie mam pojęcia kiedy była. W tym cyklu śluzu było na prawdę cały cykl bardzo dużo... 25dc miałam wielki ból brzucha wiec obstawiam, ze wtedy sie zagnieździło albo była wtedy owu (?!) Już doszukuje sie w tym wszystkiego. Zobaczymy jutro czy urośnie, mam nadzieje!
    Dziś zamierzam cały dzień nic nie robić

A ja dalej czekam na @. Nawet wczorajsze przytulanki nic nie pospieszyly

Mamakai - przytulanki chyba nie przyspieszają @ z tego co wiem :> nigdy u mnie to tak nie działało
    I zazdroszczę, mój dał mi "bana" do piątku az będę miała drugi wynik by "nie popsuć" niczego w środku... jak to usłyszałam to sie poryczalam bo tak mi sie chciało pokochać (

Mnie czasem pomagały ale dzisiaj nie działa. No nic trzeba czekać.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Mouse - Ja też myślę, że nie ma powodów do nerwów,bo owu mogła się przesunąć, a nie wiadomo też w jakim czasie fasolka się zakotwiczyła . Ponowna beta na pewno Cię uspokoi .

A do mojego małpiszona jeszcze 2/3 tygodnie - fiu,fiu... Cieszę się natomiast, że krwawienie ustało i pojawił się śluz. Wszystko wskazuje na to,że hormony wracają na swoje miejsce .
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Mouse 292, tu nawet jest wątek jaka beta dla 4 tygodnia i wkleiłam tam normy jakie znalazłam w necie, jakie dostałam z laboratorium i są co informacja to inne. Ja ze swojego lab mam inne normy niż ty. Po pierwsze nie denerwuj się, spokojnie i bez stresu. Trzymam kciuki za przyrost. Poza tym nie wiesz, kiedy nastąpiło zagnieżdżenie i nie wiesz kiedy miałaś owulacje. Więc jak mi to rodzice powiedzieli - nie czytać zbytnio internetu, nie wariować i słuchać swojej intuicji. Przede wszystkim leż, relaksacyjną muzykę dla kobiet w ciąży sobie puść. Będzie dobrze. Trzymam kciuki.

http://forum.mjakmama24.pl/threads/1...5%84-jaka-beta
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

Nie wytrzymałam i pojechałam do innego lab. Mam za ok godzinę mieć wynik. Jutro zrobię znów w diagnostyce dla porównania z wczorajszym wynikiem u nich robionym
    A jak dalej będę miała niepewności to w sobotę pojade na kolejna tam gdzie dzisiaj robiłam ale mam nadzieje ze jutrzejsza mi wystarczająco "powie" bym sie uspokoiła :P

Dziękuje dziewczyny za miłe słowa to jakość dodaje otuchy *

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów