Strona 548 z 1200
Pokaż wyniki od 5,471 do 5,480 z 11993

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez karolinabrn Zobacz posta

Ja od dwóch dni biorę tabletki, dostałam Euthyrox 25 myślicie ze ta dawka jest ok? Lekarz powiedział ze leczenie zawsze należy zaczynać od tej najmniejszej dawki. Za 6 tygodni mam wizytę kontrolną. I mówił ze ten wynik jest za wysoki do mojego wieku i od razu tabletki zapisał. Tłumaczył mi wszystko co i jak i właściwie to on w sumie zaproponował to badanie nasienia a my wspólnie w drodzie powrotnej zaczęliśmy dyskutować i zrobimy to. Nie mamy nic do stracenia, przynajmniej sie dowiemy w jakiej są kondycji
    Ja mam problemy z TSH tylko w ciąży
    Mój Endo mówi ze najlepsze tsh dla kobiet planujących i żeby zdrowo donosić ciążę powinno wynosić miej niż 1.
    Ja przed ciążą ta w której teraz jestem miałam tsh 2,850
    Dostałam Euthyrox 50 - miałam go brać na zmianę raz 25 i raz 50. Łato się da go przepołowić.
    Potem gdy się okazało ze jestem w ciąży zwiększyła dawkę do ciągle 50 bo tsh - spadło ale ciągle było ponad 1 - z tego co pamiętam 1,560 (chyba)
    Teraz mam 0,820
    Ciągle biorę 50 i tylko raz w tygodniu w niedzielę przepoławiam tabletkę i biorę 25.

Myślę że Twój lekarz chce sprawdzić jak spada Ci tsh będąc na lekach.
    6tygodni szybko zleci.
    Pamiętaj ze na wypadek ciąży - biegusiem zrób tsh i leć do Endo

Powodzenia
    Na pewno się uda tylko trzeba zapanować nad tym TSH!
    Ostatnio edytowane przez Okrąglinka ; 16-10-16 o 10:31
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Karolina, też zaczynałam od najmniejszej dawki, a skończyłam na 75. Tak się robi, żeby nie wpaść w nadczynność.

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Hej dziewczyny. Podczytuję was już od pewnego czasu. Ale dzisiaj to mam taki kryzys emocjonalny.... Staramy się o kolejne maleństwo już od kilku miesięcy. Bez większych rezultatów, ale to nic. Tym razem prawdopodobnie nam się udało nie chcę się zbytnio nakręcać żeby nie zapeszyć Powiem wam kochane że od kilku dni mam taką huśtawkę nastroju, że sobie przestaję z nimi radzić..... Testowanko za około tydzień. Ale dawno już mię przechodziłam takich emocji. Macie może jakieś sposoby? Bo jak tak dalej pójdzie to boję się że mój ślubny tego nie wytrzyma no i ja też
    Napisałam i już mi trochę lepiej

Witaj robiłaś testy owulacyjnych ,czy miałaś kontrolowany cykl czy tak po prostu czujesz ze tym razem to napewno złoty strzał??
    Cytat Zamieszczone przez Joasia123 Zobacz posta
    Hej dziewczyny. Podczytuję was już od pewnego czasu. Ale dzisiaj to mam taki kryzys emocjonalny.... Staramy się o kolejne maleństwo już od kilku miesięcy. Bez większych rezultatów, ale to nic. Tym razem prawdopodobnie nam się udało nie chcę się zbytnio nakręcać żeby nie zapeszyć Powiem wam kochane że od kilku dni mam taką huśtawkę nastroju, że sobie przestaję z nimi radzić..... Testowanko za około tydzień. Ale dawno już mię przechodziłam takich emocji. Macie może jakieś sposoby? Bo jak tak dalej pójdzie to boję się że mój ślubny tego nie wytrzyma no i ja też
    Napisałam i już mi trochę lepiej

Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Ja mam problemy z TSH tylko w ciąży
    Mój Endo mówi ze najlepsze tsh dla kobiet planujących i żeby zdrowo donosić ciążę powinno wynosić miej niż 1.
    Ja przed ciążą ta w której teraz jestem miałam tsh 2,850
    Dostałam Euthyrox 50 - miałam go brać na zmianę raz 25 i raz 50. Łato się da go przepołowić.
    Potem gdy się okazało ze jestem w ciąży zwiększyła dawkę do ciągle 50 bo tsh - spadło ale ciągle było ponad 1 - z tego co pamiętam 1,560 (chyba)
    Teraz mam 0,820
    Ciągle biorę 50 i tylko raz w tygodniu w niedzielę przepoławiam tabletkę i biorę 25.

Myślę że Twój lekarz chce sprawdzić jak spada Ci tsh będąc na lekach.
    6tygodni szybko zleci.
    Pamiętaj ze na wypadek ciąży - biegusiem zrób tsh i leć do Endo

Powodzenia
    Na pewno się uda tylko trzeba zapanować nad tym TSH!
    Mam nadzieje ze sie uda i juz strasznie nie mogę sie doczekać.
    Wczoraj Znow siedziałam wieczorem i tak sie zastanawiałam ile czasu to wszystko zajmie, kiedy nam sie uda. Wpadnę chyba w paranoje ale chyba wiecie jak to jest tak bardzo chcieć dziecka.

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Nie. Nie robiłam testów owulacyjnych. Ale poprzednie starania, no po prostu wiedziałam że nic z tego tym razem. A teraz jakiś 7zmysl, albo coś. Poza tym mój nie tylko ślubny odczuwa moje humory . Ostatnio taką huśtawkę miałam w poprzedniej ciąży. Więc chyba coś jest na rzeczy. Poza tym ten organizm mi szaleje w każdy możliwy sposób Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie staraczki

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    To widzę, że już na tym forum nie można sobie ponarzekać czasem jeśli ma się zły dzień? jak się dostało 5 czy 25 miesiączkę z kolei której nie chce się dostać?
    bez przesady....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nati mozna mozna a nawet trzeba
    Nie przejmuj sie

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Nati , burzujka, będziemy sobie wspólnie narzekać! Aż nam się nie uda,...mnie chyba też tym razem nie udało się. Czuję, że @ się zbliża.

Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Nati , burzujka, będziemy sobie wspólnie narzekać! Aż nam się nie uda,...mnie chyba też tym razem nie udało się. Czuję, że @ się zbliża.
    I ja tez będe raZem z wami narzekać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów