Strona 541 z 1202
Pokaż wyniki od 5,401 do 5,410 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Ja dziś byłam u endo i dostałam Euthyrox, lekarz bez wahania zrobił usg i nic niepokojącego tam nie było, wszystkie inne badania tarczycowe w normie tylko to TSH tak jak wtedy pisałam. Powiedział ze sobie z tym poradzimy i zrobimy wszystko żebym zaszła w ta upragniona ciąże. Kolejna wizytę mam za 6 tygodni.
    Bardzo miły lekarz wszystko mi opowiedział, i na każde moje pytanie odpowiedział.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Sysia doskonale Cię rozumiem. Tez odeszłam z pracy teraz. Tylko ze ja na razie cały czas jestem na zwolnieniu. Co prawda już nie ciążowym tylko normalnym ale jestem na L4. Ale już szefowi napisałam ze nie wracam. I tez z tym faktem czuje się doskonale
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

A ja robiłam test ciążowy wczoraj rano - pisałam poprzednio że test owu wyszedł pozytywny - i negatywny jest. @ powinnam mieć w zeszła sobotę. od lutego mam wszystko jak w zegarku a tu teraz o... chyba czeka mnie wizyta u gin jak się jeszcze trochę nie pojawi

Cześć dziewczyny. Ja nie odzywałam sie bo sama w skupieniu musiałam przebrnąć przez fazę "nie testuj, jeszcze za wcześnie"... i tym oto sposobem zrobiłam wczoraj w ciągu dnia test... oczywiście nawgatywny. Dzis powinnam dostać okresu ale dalej mam biały śluz, czasem wyglada na taki płodny, czasem na taki gesty.. I niepokoi mnie tylko ten poniedziałkowy ból brzucha, myślałam ze to już okres.. Nic, poczekam. Może cos sie przestawiło, najwyżej zatestuje po weekendzie Ale jak to mówicie, póki @ brak jest nadzieja )

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    O, widzę że nie tylko ja nie mam pracy. Ja wczoraj w nocy nie mogłam spać. Znaczy przysypiałam, budziłam się i znów przysypiałam. Obudziłam się o 6.28, kiedy mąż wychodził do pracy. Generalnie wczoraj wieczorem tak od ok 16 czułam się jakby mi ktoś energię zabrał. No i nie wytrzymałam do soboty i zrobiłam dziś test. Nawet dwa. Jeden z tych co dodali do testów owu na allegro oraz drugi kupiony w aptece. Na obydwu mam 2 kreski . Na tym z allegro są one bardzo bardzo słabe - nie warto ich kupować, bo prawie nic nie widać na nich. (Tak samo było z testami owu). Zresztą zrobiłam zdjęcie dla porównania. Dziewczyny straszliwie się boję. Ale potwornie jestem przerażona. Nie faktem ciąży, ale tym, że może być coś nie tak. A i czy szukać ginekologa na gwałt czy czekać do 4 listopada bo jestem umówiona na wizytę? Tylko czy to nie za późno będzie? Obawiam się że w tak szybkim ekspresie nie znajdę żadnego ginekologa na NFZ, choć i z prywatnymi może być problem. No i muszę jakoś obmyślić jak wpierw poinformować męża i ustalić dalszy plan działania.
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    A u mnie @... Dobrze że jesteśmy na krótkim urlopie to przynajmniej nie ma czasu na płacz :/

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Wow! Famirabelka ale Ci sie szybko udalo!
    Ja bym na Twoim miejscu poczekala troche o ile nie bedziesz miala zadnych niepokojacych objawow. Zrob sobie bete jedna teraz i druga za dwa dni zeby miec pewnosc ze przyrasta ladnie i tyle ))) nie ma sie czego bac! Badz spokojna i oszczedzaj sie duzo

A u mnie nadal brak @... I bez sensu sobie nadzieje robie :/
    Wczoraj wieczorem tez plamilam.
    Jak nie przyjdzie @ przez weekend, wybiore sie znow na bete w poniedzialek

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Famirabelka - gratuluje!!!!!!

Naprawdę te paskowe z Allegro są słabe? Ja to tylko nimi testuje i cały czas 1 krecha! A niby Wysocka czułość 10... Chyba po pracy kupie w aptece jak tak!!!

Dokładnie! Jak masz możliwość pójdź dzisiaj na betę i w poniedziałek i poczekaj do umówionej wizyty ) ale sie cieszę z Twoich 2 kreseczek ))

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No i jak mowilam, nadzieje bez sensowne, @ zaczyna sie rozkrecac...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów