Strona 538 z 1198
Pokaż wyniki od 5,371 do 5,380 z 11980

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mistery is solved
    Niestety na lodzi sie nie znam ale moze jeszcze ktoras z nas tutaj jest z Lodzi i moglaby Ci pomoc?
    Nati! Do sklepu po kolejny test i zrobic go rano! Kobieto...!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    burzujka kupiłam sobie trzy, więc mam jeszcze dwa. Jeden jutro rano zrobię. Po pracy dam wam znać. Ale już straciłam jakiekolwiek nadzieje. Po prostu coś znowu się dzieje niedobrego z moim organizmem. Jakim cudem udało mi się zajść wtedy to nie mam pojęcia.

Wielki szacunek dziewczyny dla was że jeszcze nie zwariowałyście po takim czasie starań. Po tylu niepowodzeniach...stratach...
    U mnie niedługo minie dopiero albo aż rok starań, walki, łez, w między czasie strata dziecka. Dla mnie to podwójna porażka jako dla kobiety bo mój partner ma dziecko z poprzedniego związku (więc wiem, że to tylko i wyłącznie moja wina).
    Chciałabym gdzieś pojechać np na drugi koniec polski, odpocząć psychicznie od starań trochę.
    Ostatnio edytowane przez nati89 ; 11-10-16 o 21:24

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Ejna , też bym tak myslala gdybym nie znala swojego organizmu ... Ja potrafilam mieć owu 17-18 dc a miesiaczka w 24 dc u mnie jest to spowodowane niedomoga lutealna i bralam duphaston.. No ale teraz poszlam w inna strone bo okazalo sie ze prolaktyna podwyzszona wiec ona mogla zaklocac 2 faze w cyklu i biore bromergon no ale jestem w szoku ze w koncu cos sie zmienilo .. mam nadzieje ze nie dostane @ chociaz przez najblizyszy tydzien bo nie wierze ze zaszlabym w ciaze bo mialam zblizenie w 17 i 19 dc a owu mogla byc nawet 21-22 dc wiec te cykl to czekam na @

Też zrobiłam test dziś w końcu, 2 godziny temu. negatywny jak złoto :/ mówicie że rano powtórzyć? po takim czasie to chyba z "każdego " moczu powinien wyjść.... chyba poczekam jeszcze do piątku np i wtedy zrobię...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    burzujka kupiłam sobie trzy, więc mam jeszcze dwa. Jeden jutro rano zrobię. Po pracy dam wam znać. Ale już straciłam jakiekolwiek nadzieje. Po prostu coś znowu się dzieje niedobrego z moim organizmem. Jakim cudem udało mi się zajść wtedy to nie mam pojęcia.

Wielki szacunek dziewczyny dla was że jeszcze nie zwariowałyście po takim czasie starań. Po tylu niepowodzeniach...stratach...
    U mnie niedługo minie dopiero albo aż rok starań, walki, łez, w między czasie strata dziecka. Dla mnie to podwójna porażka jako dla kobiety bo mój partner ma dziecko z poprzedniego związku (więc wiem, że to tylko i wyłącznie moja wina).
    Chciałabym gdzieś pojechać np na drugi koniec polski, odpocząć psychicznie od starań trochę.
    Nati z tym zwariowaniem to roznie bywa. Czasem jest wielka dolina i wycie do ksiezyca dlaczego akurat mnie to spotkalo...
    A czasem przechodzisz z tym do porzadku dziennego. Oczywiscie osoby co maja za soba dluzsza i trudniejsza droge ode mnie moga sie ze mna nie zgodzic.

Ja osobiscie wpadlam w wir pracy i ciagle dodaje sobie coraz to nowe obowiazki zawodowe i to pomaga i to bardzo. Szczegolnie dlatego ze sie rozwijam, strasznie mnie to cieszy i czeka mnie bardzo duzo ekscytujacych rzeczy

Trzeba nauczyc sie z tym zyc.
    Takze zrob jutro rano test i jak wyjdzie jedna krecha to sie usmiechnij do lustra i powiedz sobie, ze bedzie dobrze i na prawde w to sprobuj uwierzyc...!

Mnie tez pomoglo i to bardzo zrobienie sobie planu dzialania. Obmyslilam co kiedy zbadam i jakie dzialania przedsiewezme i kiedy... Dalo mi to spokoj ducha.

Moze Tobie pomoze cos z tego co napisalam...

Junior Member
    Migotka_85

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-11-20 zobacz kalendarz
    Trzymam za was kciuki dziewczyny!

Hej! Po poniedziałkowym bólu brzucha i popołudniowym teście negatywnym poczekałam i dzisiaj zrobiłam test z rana... w 27 dc wyszła jedna kreska. Śluzu od cholery a termin okresu na piatek. Już zaczyna dochodzić do mnie fakt, ze kolejny cykl na marne

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mam jeszcze jedno pytanie, jeżeli dostanę okresu w piątek to 3dc będę miała w niedziele. Wiec czy mogę zrobić badania np w 4d? Nie wpłynie to na wynik? Chodzi mi i tsh, f3, f4, prolaktyna...

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta

Trzeba nauczyc sie z tym zyc.
    Takze zrob jutro rano test i jak wyjdzie jedna krecha to sie usmiechnij do lustra i powiedz sobie, ze bedzie dobrze i na prawde w to sprobuj uwierzyc...!

Mnie tez pomoglo i to bardzo zrobienie sobie planu dzialania. Obmyslilam co kiedy zbadam i jakie dzialania przedsiewezme i kiedy... Dalo mi to spokoj ducha.

.
    Super napisane! Dziewczyny w życiu każdej z was na pewno są piękne chwile które minęły i nowe - marzenia. Zastanówcie się co jest waszym największym marzeniem? Czy aby tylko chęć posiadania dziecka? Zróbcie listę - plan działania, to naprawdę pomaga w realizowaniu życiowych celów. Ja codziennie uczę się doceniać drobiazgi które mam wokół siebie. To buduję moją wewnętrzną radość, moją równowagę. Mój mąż powiedział mi że jak nam się nie uda mieć dzidzi to przecież nie nasza wina i nie możemy obwiniać się o coś - na co wpływu nie mamy. To tak jakbyś ciągle żałowała że masz genetycznie z białych rodziców nie ten odcień skóry, bo chcesz mieć dla przykładu czarny. Nie umiem tego wytłumaczyć tak jakbym chciała. Owszem możecie zrobić badania, obydwoje - będziecie mieć pewność że jesteście zdrowi. Ale również dorzućcie do nich własną wizualizację tego, jak wasze życie będzie wyglądać. Bo ja nie chciałabym by w naszym gościły pretensje i frustracje, że nie mamy tego czy tamtego. Ja poznałam swego męża w bardzo późnym wieku. Zanim odchodziliśmy swoje większość miała już 3 dzieci. Dziewczyny i co mam żałować i mieć ciągle pretensje do siebie że poznaliśmy się tak późno? My cieszymy się że udało nam się wreszcie spotkać i być ze sobą, nie istotne że tak późno.

Nie - badania między 3-5dc. Choć najlepiej 3 podobno.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 12-10-16 o 08:04
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Dziewczyny u mnie oczywiście negatyw. Czeka mnie wizyta u lekarza chyba...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów