Strona 55 z 1202
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Ejna zagonione miałam ostatnie tygodnie. Dziś byłam na wycieczce pokomunijnej z Młodą i całą klasą w Łagiewnikach. Padam na pysk
    Jeszcze pranie musiałam robić po powrocie,bo moja panna wypaprała cały dół sukienki. Co zrobisz- nic -zbyt żywiołowa z niej osóbka.

Kasia może to jakieś przesilenie. Łykasz jakieś dodatkowe witaminki, czy sam magnez? Ja w zeszłym miesiącu miałam podobnie- zasypiałam na stojąco :/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Kasia może faktycznie jesteś zmęczona bardzo. Musisz chyba po prostu odpocząć, wyjechać gdzieś, doładować baterie
    ja od wczoraj przeziębiona, ciągam nosem, ból głowy itp...
    dzisiaj była koleżanka, trochę pogadałyśmy wypiłam drinka lekkiego nawet. Tak bardzo chciałabym powiedzieć komuś, wyżalić się oprócz was że staram się o dziecko a nie mogę zajść ale niestety nie powiem, bo wszystko szybko się rozniesie...

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Martulka Kraków - Łagiewniki zazdroszczę.... piękne miejsca

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Nati my meżulem to nawet bez okazji lubimy sobie przed snem sączyc delikatnego drinka lub lampkę winka tak na rozluźnienie po całym dniu, na lepszy sen
    Tak, potwierdzam-lepiej czasem zachować swoje problemy dla siebie, niż opowiadać komuś... ludzie lubią sensacje, tym bardziej, gdy ktoś ma" pod górkę :/

nie chce byc mamą w 2017, ja chciałam być mamą w 2016 moje plany.. wczystko poszło się.. nie wiem z każdym cyklem z każdym niepowodzeniem jest coraz gorzej. kolejne pół roku i zeświruję. ten cykl bedzie mój. tak sobie powtrzam i co i nic. za każdym razem to samo za każdym razem nic. nie myśl o tym, ale jak nie myśleć. nie piję nie ćwiczę bo za każdym razem łudzę się że to już. mam wszystkie objawy nudości, zmęczęczenia a potem @. i szlak by to wszystkpo trafił. jestem rozczarowana, zła, na kogo? nie wiem..

My też lubimy sobie podrinkowac czasem ostatni cykl częściej bo wiem że na ciążę się na pewno nie zanosi ... W ten weekend mamy plan jechać do koleżanki na działkę na grilla i piwko Ależ ja czekałam na takie przyjemności kiedy jeszcze karmilam

mmarta90 jak dobrze Cię rozumiem!
    Patrząc na znajomych, kobiety w ciąży na ulicach mam wrażenie z los się na mnie uwziął, chociaż z drugiej strony szkoda się poddać bo nigdy nie wiemy co nas czeka!
    Dzisiaj mam podobne odczucia, pierwszy raz (a staramy się od 6 miesięcy) byłam na monitoringu owulacji i okazało się ze był cykl bezowulacyjny. 16dc pęcherzyk dominujacy 17mm, dzisiaj (18dc) zaczął się wchłaniać i maleje. I nie daje mi spokoju myśl, ze akurat podczas monitoringu trafiłam na cykl bezowulacyjny, przypadek a może często się tak zdarza? ;( jeszcze nie panikuje ale jutro idę do lekarza po skierowania na hormony. I tak na sercu smutno

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Marta bardzo dobrze Cię rozumiem. Nie tylko ja ale każda z nas tutaj. Ja chciałam być mama 2014...

Arwen co u Ciebie? Nie odzywasz się nic
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Cytat Zamieszczone przez ejna Zobacz posta
    My też lubimy sobie podrinkowac czasem ostatni cykl częściej bo wiem że na ciążę się na pewno nie zanosi ... W ten weekend mamy plan jechać do koleżanki na działkę na grilla i piwko Ależ ja czekałam na takie przyjemności kiedy jeszcze karmilam
    My dzisiaj urządziliśmy sobie grilla na zakończenie wycieczki. Nasz duchowny ma znajomego, który mieszka w pobliżu i pozwolił nam się"rozłożyć"u siebie w ogrodzie choć bez % to i tak było fajnie
    Dzieci się wyszalały za wszystkie czasy

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Martulka Kraków - Łagiewniki zazdroszczę.... piękne miejsca
    Pewno, że piękne atmofera jest tam niesamowita.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów