Strona 553 z 1202
Pokaż wyniki od 5,521 do 5,530 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Hej hej!
    Dziewczyny dziękuje za kciuki! Rano robiłam test i wyszło mi cos takiego:
    https://zapodaj.net/53b9ceb57e982.jpg.html
    póki co nie chce zapeszać ale widać gołym okiem!
    Zastanawiam sie dlaczego testy z Allegro nic nie pokazywały :/ pozwoliłam sobie w ostatnich dniach nawet na kosztowania własnie robionych nalewek mam nadzieje, ze nic złego sie nie stanie! Jutro idę na betę
    Ale sie cieszę! Mężowi jeszcze nic nie mówiłam
    Ostatnio edytowane przez Mouse292 ; 18-10-16 o 06:47

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Super Mouse gratulacje!!!

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Kochane, podczytuję was codziennie i czekam która z was będzie miała 2 kreseczki, kochana będziesz mamą Gratulacje Mouse.

Testy jakie zakupiłam na allegro - owulacyjne i ciążowe - były bardzo słabe paski widoczne. Przy robionej BetaHTC 715,13 za pierwszym razem pasek był lekko widoczny, gdzie powinny być grube dwie krechy. Moim zdaniem nie warto testować testami zakupionymi na allegro, bo są naprawdę bardzo bardzo słabej jakości i nic na nich nie wychodzi tak jak powinno. Gratulacje!
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

Burzujka, prolaktyna moze mirec z tym zwiazek. Ja tez mialam za wysoka u najpierw zbijalam prl, a potem dopiero tsh. Niby jak przysadka wariuje to tsh tez moze wiec jak sire wyreguluje prl to tsh czasmi samo laskawie idzie w dobrym kierunku jesli masz hashi to tylko i wylacznie sluvhav dobrego endo, bo wyniki przy tej chorobie maja prawo skakac, jak bedziesz sama kombinowac to zwariujesz hehe

Mouse, gratki lec na betke

Mouse, krevha jest ladna i wyrazna

Mouse gratulacje ale Ci zazdroszczę

A miałam w 3dc zrobić badania i zobaczyć co jest nie tak.. nie zdążyłam i wcale sie nie gniewam
    Co do testu - myślałam, ze nic nie wyjdzie bo obserwowałam jak sie przesuwa barwnik i widziałam mocna kontrolna linie, wiec umyłam zęby i pomyślałam ze jeszcze przed wyrzuceniem spojrzę i okazało sie, ze jestem w ciąży cała akcja trwała około 4 min wiec nie ma mowy o pomyłce :P
    Przyszłam do pracy z uśmiechem i od razu od szefa dostałam za błędy w dokumentach wiec sie wyrównało

Przypomne, ze w tym cyklu od pierwszego dnia piłam 2x Inofem dziennie i brałam Castagnus do 14dc.

Dziękuje bardzo dziewczyny i dam znać przy kolejnych postępach! Trzymam za Was kciuki! :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mamakai - jak już pisałam, głowa do góry! Infolic 2x dziennie i za miesiąc cieszymy sie z Twoich 2 kreseczek *

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Jejuuuuuuuuuuu GRATULACJE Mouse
    Napisałaś, że brałaś inofem 2x dziennie ja biorę tylko raz czy zwiększyć do 2???

Jeśli chodzi o testy to ja kupiłam ciążowe za chyba 4 zł z apteki melissa , a testy owu chyba za 15 zł i one były z firm, które znam.
    Ostatnio edytowane przez fistaszka ; 18-10-16 o 09:16

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Witajcie Dziewczyny .
    Dziękuję, za cieple powitanie, słowa otuchy i rady oparte Waszym doświadczeniem.

Mouse - Jakie piękne krechy ! Napawa to ogromnym optymizmem i daje wielkie nadzieje .
    Gratuluję serdecznie i życzę spokojnych 9 mc-y.

Jestem właśnie po wizycie u gina. Zrobił mi usg i jak to określił "wszystko się ładnie zawija".
    Nasilające się bóle brzucha,oraz ciemne krwawienie są związane z ilością nielicznych skrzepów, których wydalenie pobudza macicę do silniejszych skurczy.
    Dostałam dalacin C na wszelki wypadek, oraz zalecenia leżenia i odpoczywania,a zwolnienie zostało przedłużone do 26.10.
    Oczywiście musiałam zapytać o zalecenia szpitalne, które otrzymałam, a dokładniej o punkt:
    "Jeśli para planuje dziecko, zalecana jest 3miesięczna przerwa w staraniach o potomstwo".
    Lekarz wyjaśnił mi,że to jest stara szkoła i,że najpierw było 6mc-y, teraz 3, ale tak naprawdę po pierwszym @ organizm kobiety jest gotowy na kolejną ciąże.
    Oczywiście jeśli kobieta czuje się na siłach by takowe starania podjąć.
    Dopytywałam, jeszcze,że jednak zabieg inwazyjny i czy wczesna ciąża nie byłaby jako takim zagrożeniem sama dla siebie, ale i u mnie uspokoił,że nie ma się czego obawiać. I powiem Wam,że nie spodziewałam się takich słów, ale mój lekarz to naprawdę świetny i doświadczony ginekolog, do którego mam pełne zaufanie dlatego wiem co robi. Napełnił mnie wielką nadzieją .
    Chyba nigdy nie sądziłam, że z wielkim utęsknieniem będę czekać na @ ...
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów