Strona 542 z 1202
Pokaż wyniki od 5,411 do 5,420 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Nie dziękuję. Dziś pójdę kupię mały drobiazg i zapakuje z testem w prezencie. Jakoś nie mam siły jechać przez pół miasta by tą betę zrobić. Nie chce iść sama, może jutro z moim pójdę - to nie będę się tłukła tramwajami. Tak, te paskowe z allegro są bardzo słabe. Przynajmniej mi się takie trafiły. Ale różnica jest znacząca - same widzicie. Nawet mam zdjęcia tych testów owu to mam też bardzo słabą 1 kreskę - takie jakieś moim zdaniem wybrakowane są. Zostało mi ok 10 owulacyjnych - wyślę siostrze w prezencie bo od dwóch lat nie może zajść. Generalnie to właśnie owy spokój tknął mnie do zrobienia testu, oraz nagle przestały się łamać paznokcie. Zawsze przed @ byłam mega poddenerwowana. Poczekam chyba do tej wizyty.

Nie łamcie się dziewczyny, życzę szybkich dwóch kresek i zdrowej ciąży
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Famirabelka fajnie masz, gratulacje

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    kurcze dzwoniłam do trzech przychodni i z tą betaHCG to wyniki dopiero mam po 2-3 dniach - nie ma od ręki. Mówię o prywatnym poborze krwi. Cena 28- 35 zł.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 14-10-16 o 08:09
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Famirabelka po pierwsze to powinnaś się strasznie cieszyć a nie być przerażona ktoś tu pisał ostatnio o tym ze cieszy się z najmniejszych rzeczy ze nie ma co się załamywać u trzeba szukać pozytywów. Dlatego głowa do góry i od teraz u Ciebie nie chce widzieć żadnego smutku. Tylko radość no i gratulacje
    A co do tej bety to pozwól jeszcze u popytaj o zrobienie na cito. Powiedz ze Ci zależy. Na pewno gdzieś zrobią Ci od razu. Poszukaj jakiś małych laboratoriów
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Famirabelka to aż dziwne, że w łodzi nie ma żadnego laboratorium, co daje wyniki tego samego dnia. Spróbuj platnie w szpitalu. U mnie w mieście tak można, ja chodzę do diagnostyki i zawsze po 16 tego samego dnia mam wyniki. Poszukajcie dokładnie. I ciesz się! Nie denerwuj się, bo to nie pomaga. Gratuluję dwóch kresek!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja tez chodze do "Diagnostyka" i polecam bardzo bo wyniki sa tego samego dnia i mozna je w internecie sprawdzic. W Lodzi na 10000% jest "Diagnostyka"

W Lodzi nie ma lab z wynikami tego samego dnia??? Eee. Pozwolcie, ze ja sie wstrzymam z gratulacjami

Famirabelka, wrzuc fotke testow, nacieszymy oczy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    W Lodzi nie ma lab z wynikami tego samego dnia??? Eee. Pozwolcie, ze ja sie wstrzymam z gratulacjami

Famirabelka, wrzuc fotke testow, nacieszymy oczy
    Arwen są zdjęcia na poprzedniej stronie w treści wpisu Famirabelka wrzuciła zdjęcie
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Famirabelka zapewne tak Co npowiedzialy no dzisiaj piątek i wyniki napewno będą mieć dopiero w poniedziałek dlatego powiedzieli 2-3 dni. Ja bym się wstrzymała i poszła na bete w poniedziałek wtedy już na wtorek będzie wynik. Że zdenerwowania może nie dopytalas dlaczego tyle się czeka

Kasia, kurde, na tablecie jestem wiec mi sie nie wyswietlilo. Jak wroce do domu to nadrobie jakos mam slabosc do takich fotek.

Mamakai, moze o racja z tym poniedzialkiem, przynajmnirej przyrost bedzie dobrze widac jak Famirabrlka zrobi poniedzialek-sroda.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów