Strona 536 z 1202
Pokaż wyniki od 5,351 do 5,360 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Ja właśnie wracam z Suwalszczyzny. U mnie dzisiaj 26dc i 9dpo. Do niedzieli powinna przyjść @ . Jeszcze nie wiem, kiedy testować.

2. dzieckozakupy.pl
    Ejna, ja bym sie powtrzymala od radochu i migiem zrobila test. Ale ciazowy chociaz w duchu zycze oczywisvie szczesvia

Kasia, partacze

Famirabelka, ktoras osoba z kolei pyta skad jestes, zeby Ci doradzic lab, a Ty nie reagujesz. Swoja droga podziwiam odwage tak jak ktos juz wczesniej - decydowac sie na ciaze, gdy nie stac Cie na badania za 150zl? Dziecko kosztuje, choroby chodza po ludziach, a co jak bedziesz musiala z dzirevkiem choszic regularnie do prywatnego lekarza?

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kasiu no to jest jakas masakra... Co to za szpital?!
    Nie dziwie Ci sie ze masz dosyc, juz bys chciala miec wszystko za soba a to sie dalej ciagnie... Bardzo mi przykro!

O mnie
    Ejna to trzymam kciuki za dwie kreski na ciazowym

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    dziewczyny mi się drugi dzień spóźnia @. Chyba pojadę po test wieczorem i rano znów zrobię.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Dziewczyny to nie tak. Chyba faktycznie mam jakiś uraz że mi braknie, ale to wynika z dzieciństwa, normalnie to na rzęsach stanę a dopnę swego. Odwagę - owszem mam jej bardzo dużo, to życie nauczyło mnie ryzykować, nie bać się podejmowania decyzji i co najważniejsze nie żałować i nie patrzeć w tył. Zawsze życie przyniesie jakieś rozwiązanie. Nauczyłam się również dziękować za to co obecnie mam. Po prostu przeraża mnie prywatna służba zdrowia. Przeraża mnie to że taki lekarz za dzień dobry zgarnia 150 zł nic nie robiąc. Choć z drugiej strony może i robi - bo ciągle się dokształca i uczy. A owa nauka musi mu się zwrócić. Generalnie wszystko kosztuje mniej lub więcej. Mi chodziło że ciężko jest wyskubać z portfela nagle owe 150 zł jak się nie ma.

Nati89 - trzymam kciuki za ciebie oby były dwie kreski

widzę że sporo testów pójdzie w ruch w ten weekend
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Kasia współczuję naprawdę. Nie dość że tyle przeszłaś to jeszcze lekarze nie oczyścili cię dobrze.
    Lekarze też się mylą. U mnie po zabiegu jeden zostawił coś ala tampona tam. Dopiero na drugi dzień inny lekarz zdziwiony wyciągnął go po mojej interwencji, gdy powiedziałam że coś tam chyba zostało.

ejna trzymam kciuki za dwie kreski. Pędź do apteki po test

cosima za ciebie również trzymam mocno kciuki żeby @ się nie pojawiła :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    życzę wam dziewczyny mocnych dwóch kreseczek
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Kasia współczuję naprawdę. Nie dość że tyle przeszłaś to jeszcze lekarze nie oczyścili cię dobrze.
    Lekarze też się mylą. U mnie po zabiegu jeden zostawił coś ala tampona tam. Dopiero na drugi dzień inny lekarz zdziwiony wyciągnął go po mojej interwencji, gdy powiedziałam że coś tam chyba zostało.

ejna trzymam kciuki za dwie kreski. Pędź do apteki po test

cosima za ciebie również trzymam mocno kciuki żeby @ się nie pojawiła :*
    Konowaly te lekarze. Wiadomo nie każdy. Dobrze ze zauważyłaś. Ja gdyby nie to ze chciałam przedłużyć zwolnienie to nawet nie wiedziałabym ze jest coś nie tak bo pewnie nie poszlabym do gina. Więc dobrze ze poszłam.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Nati, nie zaszkodzi zrobic kolejny test...
    Ja tez jeszcze @ nie mam, cyce mam ogromne! I dotknac sie ich nie da. Ciekawa jestem w takim razie swojej prolaktyny... Moze znow poszybowala w gore :/

To gdzie Ty Famirabelka mieszkasz skoro takie ceny masz? Moze stolica?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów