Strona 56 z 1202
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Marta bardzo dobrze Cię rozumiem. Nie tylko ja ale każda z nas tutaj. Ja chciałam być mama 2014...

Arwen co u Ciebie? Nie odzywasz się nic
    Kasia ja mialam byc mama 2014... Los chcial inaczej i w 16 tygodniu serduszko naszej coreczki przestalo bic..
    Rozumiem dziewczyny Wasz smutek i zlosc. U mnie 2 miesiace po stracie okazalo sie ze siostra jest w ciazy, z jednej strony cieszylam sie jej szczesciem a z drugiej lzy ciurkiem lecialy...
    Bedzie dobrze- beda z nas mamy 2017- glowa do gory. Musi byc dobrze

2. dzieckozakupy.pl
    A ja mialam byc mama 2013.
    Z wiesci u mnie - we wtorek breda 3,5 i wyglada to na kolrejna biovhemiczna, dzisiaj powtorzylam badanire i czekam na wynik. Nie mam wiary za bardzo. Z kolei wczoraj bylismy w oa i nasza kandydatura na rodzicow adopcyjnych zostala przyjeta, czekamy na kurs jesienny a w miedzyczasie bedziemy zalatwiac formalnosci. Jestesmy mile zaskoczeni atmosfera w osrodku.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Arwen przykro mi z powodu tej bety :* chyba się spodziewaliscie ze tak mogło być? Tym bardziej ze nie brałas żadnych leków.

A co do drugiej sprawy to super. Fajnie ze idzie po Waszej myśli. Oby tak dalej. Powiem Ci ze podziwiam i jestem pod wrażeniem takiej decyzji. Super że pomożecie i sobie a przy okazji dacie szanse malutkimi człowiekowi na szczęśliwe życie
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Arwen, czekamy na wieści, jaki ponowny wynik bety...

Co do adopcji - również jestem pod wrażeniem. Macie złote serca, nie każdy miałby w sobie tyle odwagi, by podjąć taką decyzję ♡

Arwen, ja tez Was podziwiam ja kiedys o tym z mezem rozmawiałam - i choć ja bym byla chyba w stanie zaadoptować i bym chciala (jakby los sprawił ze nie możemy mieć dzieci) to mąż mówił ze nie wie czy umiałby pokochać/zajmowac sie nieswoim dzieckiem... Adopcja to trudna decyzja i nie kazdego na nią stać....

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Arwen... jak to mówią małolaci "szacun" za decyzję o adopcji. To naprawde bardzo odważny i ważny krok w życiu.
    Ja miałam być mamą 2016 i też nie wyszło...

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Hejka. Czy mogę się przyłączyć? Też planuje dziecko w przyszłym roku. Narazie przekładamy starania na jesień chociaż ja już nie mogę się doczekać ☺

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Witaj Alicja zapraszamy. Napisz co więcej o sobie. Dlaczego przekładać starania na jesień? Macie w domu już jakiegoś maluszka? Powodzenia życzę i cierpliwości
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Alicja - witamy

Ja wróciłam z pracy i co zastałam? Dziadek znowu akcje robił. Zwyklinał mojego ojca, no po prostu tragedia Gdyby jeszcze miał powód, a tu wszyscy się z nim obchodzą jak z jajkiem :/
    Już sama nie wiem, co robić.
    Mama jest załamana, boję się, że wpadnie w depresję

Betka wzrosla do 10, szalu specjlaniego nie ma, ale to jednak wzrost wiec biore leki i ppwtorze wynik w poniedzialek. Nadziei wielkich sobie nie robie. Poczekamy i zobaczymy. A co do adopcji - doszlismy do tego naturalnie, oboje chcemy wiec damy rade

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów