Strona 543 z 1202
Pokaż wyniki od 5,421 do 5,430 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Kasia, kurde, na tablecie jestem wiec mi sie nie wyswietlilo. Jak wroce do domu to nadrobie jakos mam slabosc do takich fotek.

Mamakai, moze o racja z tym poniedzialkiem, przynajmnirej przyrost bedzie dobrze widac jak Famirabrlka zrobi poniedzialek-sroda.
    Może nie zauważyłaś bo Famirabelka wrzuciła to w treści wpisu jako hiperłącze do treści a nie jako osobne zdjecie taka cwaniara z niej
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Dziewczyny pytałam czemu się tak długo czeka, nawet prywatnie. Po prostu labolatorium pracuje od 6 do 9, bez sobót. Prywatnie w kolejnym laboratoriu (salve) - 3 dni czekania. Koszmar. Poszukam tej diagnostyki dziewczyny. Co do radości - zawsze wyłazi moja skromność masakryczna, cieszyć to się będę jak uda mi się to potwierdzić na 100%. Do szpitala też mam daleko, więc naprawdę nie mam sił sama tułać się tramwajami po mieście z przesiadkami w dodatku. Będę myśleć co z tym zrobić. Trzymajcie kciuki by było wszystko ok. Zawsze myślałam że jak się idzie na popranie krwi prywatnie to od razu są wyniki. Wczoraj o ironio dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy, musiałam odmówić dziś - dali dzień do zastanowienia. Przerażona jestem innymi sprawami więc muszę je ogarnąć jakoś z mężem.

A na komórce to forum to jakaś masakra - bardzo ciężko się pisze posty.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 14-10-16 o 13:14
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Poszukaj koniecznie. Podzwoń bo to aż niemożliwe ze tyle trzeba czekać. Lepsze takie małe laboratoria co badania robią sami. A wcześniej pytałaś się kiedy na wizytę się wybrać. Według mnie spokojnie możesz czekać na wizytę do listopada. Bo chyba masz 4.11 dobrze pamiętam? Teraz i tak nic nie będzie widać a do tego czasu zrób sobie dwa razy betę. W pon i środę. Jak Ci się nie uda znaleźć takiego labo co robią od razu to zrób gdziekolwiek. Najważniejsze aby oba pobrania były w odstępie 48h w tym samym labo. Wtedy będziesz miała pewność że jest wszystko ok
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Znalazłam dzięki za podpowiedz z tą diagnostyką. Dzwoniłam, robią od ręki i faktycznie nie trzeba czekać. Jak dobrze pójdzie to powinnam zdążyć dziś, a jak nie to zrobię jutro na spokojnie. Właśnie jestem w trakcie robienia obiadu. Nie wiem czy to normalne, ale jakiś wilczy apetyt mam na wszystko.

Famirabelka, no i prosze. Sluchaj kolezanek z forum a z wizyta - tak jak mowi Kasia - mozna poczekac. Ewrentualnie mozesz posciemniac, ze Cie boli brzuvh, a w ciazy jestes ale ja bym jednak nie zapreszala. A z praca tak to bywa, zjawia sie w najmniej odpowiednim momencie, osobisvire poszlabym na rozmowe.

Kasia, na tablecie nie widze niestety.

U mnie dziewczyny nerwowka, w przyszlym tygodniu dowiem sie czy przeszlismy na kurs. Emocje straszne!

O mnie
    Generalnie czuję gdzieś w środku że wszystko będzie dobrze. Nie umiem ściemniać i nigdy mi to nie wychodziło. Czasem lepiej nie przedobrzać. Trzymajcie się cieplutko
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 14-10-16 o 14:34

Cześć Dziewczyny. Już się pożegnałam i obiecałam sobie że odpoczne i nie będę tu zaglądać....a jestem prawie codziennie. Czytam Was i cały czas błądzę myślami o dziecku...
    Piszę bo mam strasznego doła, a nie wiem już jak mam sobie ulżyć. Wczoraj wypłakałam się mężowi i wyżaliłam, trochę było lepiej ale depresja powraca. I zastanawiam się czy to luteina tak na mnie działa czy może zeschizowałam się sama...
    Pisałam już że mąż ma słabe wyniki nasienia i że czarny scenariusz się sprawdza ze być może nie będzie nam dane dochowac się potomstwa. Mąż choruje na cukrzycę i przechodził świnkę w wieku nastoletnim. /gin generalnie nas pocieszał, ze trzeba jeszcze dwa razy przebadać nasienie w odstępie conajmniej miesięcznym i że trzeba jeszcze zrobić prolaktynę i testosteron u męża. No i zalecił witaminy i urosept. Uśmiechnął się też i kazał próbować. Wiem, że chciał nas podnieść na duchu i to zadziałało. Odpuściliśmy troche i w pierwszj fazie cyklu czułam się ok. Powrócił seks z przyjemności.
    Ale od tygodnia zrobiłam sobie mega nadzieję ze może się udało. w 19 dc zaczęłam mieć lekkie jasnobrązowe, jasnoczerwone czasem plamienia. W 20 dc to samo. Potem ustało i pojawiła się duża ilość wydzieliny białawej. Zakotwiczyło mi się z opisów dziewczyn z forów, że może to oznaczać zagnieżdzenie. Byłam mega szczęśliwa przez te pare dni i odczuwałam też kłucie jajnika. Po wczorajszym ataku płaczu jeszcze dołączyłam sobie objaw - wahania nastroju i stwierdziłam że dziś rano zrobię test - 2 dni przed planowaną @. Taki z allegro. Wyszedł negatywny i odrazu poczułam że @ jednak przyjdzie i że znowu pewnie lipa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    plamienia pewnie będą oznaczać że znowu wytworzyła mi się torbiel, albo inofem tak wpłynął na moją śluzówkę, że w fazie lutealnej miałam plamienia.
    Czuje że powinnam się wybrać do gin, ale szczerze to mam takie zwątpienie że już nie mam na to siły.

Dziś rano zapytałam męża czy będzie jeszcze chciał się badać. Liczyłam na to że podniesie mnie na duchu i będzie chciał walczyć. powiedział tylko że to nic przyjemnego. Tyle.
    ja to rozumiem, i obiecałam sobie wcześniej że nie będę naciskać, ale złapałam takiego doła, że tylko jego deklaracja leczenia tu i teraz, szybko, tylko ona by mnie podniosła na duchu. Ja bym już poprostu chciała wiedzieć...a tak ze swiadomością jego niskich paramertów nasienia nie chce mi się walczyć i próbować, po prostu brakuje mi sił. Tak sobie ubzdurałam to dziecko że chce mi się płakać jak widze dzieci w reklamach, na ulicy, i kiedy znajomi nas pytają: "kiedy".

Arwen, dziewczyny, jak sobie z tym radzicie? Jak wyjść z takiego dołu psychicznego?
    Ja niby to wiem, ze dziecko i ten cel to nie jedyny cel w życiu ale tak się zafiksowałam że chyba zwariuję.
    Dzis wracając od rodziców nawrt sobie pokrzyczałam w samochodzie, wydarłam się z wewnętrznego bólu. Miało ulżyć, ale nie pomogło...

A tak w ogóle to jasnobrązowa wydzielina, taka wodnista dalej się pojawia. Dziś 25 dc. W niedzielę @ powinna przyjśc. na 99,9% przyjdze. i znów chce mi się płakać

Witam dziewczyny mam na imie Magda mam.33 lata I staram sie o 3maleństwo moge do Was dołaczyc?
    :-) :-) :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów