Strona 546 z 1202
Pokaż wyniki od 5,451 do 5,460 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Cieszę się, ale same zobaczycie, że jak już są te dwie kreski na teście to zaczyna się wszystko inaczej spostrzegać. A obawy i troski zaczynają rosnąć w zastraszającym tempie.
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No wlasnie Famirabelka! Zmien nastawienie! Bo tu wiele z nas marzy o takiej slodkiej bezsilnosci... A beta jest bardzo duza, ciesz sie
    Trzymam kciuki za te co jeszcze @ nie dostaly

inofem

Czy ktróraś z Was piła ten spefyfik??
    Moja brod,wygląda fatalnie non stop guleee cięzkie do wygojenia ( brak gronkowca itp) ,a pozatym '' niby'' pomaga zajść w upragnioną ciąże

Famirabelka, ładna beta, gratulacje. Niejedna z nas straciła ciążę więc wiemy co to obawy związane z betą. Ale tez nie można dać się zwariować.

cosima, kciukam, może jeszcze za wcześnie.
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

Zgadzam się z Arwen wiele z nas straciło ciążę i kolejne kreski stresuja nas jeszcze bardziej niż Ciebie Famirabelka, ale staramy się myśleć pozytywnie. Nie wiem jaka Ty byś chciała betę na 4tc i 4 dzień.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Famirabelka dziewczyny mają racje czemu ty się tak przejmujesz? ciesz się tą ciążą dziewczyno! pozytywne myślenie. Przecież nic złego ci się nie dzieje i oby nie działo.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    trzymam kciuki za was kobiktki a bo ja od zawsze panikara jestem i to dlatego.
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    [*] zapalam swiatelko dla aniolkow kobiet ktore tak jak ja stracily swoje maluszki jako ze.dzis wlasnie jest dzień dziecka utraconego ... :-(
    Ehhh wszystkie wspomnienia powrocily I tak jakos smutno tym bardziej ze na.pazdziernik mialam wyznaczona date porodu ... :-(

Ja nigdy nie bylam panikara ale tez kiedys przy dwoch poprzednich ciazach nie.zagladalam na fora itp dlatego tego strasu mialam jakoby mniej wiadomo kiedy sie czyta na.forum o roznych niefortunnych przypadkach I tragediach kobiet starajavych sie.o swoje.pociechy to pozniej czlowiek tylko sie stresuje denerwuje.I obawia o swoje zdrowie I zdrowie maluszka a tak na prawde co ma byc to bedzie chociaz powiem Wam.szczerze ze kiedy juz uda mi sie.zajsc po stracie w 3 ciaze to chyba bede zamartwiac sie.kazdwgo dnia

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Dziś słodko gorzki dzień...
    (*) dla Mojego Aniołezka i wszystkich Aniołków (*)(*)(*)

Nasz Maluszek postanowił poprawić Mamusi nastrój
    I od wczoraj czuje jak się wierci
    Cudowne uczucie!
    My juz po prenatalnych - jeśli się nic nie zmieni to będziemy mec Synka Szymonka ♡

Ściskam Was cieplutko
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów