Strona 54 z 1202
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    co tak cicho :P co tam u was dziewczyny?
    któraś czegoś się spodziewa? może któraś coś odczuwa?
    dajcie znać jak się czujecie
    fajnie, że jesteście jesteście dla mnie wsparciem

Martulka to najważniejsze, że goście wyszli zadowoleni

2. dzieckozakupy.pl
    Hej Ja czekam (chyba w czwartek ma być) na @. I chce w końcu zacząć nowy, mam nadzieję, niestracony cykl...

Martulka, a nie dalej jak wczoraj o Tobie myślałam - że dawno Cię nie było

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Zagladam tu co rusz ale nie mam o czym pisac...
    Bardzo licze na ten cykl i bede bardzo cierpiec jak sie okaze ze nic z tego.
    Dlatego robie bete tak szybko jak sie da, zeby nie zyc zludzeniami. W niedziele bedzie 10 dni od owu.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Zagladam tu co rusz ale nie mam o czym pisac...
    Bardzo licze na ten cykl i bede bardzo cierpiec jak sie okaze ze nic z tego.
    Dlatego robie bete tak szybko jak sie da, zeby nie zyc zludzeniami. W niedziele bedzie 10 dni od owu.
    To samo u mnie. Szkoda ze to niedziela, ale w poniedziałek od razu biegnę na bete bo już doczekać się nie mogę. Już siedzę jak na szpilkach

cześć czytam Was cały czas, ale nie odzywałam się, bo jakoś nie miałam co pisać.

Trzymam kciuki za testujące dziewczyny!

My chyba jednak zaczniemy starania w czerwcu- z pewnych względów zrezygnuję z drugiej dawki szczepionki na ospę (robiłam badania, przeciwciała się pojawiły, nie w takiej ilości jak trzeba, ale liczę na to, że jeszcze się produkują ) umowę w pracy mam do września i okazało się, że niestety nie będzie przedłużona. (pracuje jeszcze w innym miejscu, ale mimo wszystko szkoda) Wiem, że trzeba mieć dużo szczęścia, żeby udało się za pierwszym razem, ale warto spróbować

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oo to razem bedziemy sie betkowac musi byc dobrze!

Co do testów owu, też zakupiłam na allegro większą ilość, żeby lepiej poznać swój organizm, i robię je w miarę regularnie, ale nigdy nie wyszła mi kreska testowa tak ciemna jak kontrolna. Więc nie wiem czy w moim przypadku tak po prostu będzie czy testy są kiepskie;/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Oo to razem bedziemy sie betkowac musi byc dobrze!
    Trzymaj kciuki, i ja trzymam

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ja czekam na @ która ma być w niedziele i od niedzieli zaczynamy kolejny cykl. Mam nadzieje ze teraz będzie wykorzystany.

A za Was wszystkie trzymam kciuki.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dziewczyny niewiem co się ze mną dzieje, od kilku dni ciągle chodzę zmęczona. W pracy ledwo wytrzymuje cały dzień. Masakra jakaś. Od dwóch tygodni się tak dzieje że ledwo żyje. Śpię po tyle samo godzin co zawsze. Niewiem czy to ma jakiś związek ale od jakiegoś czasu pije dwie kawy dziennie a wcześniej piłam jedną. Nawet magnez który biorę od miesiąca nie działa. Masakra
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów