Strona 557 z 1202
Pokaż wyniki od 5,561 do 5,570 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Kamila - test robiłam na 5 dzień spóźnienia czyli w 33dc. Co do objawów to hmm w 25dc strasznie bolał mnie brzucha jak na @ i byłam pewna, ze dostanę znacznie wcześniej.. potem 3dni bolało mnie gardło, kichalam i miałam biegunkę :P myślałam, ze to jakieś zatrucie! Moja mama zawsze mi mówiła, ze w ciąży nie ma biegunek wiec nie myślałam ze to jest z tym związane
    Strasznie za to wysypało mnie na twarzy! Tragedia! Duże, bolące ale mam nadzieje, ze wkrótce sie to zmieni
    Piersi tez miałam obrzmiałe ale to przed każdym okresem tak. Spać mi sie przede wszystkim strasznie chciało.
    Kawa dalej pyszna a fajki rzuciłam po zobaczeniu 2 kreseczek (paliłam 2-3 papierosy dziennie wiec nie tak dużo jeszcze, ale zawsze zło)!
    Byłam na becie - wynik w okolicach godz. 16
    Ostatnio edytowane przez Mouse292 ; 19-10-16 o 07:12

2. dzieckozakupy.pl
    Fistaszka - u mnie to właśnie był 3 cykl :P Inofem zrobił swoje (taka mam nadzieje)! A z termometrem tez miałam przygody... zawsze leżał za daleko i nie opłacało mi sie po niego wstawać :P

Okraglinka - zazdro z wagą! Ja teraz doszłam do wniosku ze w tym cyklu schudłam chyba z 2-3 kg! Może to organizm wiedział i sie przygotowywał

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Witam .

Pogoda nie zachwyca i zamiast pięknej, złotej jesieni - szaro,buro i ponuro.
    Wszystkim naszym forumowym chorowitkom życzę dużo zdrówka!

Tak piszecie, o tym testowaniu i powiem Wam,że ja też mam z tym problem...Na początku cyklu wmawiam sobie: "Nie będę kupować testów, a tym bardziej nie będę testować przed terminem @"- tak jakbym chciała zaczarować swój umysł . No i się zaczyna pomiar temp., oczekiwanie na owulację, a następnie obliczenia kiedy można by wykonać pierwszy potencjalny test... Szaleństwo
    Ostatnio edytowane przez Anla3 ; 19-10-16 o 08:16
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Hej śliczne

Mouse- gratuluję i trzymam kciuki o spokojne 9 miesiecy

Powiem wam dziewczyny, że my staramy się 3 cykl.... Mam nieodparte wrażenie że tym razem bedzie dobrze, ale do testowanka to musze jeszcze chwile zaczekać. Taka niecerpliwa jestem :P. Niby taka pewna, ale chyba zaczynają się u mnie pojawiać watpliwości... Boję sie, że to moja psychika działa tak na mnie podświadomie....
    Oby nie. Bo znowu bedzie rozczarowanie.
    Testowanko chyba zrobię po niedzieli, zeby bylo po terminie @. Oczywiscie jesli wytrzymam

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    To cudowne ile nas tu jest w 3 cyklu starań
    U mnie czeka cały kontener testów ciążowych nie mogłam nie kupić. Czekam na kochana owulację i potem za jakiś czas parę dni przed @ będę doszukiwała się objawów ciąży i powiem, że zawsze je mam. Psychika płata takie figle, że za każdym razem myślałam, że moja ciąża to już pewna.

Joasia trzymam kciuki za dwie kreski
    Ostatnio edytowane przez fistaszka ; 19-10-16 o 08:57

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oj dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze tego entuzjazmu i pozytywnego podejscia...
    Obyscie go szybko nie stracily, obyscie po prostu nie doszly do etapu placzu i beznadzieji..!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Oj dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze tego entuzjazmu i pozytywnego podejscia...
    Obyscie go szybko nie stracily, obyscie po prostu nie doszly do etapu placzu i beznadzieji..!
    Dokładnie...
    Tez tego Wam życzę dziewczynki
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kasiu, co u Was? Macie termin u Maliny??

Dziewczyny, pochwalre sie, od poniedzialku ruszamy z kursem

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Kasiu, co u Was? Macie termin u Maliny??

Dziewczyny, pochwalre sie, od poniedzialku ruszamy z kursem
    Nie mam, jeszcze nie dzwoniłam... wracam właśnie z kontroli. Juz praktycznie wszystko się oczyścilo, mam tylko bakterię. Dostałam kolejny antybiotyk. No i teraz tylko zapisać się na wizytę do łodzi i tyle. Za 2 cykle mam tylko powtórzyć posiew żeby sprawdzić czy bakterii juz nie ma.

Super. I czego będą Was uczyc na tych kursach?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Arwen super! A ile bedzie trwal ten kurs?? I potem juz tylko czekacie na dziecie?

Kasia dobrze, ze juz z Toba lepiej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów