Strona 558 z 1202
Pokaż wyniki od 5,571 do 5,580 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Arwen super! A ile bedzie trwal ten kurs?? I potem juz tylko czekacie na dziecie?

Kasia dobrze, ze juz z Toba lepiej
    Niby dobrze ale znowu wyszlam zdołowana... ta świadomość że starać się nie możemy... ze przez najbliższych kilka miesięcy nie będę w ciąży... ze tak to wszystko się odciąga... ze kolejne święta będą smutne. A ja niedługo znowu o rok starsza... I przybliża się moja granica wiekowa kiedy chciałam mieć chociaż jedno dziecko...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    No właśnie, już tak mało czasu do naszej granicy...też bym chciała być dopiero w 3 cyklu starań.

Arwen, to świetnie, trzymam za Was kciuki!

A ja sobie choruję, dziś 4dc , więc męczę się dodatkowo z moją @ .
    Boję się co z pracą, tak bym chciała ją utrzymać do ciąży!

Wszystkiego chyba opieki, rozwiazywania problemow, na co sie przygotwac. W listopadzie bedzie po wszystkim

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Wspolczuje Ci Kasiu.
    Czyli normalnie bedziecie musieli sie zabezpieczac?

Moja granica wiekowa tez sie zbliza duzymi krokami...
    Tez bym chciala byc w trzecim cyklu staran, zazdroszcze dziewczynom tego zapalu. Chociaz ja chyba wtedy najbardziej przezyealam te porazki bo myslalam ze odrazu sie uda...
    U mnie 6dc okresu juz ani sladu wiec zaczynam najprzyjemniejsza czesc cyklu

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Wspolczuje Ci Kasiu.
    Czyli normalnie bedziecie musieli sie zabezpieczac?

Moja granica wiekowa tez sie zbliza duzymi krokami...
    Tez bym chciala byc w trzecim cyklu staran, zazdroszcze dziewczynom tego zapalu. Chociaz ja chyba wtedy najbardziej przezyealam te porazki bo myslalam ze odrazu sie uda...
    U mnie 6dc okresu juz ani sladu wiec zaczynam najprzyjemniejsza czesc cyklu
    Jeżeli niechce przeżywać kolejnych strat to tak by było najlepiej... kurde jakie to okropne... 3 lata starań i dalej nic...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasia Cosima dolaczam sie do waszych wczesniejszych wypowiedzi.

Arwent super, ze juz szkolenia zaczynacie, oby do przodu.

Przyszlym mamusia gratuluje.

Podczytuje was co jakis czas ale jakos nie ma o czym pisac. Dla przypomnienia. Jestem mama 3-latka od ponad 2 lat staramy sie o rodzenstwo. Na poczatku tego roku mala nadziej byla ale skonczylo sie na ciazy biochemicznej. W koncu udalo sie nam dostac do kliniki leczenia nieplodnosci, od wrzesnia jestesmy pod ich opieka, zolnierzyki u meza ok, we mnie tkwi problem. Delikatnie podniesiona prolaktyna, ale na to juz bralam leki I rezultatow I tak nie bylo. 7 listopada ostatnie badanie HyCoSy sprawdza droznosc jajowodow. Po nim postawia diagnoze I sposob leczenia. Boje sie ze idziemy w kierunku invitro. Przeszlam juz etap ekscytacji, placzu zalu I obojetnosci, ktora najbardziej mi pasowala ale teraz z powodu tego ostatniego badanie znow zaczynam myslec. Aktualnie mamy zakaz staranie bo do badanie trzeba miec pewnosc ze w ciazy sie nie jest. No I tyle o sobie

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Niestety to jest okropne i okropnie niesprawiedliwe...

Kaska pamietam Cie
    Glowa do gory, czasem badanie podobno moze udroznic jajowod
    Moze invitro nie bedzie potrzebne? Tez na to licze..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cześć. Dziewczyny

Arwen super.

U mnie 29 dc okresu brak

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    ehhh i ja bym chciała być dopiero w 3 cyklu starań....
    A niedługo minie mi rok jak w tym cyklu nie zajdę znowu.
    Z drugiej strony tak myślę, że raz udało mi się zajść to może i znów kiedyś uda mi się zajść tylko pewnie to kwestia czasu a ja bym chciała jak każda z nas tu i teraz być w ciąży i ją donosić szczęśliwie.

Arwen fajnie, że rozpoczynacie kurs, w ogóle fajnie że tak można dać rodzinę i szczęście takim dzieciom

Kasia, faktycznie taki stan zawieszenia jest chyba najgorszy. Juz lepiej dzialac i wierzyc. Czekanie irytuje i przygnebia. Zycze Ci sily!

Nati, staram sie myslec o tym, jako o przywileju, ktory dostalismy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów