Strona 559 z 1202
Pokaż wyniki od 5,581 do 5,590 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Ja staram się od sierpnia. Teraz będzie 3 podejście, oby do trzech razy sztuka teraz jestem na inofenie i robię testy owu. Mam jeszcze termometr, ale tym się zajmę od następnego cyklu, bo za późno przyszedł. Ja jestem testową świruską :P i nie będę z tym walczyć.
    Ja dopiero staram się pierwszy cykl.. Także napewno cudu nie będzie. Ale jakaś tam nadzieja jest... I objawy mam już na niby okres a może to już ciąża? Chciałabym i zrobiłam już 3 testy pierwszy 2 dni po przyjemnych staraniach także wiadomo że za wcześnie, no ale miałam akurat kupiony i... No i poszło dwa następne już 7 i 9 dni po owu no i negatywne bo za wcześnie teraz powiedziałam że nie kupię aż do dnia @. Jeszcze tylko 5 dni!!!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Kasia, faktycznie taki stan zawieszenia jest chyba najgorszy. Juz lepiej dzialac i wierzyc. Czekanie irytuje i przygnebia. Zycze Ci sily!

Nati, staram sie myslec o tym, jako o przywileju, ktory dostalismy.
    No właśnie tego najbardziej nie mogę znieść i to mnie najbardziej dobija
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mouse292 Zobacz posta
    Kamila - test robiłam na 5 dzień spóźnienia czyli w 33dc. Co do objawów to hmm w 25dc strasznie bolał mnie brzucha jak na @ i byłam pewna, ze dostanę znacznie wcześniej.. potem 3dni bolało mnie gardło, kichalam i miałam biegunkę :P myślałam, ze to jakieś zatrucie! Moja mama zawsze mi mówiła, ze w ciąży nie ma biegunek wiec nie myślałam ze to jest z tym związane
    Strasznie za to wysypało mnie na twarzy! Tragedia! Duże, bolące ale mam nadzieje, ze wkrótce sie to zmieni
    Piersi tez miałam obrzmiałe ale to przed każdym okresem tak. Spać mi sie przede wszystkim strasznie chciało.
    Kawa dalej pyszna a fajki rzuciłam po zobaczeniu 2 kreseczek (paliłam 2-3 papierosy dziennie wiec nie tak dużo jeszcze, ale zawsze zło)!
    Byłam na becie - wynik w okolicach godz. 16
    Kurcze ja jutro mam 24dc a piersi bolą już od paru dni i to tak mocno że czasami ręki do góry nie mogę podnieść no ale fakt że jestem przed @ to nadzieji dużej nie robię z tego powodu. Mnie też wysypalo na buzi a do tego wczoraj w nocy bolało podbrzusze jak na okres.. A do @ jeszcze +/- 5 dni. Co do smaków w 1 ciąży zanim się dowiedziałam że zaciazylam wszystko smakowało mi jak kawa której nienawidzę a dosłownie co zjadłam i czego bym się nie napila czułam smak kawy. Dziwne takie ale wtedy już zapaliła mi się lampka że coś jest nie halo (synek był planowany więc już wiedziałam że odmienne smaki to zasługa ciąży). Teraz nie chce świrowac i się nastawiac za bardzo ale od tygodnia co zjem to czuję rybę także no... Zrobię test we wtorek i się okaże wszystko

O mnie
    Kaśka już jeden cud masz przy sobie. Zawsze trzeba mieć nadzieję że i drugi się przydarzy myśl pozytywnie choć wiem że jest Ci czasami bardzo ciężko jak pisałaś. Ja też płakałam jak nie mogłam zajść w pierwszą ciążę i też miałam okres zoobojetnienia na wszystko, dosłownie. Nawet miałam okres złości na siebie i wszystkich wokół. W końcu miałam iść z moim na badania mieliśmy wtedy po 22 lata myślałam kurde przecież jesteśmy młodzi co może być nie tak? I zanim się wybraliśmy zaszłam w ciążę a z tego szoku aż powietrza złapać nie mogłam pamiętam jak dziś

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Kamila, fistaszka trzymam kciuki żeby wam się udało szybciutko zajść

a mi jeszcze taka myśl ostatnio przyszyła, że żałuję trochę że dopiero rok temu zdecydowałam się starać o dziecko, że może gdybym była młodsza to szybciej by to poszło.

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Nati- też sobie czasami wbijam, po co czekałam, mogłam wcześniej... w lipcu skończyłam 30-stke i może moje jajniki sobie zrobiły wolne

Kamila jednym słowem utrzymujemy firmy produkujące testy ciążowe :P powinni nam wysłać podziękowania.

Nati, chyba kazda weteranka-staraczka miala takie mysli. Ale czasu sie nie cofnie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Arwen no niestety czasu się nie cofnie.
    Ale ten czas tak leci...za szybko czasem.

Oj tak, jak pomysle, ze zaraz Boze Narodzenie, kolejne we 2 to mi sie slabo robi

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Oj dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze tego entuzjazmu i pozytywnego podejscia...
    Obyscie go szybko nie stracily, obyscie po prostu nie doszly do etapu placzu i beznadzieji..!
    Boję się tego okropnie!!! dlatego staram się żartować i nie tracić optymizmu. Jednak czasami jak sama siedzę to różne myśli mi przychodzą do głowy. Wiem jak ciężko zajść w ciąże i jak wiele szczęścia potrzeba.
    Trzymam za Was wszystkie kciuki, by spełniło się te nasze marzenie o dziecku!!!
    Mam nadzieję, że będziemy się razem wspierać, bo wiem, że nikt tak mnie nie zrozumie jak Wy które same przez to przechodzicie. Choć się nie znamy i siedzimy po 2 stronach monitora to te rozmowy na forum dają mi wiele wsparcia i ulgi w tych staraniach.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów