Strona 534 z 1202
Pokaż wyniki od 5,331 do 5,340 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Koszmar z tymi lekarzami w tym mieście. Mam nadzieję że coś znajdę na NFZ i nie będę musiała czekać ponad miesiąc na wyniki. Generalnie czekam na @ choć kusi mnie by zrobić test, ale poczekam do soboty.
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Famirabelka nie zrozum mnie źle ale dużo piszesz o tym ze cie nie stać, że badania drogie itp. Wszystko rozumiem ale dziwie się ze starasz się o dziecko. Mam na myśli to ze dziecko jest choleeeernie "drogie" i przy tym badanie za 200zl to pikuś.

O mnie
    w sumie macie rację. Tylko tak ciężko jest nagle jak nie masz odłożonych pieniążków dać 140 zł czy 200 za coś co możesz mieć refundowane. Może za bardzo dramatyzuję. Czy was nie irytuje to że ceny dla jakiejś usługi są w mega rozpiętości cenowej? Czasem myślę ze jestem za bardzo poukładana do tego świata.

Wiesz, aguska - dziecko to co innego. To jest dziecko i ja byłam tak wychowana że dziecko powinno dostać wszystko co potrzebne do szczęścia w ramach zasobności portfela rodziców oczywiście. Nie zrozumiałam cię źle. Po prostu dostaję białej gorączki jak coś co miało być refundowane okazuje się płatne.
    jestem w pierwszej ciąży

Ja robiłam prolaktyne, tsh, anty tpo, anty tg i dziś byłam zrobić ft3 i ft4 za wszystkie badania łącznie zapłaciłam 159 zł. U nas tez nie ma Bóg wie ile pieniędzy ale poszłam zrobić badania prywatnie bo nie wyobrażam sobie latać za skierowaniami i w ogóle. Trwało by to wieczność a mi zależy zeby szybko działać. W czwartek na szczęście idę do endo zobaczymy co mi powie.

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Famirabelka ! No ale wyobraź sobie ze dziecko zachoruje wydajesz pieniądze .. Leki nie są tanie ... Nie daj bóg alergik i specjalne mleko wydatek ... Pózniej przedszkole znowu choroby ! To się tylko tak wydaje . Tu niejadek i kupujesz wszystko aby tylko jadł ... Podwojne obiady kolacje śniadania ...

O mnie
    spisuję te badania i tworzę listę. Czy na prolaktynę, progesteron trzeba w jakimś dniu cyklu iść? Czy można zrobić wszystkie jednego dnia? Bo czytam i podobno trzeba chodzić w dniu cyklu. Tak to jest jak człowiek nie chodzi do lekarza i nie robi badań kontrolnych. Dzięki w ogóle za informacje kobitki.
    jestem w pierwszej ciąży

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Byłam dziś na kontroli u mojego gina. Jestem mega wkurzona. Źle mnie oczyścili. Mam jakieś skrzepy krwi w macicy. Musze teraz zrobić badania krwi: morfologia crp i posiew. Znowu wydam kupę kasy. Jutro z wynikami do niego i za tydzień znowu do niego. Ja pier..... od początku września co tydzień jeżdżę do niego i wydaje po 150 zł za wizyty. Plus badania krwi. Przez miesiąc wydałam juz chyba prawie 2 000zl na lekarzy. I co mi z tego jak ciąży nie ma... mam już dosyć... mam mega doła...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    O jojoj... wcale ci się nie dziwię że masz dość. Nie dość że prywatnie to jeszcze tyle problemów. Straszne. Chciałabym cię przytulić, współczuję bardzo. Co prywatny lekarz to inne ceny. Masakra. A może zmienić lekarza? Wiesz zawsze lepiej skonsultować kontrolę z innym lekarzem.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 11-10-16 o 11:53
    jestem w pierwszej ciąży

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ale ja nie jestem zła na lekarza. Lekarz jest najlepszy jaki może być. I na prwno go nie zmienie. Wkurzona jestem na całą sytuację. To w szpitalu spieprzyli sprawę. A lekarz tyle bierze bo jest dobry. Będę jeździła do niego nawet codziennie i płaciła tyle jak wiem ze mi pomoże. Zła jestem bo kasy tyle wydałam jeszcze wydam a ciąży nie ma... jeszcze myślałam że się odstresuje w sobotę na weselu bo idziemy to nic z tego bo antybiotyk musze brać przez 5 dni. I to wszystko przez konowalow ze szpitala...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Famirabelka prolaktyne najlepiej zrobić w 3 dniu cyklu dzień przed badaniem zero zbliżeń zero stresu i trzeba być wypoczętym i z rana na badanie tsh ft 3 i ft 4 kiedy chcesz fsh i lh chyba tez na początku cyklu i progesteron 7 dni po owu ja robiłam wszystko oprócz progesteronu w 3 dc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów